Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Multimedia (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=35)
-   -   [non-pvp] Historia pewnego "Mistrza Ostrzy" (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11140)

RubSon 28-05-14 18:43

Historia pewnego "Mistrza Ostrzy"
 
http://i.imgur.com/zVSVHNk.jpg

Witam Serdecznie!

Postanowiłem zacząć prowadzić temat w którym będę uwieczniał swoje postępy w grze. Jestem Rycerzem posługującym się dwoma ostrzami tak więc myślę, że dzięki temu tematowi postaram się również niektórym przybliżyć takowy styl gry.
Od razu na wstępie chciałbym dodać, że moja historia będzie dłuuga i powolna. Zapytacie dlaczego powolna? Już wyjaśniam... niestety nie mam zbyt dużo czasu na grę, kiedy jestem poza domem ograniczam się tylko do skillowania. Tak więc początek mojej przygody będzie dotyczył właśnie tego. Mam nadzieję, że to nikomu nie przeszkadza? :uśmiech4: Oczywiście nie zabraknie również czasu na polowania! W końcu trzeba pozbyć się tego całego cholerstwa panoszącego się po Naszych ziemiach! Tak więc w tej kwesti to by było na tyle. :uśmiech:

Wszystkim Czytelnikom oraz Widzom życzę dużego expa, dobrych lootów oraz miłego czasu spędzonego na grze. :uśmiech:

Pozdrawiam, RubSon.



Wszelkie UWAGI oraz komentarze mile widziane.

Zdjęcia będę umieszczał na każdy dzień w osobnej odpowiedzi, tak więc pomimo braku odświeżenia tematu będzie warto zaglądać ponieważ mogło coś się zmienić. :oczko: Temat ten będę starał się aktualizować jak najczęściej na miarę swoich możliwości. Jeżeli będę miał zastój to proszę o cierpliwość... na pewno o Was nie zapomnę! ::uśmiech4:



A teraz coś na temat samej gry oraz odczuć które dotychczas się we mnie pojawiły...
Moja droga póki co jest krótka a to dlatego, że posiadam niski poziom, ale dotychczas zdążyłem już upolować Cyklopa chociaż było ciężko (głównie z powodu posiadania w tamtym czasie małych skilli), jeżeli czas mi na to pozwala to zawsze z chęcią zachodzę na Szlamy i to właśnie na nich jest w miarę znośnie. Muszę przyznać, że droga takiego Rycerza jest póki co ciężka. Ale co się dziwić? Przecież ja mam tylko 15lvl! :uśmiech4: Sam jestem ciekaw jak to będzie później i z chęcią będę się dzielił z Wami swoimi wrażeniami. Szczerze to gra póki co sprawia mi naprawdę straszną przyjemność (oczywiście nie taką jak Kobieta, no alee... :uśmiech4: Elementu humorystki też musi trochę być aby nie było za sztywno. :uśmiech4:) i z każdym dniem do skillowania nawet przysiadam z dobrym humorek. Zazwyczaj skillowanie było dla mnie czymś nudnym, a tutaj tak jakby to się zmieniło... Co ma na to wpływ? Sam bym chciał wiedzieć. :uśmiech: Może to też dlatego, że sam byłem pomysłodawcą takowego systemu walki? Na pewno jest to w jakimś stopniu zależne od tego, ale tutaj dochodzi również druga sprawa która dotyczy mojego zamiłowania do posługiwania się w grach tzw. Dual Wieldem. Tak więc podsumowując gra jest póki co przyjemna, nie sprawia zbytnich problemów i trzeba dodać, że jest ciekawa ponieważ jest to czymś nowym. :uśmiech:




http://i.imgur.com/ItYMVfS.jpg
A tu taki mały test wstawiania obrazków. :uśmiech4: Oczywiście pokazuję również skille abyście mogli zaznajomić się z moją postacią oraz wraz z upływem czasu móc porównać sobie moje starania. :uśmiech:

carlcoxxx 28-05-14 18:57

good luck!:uśmiech:

RubSon 29-05-14 09:41

29.05.2014r.
 
Można by rzec, że jest to początek mojej przygody... Na początku kazano mi zaznajomić się z bronią oraz nauczyć się odpowiednio nią posługiwać. Skierowano mnie na plac treningowy... to co tam zastałem rozbawiło mnie do bólu. Treningowe kukły? Co to ma być?! Nieruchomy przeciwnik... Po tym co ujrzałem stwierdziłem, że jestem zbyt ambitny na taki trening. Od pewnego mieszkańca dowiedziałem się o Młodym Smoku który przebywa niedaleko miasta i właśnie jego obrałem jako swój cel treningowy! W końcu co może mi zrobić Smocze Dziecie?


http://i.imgur.com/PFPCQZk.jpg
Po krótkim czasie swojego treningu doszło do mnie dwóch nowicjuszy. Kiedy ujrzałem ich zapał postanowiłem się z nimi podzielić "swoim" Smokiem i pozwolić Im na nim trenować. Jeden z nich wykazał się niebywałym sprytem... szczerze muszę przyznać, że sam bym nie wpadł na taki krok, a jednak stało się. Mam tylko nadzieję, że nie zamęczymy tego smoka zbyt szybko. W końcu chciałbym dorównać najlepszym Bohaterom tej krainy... niestety jedyną drogą która ku temu prowadzi jest TRENING!
Serdecznie pozdrowienia dla Arkon'a oraz Verns'a.

rajkos 29-05-14 10:00

Temat się rozkręca, miło się czyta czekam na więcej.
Powodzenia w grze! :)

carlcoxxx 29-05-14 10:05

Cyferki, cyferki, więcej cyferek...:uśmiech7: Jakie skille chcesz osiągnąć zanim zaczniesz expić?

RubSon 29-05-14 10:11

A więc tak... zanim zacznę expić chciałbym osiągnąć skille równe :
Siła : 100+(?)
Walka Bronią Jednoręczną : ok. 110
Zręczność : ok. 140-45-50(?)
Zręczność stoi dla mnie pod znakiem zapytania ponieważ póki co idzie w miarę przyzwoicie ale zobaczymy co to będzie dalej... jeżeli stwierdzę, że skillowanie idzie już za wolno i to nie ma sensu to wtedy nadejdzie ten moment i... ZACZNIE SIĘ RZEŹ! :uśmiech8:


@Casual, dziękuję bardzo ale niestety raczej nie da rady. Osobne serwery. :)

Walles 29-05-14 10:35

Powodzenia :) jakby co pisz w grze..

Catthon 29-05-14 11:00

Gratulacje, powodzenia.
Fajnie, że tworzy się tyle nowych, ciekawych tematów. Mam nadzieję, że nie znikną.

Co do zręczności - wczoraj w kilka godzin wpadło mi z 145 na 150, więc i 160 jest pewnie wykonalne w kilka dni.

Pozdrawiam,
Catthon

RubSon 29-05-14 11:03

Catthon, a Zwiadowcy czasami zręczność nie leci szybciej? Bo sam nie wiem... Ale jeżeli nie to naprawdę 160 może być wykonalne. :) No i dziękuję bardzo za wsparcie, na pewno się przyda. :)

Catthon 29-05-14 11:32

Trenuję tę zręczność dual wieldem właśnie, więc wydaje mi się, że leci podobnie.
Pewności nie mam.

Ciekawostka: siła wczoraj z 52 na 53, w godzinę podskoczyła o 5%. :uśmiech6:

Pozdrawiam!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:36.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin