Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [wprowadzone] Smierc. (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=655)

SasKe 01-05-11 18:03

Smierc.
 
Witam,

Mozna trochę zmniejszyć straty po śmierci? ponieważ tracenie 3 przedmiotów z ekwipunku dla mnie nie podchodzi specjalnie... nadal jest za bardzo ciężko! Mowicie żeby współpracować z innymi graczami, ale raczej to nie jest możliwe jak tutaj każdy zazwyczaj się leje, wiec znaleźć partnera do hunta jest niemal nie możliwe.

drazbeczka 01-05-11 18:07

Jest już poprawione ;p

Flash 01-05-11 18:07

Popieram i zniósłbym stratę skilli po śmierci DO ZERA lub wprowadził blessy, bo teraz jeśli kupimy skille za pn to bardzo dużo tracimy po śmierci, a dodatkowo odrobione lvle nie dają pn;/. A skille po podniesieniu lecą strasznie wolno... I bezsensowne jest to, że po kupieniu umiejętności dobija nam ją do 100% zamiast dawać "całego skilla".:confused:

czarny992 01-05-11 18:57

zgadzam się ostatnio gdy padł gracz "waski" spadło mu aż 2 skille czyli jakiś dzień gry

Nixodin 01-05-11 19:11

Też nie lubię padać, gdyż to jest wielka strata w expie, kasie (bardziej odczuwalne na większych lvlach)

Acolt 01-05-11 19:49

Jeśli komuś brakuje argumentów to mam jeden niepodważalny i chyba najtrafniejszy:
Ma to być gra bardzo mocno kładąca nacisk na RPG. A więc dużo rzeczy ma być logiczne i zbliżone do realności. A teraz do sedna. Gdy raz się czegoś nauczymy(w wolnym tłumaczeniu: skill) to chyba po wstaniu rano z lóżka(w wolnym tłumaczeniu: śmierć) nie powinniśmy tego zapomnieć(w wolnym tłumaczeniu: stracić skilla).
Reasumując: moim zdaniem raz nabytych zdolności nie powinniśmy tracić gdyż mało jest w tym elementu RPG.

thorus 01-05-11 19:56

Cytat:

Napisał Acolt (Post 4443)
Jeśli komuś brakuje argumentów to mam jeden niepodważalny i chyba najtrafniejszy:
Ma to być gra bardzo mocno kładąca nacisk na RPG. A więc dużo rzeczy ma być logiczne i zbliżone do realności. A teraz do sedna. Gdy raz się czegoś nauczymy(w wolnym tłumaczeniu: skill) to chyba po wstaniu rano z lóżka(w wolnym tłumaczeniu: śmierć) nie powinniśmy tego zapomnieć(w wolnym tłumaczeniu: stracić skilla).
Reasumując: moim zdaniem raz nabytych zdolności nie powinniśmy tracić gdyż mało jest w tym elementu RPG.

W 100% się z tobą zgadzam! Dobrze myślisz!
Najgorzej po śmierci odrabia się właśnie poziom magii i inne zdolności.
Według mnie powinno być to poprawione :)

Xaynus 01-05-11 19:57

Wg. mnie powinno się bardziej tracić rzeczy, nie umiejętności. Tak jak opisał to kolega @up.
A tak nawiasem mówiąc, w starej Tibi tracono dosłownie wszystko, więc nie narzekajcie :)

Kosiek 01-05-11 20:26

Racja. To tracenie skilli jest niesamowicie irytujące, i dołujące, i zniechęcające do gry, itd. itd. Uważam że straty umiejętności powinny być zmniejszone za cenę wzrostu utraty czegoś innego (choć nie ma za bardzo czego).

Xaynus 01-05-11 20:29

Wolę stracić plecak z np. butami, niż umiejętności i poziom ; - )
Nie wiem czy jest taka możliwość, ale np tracić czas do staminy, lub coś w stylu czekania po śmierci na powrót ,,do życia"?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:44.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin