Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Kilka poprawek oraz wydarzenie (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11395)

kkg 05-06-14 00:46

A co z łóżkami w gildiach i bonusem?
Czy ten błąd także został naprawiony?
Przypominam, że chodzi o to, iż podczas snu nie jest naliczany bonus...

Ponadto, zacząłem robić misję z Tomaszem, ale nic się w Dzienniku nie zapisuje... Czy tak ma być?

tomakeo 05-06-14 00:47

@kkg
Jest to Event, więc nic Ci się w dzienniku zapisywać nie będzie. Tak było też i poprzednim razem.

kkg 05-06-14 00:49

@tomakeo
Tzn? Sorki, ale gram dopiero od niedawna i nie za bardzo wiem o co chodzi z tym Eventem... Mógłbyś co nieco przybliżyć? Będę wdzięczny ;)

Altrel 05-06-14 00:50

Cytat:

Napisał cewix (Post 101241)
@Arkon all przeciez, była mowa, że serwer nie zachowuje informacji takich jak to, czy skille wyskillowałeś, czy rozdałeś pnami :D

@Do administracji
Zróbcię PROSZE coś z krytami w pvp, są ZA MOCNE, mając 110 dist(37lvl) z krytyka+odes kpiro potrafie ściągnąć nawet 50 maga na bułe, a z takiego puginału+efo tote, zapewne 60+

Nie wspomnieliśmy o tym, ale krytyki w pvp zostały wyłączone. Zmianą uległy też rezydencje klanowe i wiele innych rzeczy, które niedługo odkryjecie sami. Chwilowo występuje drobny błąd z PNami, stąd serwer jest co chwila wyłączany, do zapowiadanej pierwotnie godziny 2 się wyrobimy z poprawkami. Prosimy o cierpliwość.

Arkon 05-06-14 00:51

pamiętajcie o nagrodach!
przepis 3 noob chary (mała ilość/duża ilość/największa ilość)
by nie było że dostaniecie sygnet albo stateczek!:owca2:

zaczynam już sprzedaż event itemów kto kupuje i za ile? >:D

Altrel 05-06-14 00:51

Cytat:

Napisał kkg (Post 101243)
A co z łóżkami w gildiach i bonusem?
Czy ten błąd także został naprawiony?
Przypominam, że chodzi o to, iż podczas snu nie jest naliczany bonus...

Ponadto, zacząłem robić misję z Tomaszem, ale nic się w Dzienniku nie zapisuje... Czy tak ma być?

Łóżka również zostały naprawione.

tomakeo 05-06-14 00:56

Cytat:

Napisał arkon (Post 101247)
zaczynam już sprzedaż event itemów kto kupuje i za ile? >:D

Na pewno nie Tomurek...:zły:

A tak na serio, to się dogadamy :D Na pewno nie będę rzucał tyle co ostatnio, bo przyznam, że sygnet nie był tego wart :D Jednakowoż nie żałuję hyh

Arkon 05-06-14 01:00

skillujcie mówili rozdaj pny mówili.... zepsułeś postać? nie martw się zresetuj PN i skilluj jeszcze raz ten miesiąc :D

jeśli zresetuje PN będę miał tyle jakbym padł 0 razy? czyli wszyściutkie? :D
a można by mlvl zostawić? wbicie mlvla juz nie jest takie kolorowe + to że na mlvl dużo Pnów a mam 46 aktualnie.

Barni 05-06-14 01:27

Dla mnie różnica w biciu maga a np zwiadowcy jest smieszna. Gra magiem jest trudniejsza wiec powiniem wiecej bic z run/czarow a nie ze zwiadowca napierdziela w chuj lepiej i ma wiecej zycia. Smieszne jest to ze 30 zwiadowca zabije 50 maga na hita a 30 mag nie zabije 50 zwiadowcy. Rycerz tez jest przesadzony z leczeniem sie jak dla mnie. Rycerz to nie mag zeby leczyl sie z czarow po 500 -.-

cewix 05-06-14 01:43

@Up przestań płakać i sprawdź jak to teraz wygląda w praktyce, skoro ograniczenia mlvl zostały zdjęte to teraz bijesz więcej niż wcześniej, twoje czary zostały poprawione, a krytyki zostały usunięte z pvp, więc 30 zwiad zabije co najwyżej 20-25 maga, no chyba, że z puginałów wtedy można myślec o 30-35 magu...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:07.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin