Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Majowa zapowiedź i zmiany w ekipie (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=25799)

Altrel 07-05-22 23:54

Majowa zapowiedź i zmiany w ekipie
 
3 załącznik(i)
Altarończycy!
Nie, nie zapomnieliśmy o Was :oczko: Od ostatniej aktualizacji minęło już trochę czasu. By pokazać Wam, że nie próżnujemy i pracujemy nad kolejnymi zmianami, przygotowaliśmy dla Was krótką zapowiedź!




Afera Sztabkowa!
Jeszcze w tym miesiącu planujemy uruchomić dla Was nowe wydarzenie. W trakcie tej 7-dniowej przygody napotkacie na swej drodze nieuchwytnych jak dotąd buntowników Okamory, a na najodważniejszych będzie czekać sam herszt tej bandy, wielki Syfon, którego pokonanie dostarczy Wam bogactwa i pozwoli zdobyć uznanie w oczach samego Namiestnika.

Wszyscy uczestnicy, niezależnie od doświadczenia, będą mogli otrzymać dostęp do nowej lokacji oraz zadań, które tylko czekają na odkrycie! Wydarzenie to będzie cyklicznym wydarzeniem organizowanym raz do roku.

Pracujemy również nad pakietem pomniejszych zmian, które wejdą w życie razem z aktualizacją, jednak by nie zdradzać zbyt wiele - reszty dowiecie się w przeddzień uruchomienia wydarzenia.




Zmiany w ekipie!
Dla tych, którym na sercu leży dobro Altaronu i jego wyjątkowej społeczności, mamy bardzo dobrą wiadomość. W ostatnim czasie szeregi administracji zasilili znani Wam wszystkim WsT, który obejmie stanowisko Mistrza Gry oraz wpierająca go Strażniczka Gry Lilit. W takim duecie będą strzec porządku świata i odpowiadać na potrzeby graczy.
W tej nierównej walce wspomagać ich będą Sol, Royalks, Shrime, Polcio, którzy obejmą stanowiska doradców, przysługując się poprawianiu rozgrywki i wprowadzając powiew świeżości do kreacji Altarońskiego świata!
Wielkie gratulacje wszystkim wybranym! Trzymamy kciuki, by podołali powierzonym zadaniom oraz, by dzięki nim, Altaron nabrał wiatru w żagle!

https://forum.altaron.pl/attachment....1&d=1651960332

Niech Wasze miecze pozostaną ostre! :rycerz5:
Ekipa Altaron.pl

Walant 08-05-22 00:30

Dobre wieści!

Maru123 08-05-22 03:17

Powodzenia Łejstu :D

Exoreniuss 08-05-22 07:25

Administracja tak zapracowana, że nie czyta zgłoszeń od ponad tygodnia ^^

wilddd 08-05-22 08:48

Dobre wieści!

neilran 08-05-22 09:05

Powodzenia dla kolegi WST.
Ps. można mi powiedzieć jakimi kryteriami sie kierowano wybierając pozostałe osoby, Strażniczke i pozostałych doradców z których jedynie Shrime z tego co kojarze sie udziela na forum?
Domniemam że to są ludzie z którymi WST ma dobry kontakt i ich wytypował, albo ktoś z administracji? Mimo to troche smutne że ludzie którzy do tej pory niczego nie mieli do powiedzenia nagle zostają doradcami xD

chinczykbeatdzg 08-05-22 09:11

Bardzo dobre wieści!

michal900 08-05-22 09:15

Cytat:

Napisał neilran (Post 180819)
Powodzenia dla kolegi WST.
Ps. można mi powiedzieć jakimi kryteriami sie kierowano wybierając pozostałe osoby, Strażniczke i pozostałych doradców z których jedynie Shrime z tego co kojarze sie udziela na forum?
Domniemam że to są ludzie z którymi WST ma dobry kontakt i ich wytypował, albo ktoś z administracji? Mimo to troche smutne że ludzie którzy do tej pory niczego nie mieli do powiedzenia nagle zostają doradcami xD

obojetnie jaka by nie byla decyzja o dolaczeniu nowych osob to zawsze sie ktos znajdzie co bedzie narzekal. Najpierw narzekacie ze administracja nic nie robi a teraz jak dobrali sobie ludzi do pomocy to dalej zle, bo jak to oni zostali wybrani XD Polska taki piekny kraj.

WsT i pozostali, gratulacje i powodzenia !

neilran 08-05-22 09:23

Taki piękny kraj, tylko wszystko co ważne załatwia sie w nim pod stołem, układy układziki i kolesiostwo.
Mam nadzieje że w tym wypadku chodzi tylko o to że są to ludzie z którymi nowy GM ma dobry kontakt, dobrze ich zna itp.
Co nie zmienia faktu że źle to wygląda że 4 z nich od lat nie zabierają tutaj głosu, a to jedyne oficjalne miejsce do rozmawiania o tej grze.

Kierka1234567890 08-05-22 09:38

Gratulacje dla wszystkich!




Cytat:

Napisał neilran (Post 180823)
Taki piękny kraj, tylko wszystko co ważne załatwia sie w nim pod stołem, układy układziki i kolesiostwo.
Mam nadzieje że w tym wypadku chodzi tylko o to że są to ludzie z którymi nowy GM ma dobry kontakt, dobrze ich zna itp.
Co nie zmienia faktu że źle to wygląda że 4 z nich od lat nie zabierają tutaj głosu, a to jedyne oficjalne miejsce do rozmawiania o tej grze.


Nie trzeba brać udziału na forum, oficjalnie się udzielać itp. Sam osobiście wiem ile te osoby włożyły pracy ostatnimi czasy. Moim zdaniem dobrze dobrani ludzie, którzy przyczyniają się do zmian w altaronie. Daj trochę czasu, zobaczysz, że to była słuszna decyzja. Pozdrawiam w tę cieplutką niedzielę!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin