Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Dyskusje ogólne (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Zmiany na respach (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=24009)

Catthon 09-07-19 11:48

Dodano trochę szeregowych w Gospodzie i poprawiono ich respawn - myślę, że to wystarczy. Nagroda dla dociekliwych.

Co do Hrimturów - przyspieszyłem respawn, teraz jeszcze testujemy czy nie będzie to przegięte.

Kierka250799 09-07-19 12:56

W gospodzie, a na normalnych respach? Bo jednak by dostać się do gospody to dosyć długi żmudny quest, a co za tym idzie ten resp na tym lvlu, na którym zrobi się dostęp i tak jest bezużyteczny ;p

Okej, to czekamy na info ;p

mexiunio 09-07-19 13:03

Co dalej z profanami za mostkiem i na plugu?

Catthon 09-07-19 13:04

Cytat:

Napisał Kierka250799 (Post 173788)
W gospodzie, a na normalnych respach? Bo jednak by dostać się do gospody to dosyć długi żmudny quest, a co za tym idzie ten resp na tym lvlu, na którym zrobi się dostęp i tak jest bezużyteczny ;p

Okej, to czekamy na info ;p

Nie, tam nie było to zmieniane i nie będzie. Krasnale to niezmiennie popularny resp. Ta misja na szeregowce jest uciążliwa w cholerę - możliwość gładszego jej przejścia na pewno zmotywuje graczy do robienia questa na gospodę.

Kierka250799 09-07-19 16:30

Cytat:

Napisał Catthon (Post 173790)
Nie, tam nie było to zmieniane i nie będzie. Krasnale to niezmiennie popularny resp. Ta misja na szeregowce jest uciążliwa w cholerę - możliwość gładszego jej przejścia na pewno zmotywuje graczy do robienia questa na gospodę.

I powiedz mi zanim zrobią questa na gospodę i wgl to czy Twoim zdaniem z większym lvlem będzie im się chciało biegać na gospodzie z krasnalami? No nie sądzę. ;)
Poza tym zrobienie tego questa na low lvl i bieganie z prędkością dżdżownicy bardziej by zniechęciło niż zachęciło do robienia tego questa ^^ :D

Catthon 10-07-19 09:29

Wszystko jest kwestią wyboru. Fakty są takie:
a) podstawowy resp krasnali jest oblegany
b) ludzie robią misje na podstawowym respie krasnali, ponieważ jest korzystniejszy niż Gospoda
c) ludzie czasem expią w gospodzie, gdy chcą mieć spokój od innych graczy/brak konkurencji.

Jeśli polepszymy resp w gospodzie, gracz będzie miał wybór: trzasnąć taski na szeregowce powoli, na standardowym respie, albo zrobić powolną misję, ale szybciej machnąć taski.

Jeżeli polepszymy resp główny tak jak gospodę, sytuacja się nie zmieni. Poza tym misja przestanie być jakimkolwiek wyzwaniem.

Kierka250799 10-07-19 09:51

Dobra ten argument ostatni mnie przekonał. Niech zostanie tak jak już jest :)

mexiunio 10-07-19 21:13

Górskie polifem (te gdzie Troug) przyśpieszyć spota 2x

Na hydrach pododawać po kilka na stackach i przyśpieszyć je overall o 1 minutę

Catthon 10-07-19 23:16

Prosiłbym o uzasadnienia

mexiunio 10-07-19 23:29

Cytat:

Napisał Catthon (Post 173807)
Prosiłbym o uzasadnienia

Górskie trolle w tym miejscu zamknąłem 100 zwiadem :(

Hyderki zamykał farial 140 magiem nekro ele robiąc ledwo 1kk


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:14.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin