Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Kilka poprawek oraz wydarzenie (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11395)

Mervakis 05-06-14 13:05

Już nie jesteście blokerami. :( Wolałbym hydry wzmocnione, ale każdy sposób jest dobry, huehue. O, napiszę ładnie i donośnie.

Błąd ze zwiadowcami, którzy pełnili rolę zwiadowcy ZOSTAŁ NAPRAWIONY.

~CS.

Kr92 05-06-14 13:08

Cytat:

Napisał Mervakis (Post 101337)

Błąd ze zwiadowcami, którzy pełnili rolę zwiadowcy ZOSTAŁ NAPRAWIONY.

~CS.

Blokera*

To teraz co, kolej na maga ducha - blokera? ;>

Voltix 05-06-14 13:13

Cytat:

Napisał Mervakis (Post 101337)
Już nie jesteście blokerami. :( Wolałbym hydry wzmocnione, ale każdy sposób jest dobry, huehue. O, napiszę ładnie i donośnie.

Błąd ze zwiadowcami, którzy pełnili rolę zwiadowcy ZOSTAŁ NAPRAWIONY.

~CS.

W takim razie co teraz daje duchowny? Mi sie wydawalo, ze lepsze leczenia, ale Altaron jak zwykle potrafi zaskakiwac.

Bubsko 05-06-14 13:19

Cytat:

Napisał Mervakis (Post 101337)
Już nie jesteście blokerami. :( Wolałbym hydry wzmocnione, ale każdy sposób jest dobry, huehue. O, napiszę ładnie i donośnie.

Błąd ze zwiadowcami, którzy pełnili rolę zwiadowcy ZOSTAŁ NAPRAWIONY.

~CS.

Wytłumacz mi Marku w takim razie,jaka role pełni zwiadowca duchowny w drużynie bo zastanawiam sie każdego dnia od updatu,a odpowiedzi do dzisiaj nie mam.
To,ze zwiadowca nie powinien być blokerem to sie zgodzę,z tym,ze blokować dalej będę mógł praktycznie z takim samym skutkiem,wiec ta zmiana nie przyniesie efektu,którego oczekiwaliście,natomiast w pvp zwiad duchowny teraz przekroczył już wszystkie granice bycie "useless".

Btw.Po co czar,ktory kosztuje 200 many i leczy sie za tyle samo co ten za 70,czasem 50-100 wiecej?
Usuncie go w piz...

@EDIT
Cytat:

Napisał Mervakis

Błąd ze zwiadowcami, którzy pełnili rolę zwiadowcy ZOSTAŁ NAPRAWIONY.

~CS.
W twojej pomyłce w tym zdaniu jest dużo prawdy,zwiadowcy już nie pełnia roli zwiadowcy, bo nie pełnia aktualnie żadnej roli...

Mcree 05-06-14 13:25

Bubsko możesz loota zbierać i zaznaczać target w PT, zawsze te kilka k exp/h więcej gdy nie trzeba loota zbierać ^^

Edit:
No i jako duchowny możesz leczyć uhami, a skoro macie tylko Trannitisa jako blokera to się przydasz na bossach.

@down
To Beatkę podexpicie :>

Kr92 05-06-14 13:29

Nie mamy Trannitisa[*]

Bubsko 05-06-14 14:16

Cytat:

Napisał Mcree (Post 101343)
Bubsko możesz loota zbierać i zaznaczać target w PT, zawsze te kilka k exp/h więcej gdy nie trzeba loota zbierać ^^

Edit:
No i jako duchowny możesz leczyć uhami, a skoro macie tylko Trannitisa jako blokera to się przydasz na bossach.

@down
To Beatkę podexpicie :>

Od leczenia sa magowie duchowni,którzy robią to duzo lepiej,także jeden atut w postaci używania uhow na kimś mnie nie przekonuje,tym bardziej ze każda profesja siebie moze leczyc uhami.

mikeleplacido 05-06-14 14:35

Odnośnie eventu. Bardzo ciekawym pomysłem wydaje mi się zaczęcie - że tak to ujmę - misji (choć nią nie jest) u Tomasza, którego gracze bardzo rzadko odwiedzali.

pan 05-06-14 14:59

Jestem pozytywnie zaskoczony i bardzo cieszę się tym wydarzeniem :uśmiech4:

RubSon 05-06-14 15:16

Faktycznie... z tą zręcznością to jest teraz troche przesadzone... nijak skillować teraz. :-\
Jedyna rzecz o której poprawienie mógłbym prosić i do której się przyczepić.

Pozdrawiam,
RubSon


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:44.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin