Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Oczekujące na wprowadzenie (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=57)
-   -   Altaron English Version (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=6138)

85985 13-06-13 12:04

Altaron English Version
 
Szwedzi,Brazylijczycy oraz reszta świata odchodzi z Tibi... Wykorzystajcie to i zróbcie wersję English... Poprawi to liczbę graczy od marnych 50 do 400,gwarantuje to wam... Kazdy kto odchodzi z Tibi skacze po różnych otsach lub grach typu podobnego...Szuka czegoś takiego jak ludzie Altaronu... Czyli dobrej gry za czasów starej Tibi ze starym pvp... Ruszcie głową trochę....

Amara12 13-06-13 12:06

Jest to bardzo dobry pomysł, z tym że już były podobne tematy. Oczywiście popieram ten pomysł.

Mervakis 13-06-13 12:06

Nie teraz. Temat był już poruszany i odpowiedź była konkretna i jasna.

85985 13-06-13 12:14

Dodam że 80% ludzi grających na Altaronie miała styczność z Tibią jak i twórcy gry. Tibia była po Angielsku i nikomu to nie przeszkadzało...

Mervakis uaktywniam temat bo reszta z nich jest już pozamykana... A wielu graczy chce to nagłośnic... W Altaronie ważne są opinie graczy a nie Administracji... Jak się mówi "Piłka nożna dla kibiców,nie dla pieniędzy(Czyli ludzi którzy mogą zapłacic za ustawianie meczy i rządzą sportem)" "Kraj dla obywateli a nie dla rządów PO"...

Mervakis 13-06-13 12:16

A ja Ci odpowiadam, że w chwili obecnej wersja angielska nie będzie robiona, są inne priorytety. Nie widzę sensu drążyć tematu.

85985 13-06-13 12:18

Szkoda bo przez pare lat Altaronu liczba graczy jest marna...

Mervakis 13-06-13 12:21

Uwierz mi, że w tibię GRA porównywalna ilość osób. Na poszczególnych ich serwerach ilość graczy często oscyluje w granicach ~100 w czym 80 to botterzy na full afku. Mam tam znajomych, którzy biegają 8 postaciami naraz w chwili, gdy na serwerze jest 50 osób online.

85985 13-06-13 12:27

Nie musisz mi mówic jak się gra w Tibie bo grałem i walczyłem tam pare dobrych lat... Ja nie porównuje teraz Altaronu do TIbi bo nie można tego robic... Tibia jest zepstą gra od kiedy wprowadzili zmiany z pvp... Gra stała się upadłą... 4 lata temu gdy wprowadzili tego update grało po 500-800 osob na serwerach... Po updacie do dnia dzisiejszego gra po 100-300... Dlatego uaktywniłem ten temat bo zrobienie wersji Angielskiej przyciagnelo by wielu graczy ktorzy odeszli a chcieli by grac na takim systemie jak na rl tibi... Gdyby tibia miała stare pvp Altaron wogole by się nie przebił...

Przypominam że wszystko zaczeło się od update z pvp...

Walles 13-06-13 12:31

Cytat:

Napisał 85985 (Post 64616)
Szkoda bo przez pare lat Altaronu liczba graczy jest marna...

Szkoda że nie potrafisz przejrzeć forum i sprawdzić odpowiedzi zawartych w innych tematach na temat liczebności graczy w świecie Altaronu 8) 8)

85985 13-06-13 12:35

Czasami sprawdzam ale tylko czasami bo nie mam stałego dostępu do Internetu od kiedy jestem w Irlandi... Altaron jest grą która ma bardzo duży "talent" "potencjał" I chce dla niego jak najlepiej... ALe rozwój na skale swiatowa jest potrzebny.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:51.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin