Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Poniedziałkowa łatka już w grze! (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=6402)

Trav 14-07-13 17:55

Poniedziałkowa łatka już w grze!
 
By móc grać, wymagane jest pobranie owego klienta.
Oto [ LINK ]


* * *

Oto zapowiedź, jaka została wczoraj ogłoszona:

Witajcie! Pragniemy poinformować, że jutro (czyli 15 lipca w poniedziałek) na obu serwerach po ich zapisie (godzina 5 rano NON-PVP i 7 rano PVP, choć możliwe że wcześniej na tym drugim) zostanie wprowadzona łatka zmieniająca trochę pewne elementy rozgrywki i naprawiająca parę rzeczy.

Oto skromna lista kilku tych bardziej wyrazistych zmian, jakie zostaną wprowadzone:
  • Badania mistrza Tereusza ze szkoły alchemików nad jego wynalazkiem - kostką transmutacji - trwają! Powiedzie mu się opracowanie metody przemiany miedzi i srebra w złoto oraz łączenia amuletów czy pierścieni?
  • Sami alchemicy niech przy okazji ostrzą swoje podręczne nożyki! Dzięki swojej wiedzy będą mogli używać ich nie tylko do skórowania zwierząt, ale i do zbierania grzybów;
  • W wielu rodzajach jedzenia - nowe czasy regeneracji lub wagi, a także dochodzi nowy ciekawy sposób uzyskiwania bardziej efektywnej żywności do odkrycia! Ponadto sporo ofert sprzedawców żywności również kompletnie się zmieni;
  • Naprawiony też będzie stary problem polskich liter w imionach potworów i postaci ogółem.
  • Jasność gry zostanie ustawiona na stały poziom, suwak zmieniający ją w opcjach nie będzie już działał.
  • Sporo zmian w bonusach istniejących zestawów mieszanych, a także wprowadzone kilka nowych;
  • Elementy najlepszych zestawów uzbrojenia będzie można wreszcie ulepszać;
  • Ofensywne czary wojowników zadają nieco mniejsze lub większe obrażenia w zależności od tego, czy używana jest broń jedno- czy dwuręczna;

Do gry będzie wymagane pobranie nowego klienta, do którego link pojawi się również jutro. Tym razem ci, którzy go nie będą mieli, zostaną stosownie poinformowani w grze, więc ryzyko błędnego wyrzucania z gry nieuważnych powinno zmaleć. Jak zawsze zachęcamy do zgłaszania wszelkich błędów, niejasności, obaw i sugestii, jakie może wynikną ze zmian w grze.

Przy okazji tej łatki dziękujemy gorąco Westowi za niecodzienną dodatkową pomoc w naprawianiu starych błędów klienta i za inspirację dla Pregusi do podjęcia pracy nad ciekawymi rozwiązaniami. Nie zapomnimy!

A co nam przyniesie przyszłość? Cóż.


Powodzenia życzy
Ekipa Altaron.pl

Walles 14-07-13 18:04

Rewelka :B

naus 14-07-13 18:23

dyskryminacja zwiadów :D pochodnie to ja sobie gdzie wsadzę?:D

Slythia 14-07-13 18:40

Cytat:

Napisał naus (Post 67460)
dyskryminacja zwiadów :D pochodnie to ja sobie gdzie wsadzę?:D

Miejsce na ringa. Świecący kryształ da się tam umieścić.

tomakeo 14-07-13 18:46

No właśnie. Teraz zwiad sobie musi wybrać, albo ma jakieś światełko, albo ringa. Bezsensu moim zdaniem, ale to już nie mój problem.

Paralek 14-07-13 18:47

Jasność gry zostanie ustawiona na stały poziom, suwak zmieniający ją w opcjach nie będzie już działał.
Dobry pomysł, mi się podoba :)

Zenon von Wons 14-07-13 18:54

Żegnamy kiaana i innych graczy którzy tak sie oburzyli, że przestaną grać gdy w kliencie nie bedzie lighthacka.

Dodajcie w końcu coś wojkowi nekro i zwiadowi elementaliście a nie dodajenie kolejne bonusy alchemikowi który tak czy siak już ma pełno.

+ nie widze jeszcze komentarzy o poniedziałkowej łatce która wejdzie w czwartek. Zawsze takie hejty lecą a dziś śpicie :C

Majkul 14-07-13 19:19

Nie wiem czy to wielka tajemnica ale słyszałem o rzekomym projekcie kołczanu który rozwiąże problemy zwiadów, także stay tuned drodzy gracze czy jakoś tak. Ale może się mylę.

leon 14-07-13 20:00

nie ma lighthacka :/

Kleikk 14-07-13 20:10

Dodać czar hape hoxe eamo :D

naus 14-07-13 20:12

Wonsiu aż tak bardzo Ci zależy żebym przestał grać? może sam przestaniesz? fakt faktem niezbyt zadowolony jestem z tego ponieważ nie chcę nadwyrężać wzroku żeby coś zauważyć ;). O tak lubię żyć w pełnym świetle, Ci którzy chcieli mieć "klimatyczną" (mroczną rozgrywkę) mogli to sami sobie ustawić, więc argument że chcecie sprawić grę bardziej klimatyczną odpada. Projekt kołczanu? Mógł to ktoś dopracować zanim wprowadzicie ograniczenie oświetlenia zacytuję kogoś "Altaron Logic". i nie "świecący kryształ" tylko "świetlisty kryształ", powodzenia z kupieniem czegoś takiego, a z tego co wiem to jest z questa na halloween. tak więc hmm?

Mervakis 14-07-13 20:16

Taka ciekawostka - czar hoxe eamo był czarem wykorzystywanym przez tylko 1 osobę na pvp! Nawet przeciwna strona walcząca widząc, że "neutral" użył hoxe eamo od razu wiedziała kim on jest. Czar ten na prawdę dużo daje, a do tej pory się marnował (50% graczy w ogóle go nie kupuje, a kolejne 40% narzeka po zakupie, że na cholere im to).

jasiek50 14-07-13 20:36

Cytat:

Napisał Mervakis (Post 67485)
(50% graczy w ogóle go nie kupuje, a kolejne 40% narzeka po zakupie, że na cholere im to).

czyli colens to pozostałe 10% serwera,
wyszło szydło z worka xD

Kosiara 14-07-13 21:17

Cytat:

Napisał Mervakis (Post 67485)
Taka ciekawostka - czar hoxe eamo był czarem wykorzystywanym przez tylko 1 osobę na pvp!

Czyli mnie.

Kleikk 14-07-13 21:34

"Czar ten na prawdę dużo daje" ?

Kavres 14-07-13 21:53

yhym.macie spam bo mi znaków nie uznaje ^^

Wicked 14-07-13 22:35

Teraz to sie pojawio prawdziwe lajthaki. HEUHESUHEUHEHESZKY.

tomakeo 15-07-13 00:12

Cytat:

Napisał Wicked (Post 67502)
Teraz to sie pojawio prawdziwe lajthaki. HEUHESUHEUHEHESZKY.

Jak zwykle post trafiony w 100% huehue :D

6543134 15-07-13 06:43

Czary odes rago i żywiołowe ue nie zadają dmg...


edit.
Już wszystko ok, wystarczyło zdjąć i założyć broń.

grysik 15-07-13 08:23

yyy czemu mikstury maga są droższe juz były drogie teraz to juz katastrofa

Smile1 15-07-13 09:19

Wracam do gry.

Wicked 15-07-13 09:57

Dla wszystkich marudzących na brak światła. Polecam gamma control. Program nie będący ani BOTEM, ani nie ingerujący w Altaron. 2/3 gammy więcej i mamy widoczność jak wczoraj. :)

grysik 15-07-13 10:21

hahahah xD szczerosci ja ze swiatlem nie mam problemu tylko mam z cenami potków ...

Nester 15-07-13 11:01

Z ciemnością jest super.
Tylko że jest głupia cena z potkami :/
Teraz Talar 75s za 100 mikstur maga a było talar 45s ;/

Catthon 15-07-13 11:54

Nie podoba mi się podwyższenie cen mikstur. Zwiadowca do 150 poziomu dalej nie zarabia podczas polowania, a nie każdy jest alchemikiem, by samemu sobie robić poty i na tym oszczędzać. Teraz tylko jeszcze bardziej go udupiacie. Zamiast zwiększyć znacznie (ZNACZNIE) koszt tworzenia run, to zwiększanie koszt many, udupiając (jak to ostatnio w modzie) zwiadowcę, bo innym klasom (przy profitach jakie zazwyczaj robią) nie zrobi to większej różnicy.

Reszta wporzo.

my life 15-07-13 12:00

Hahaha Chyba ostatnio nie grałeś...
Sam widziałem jakie palek potrafi mieć bogactwa.

Kleikk 15-07-13 12:16

Sknera, chyba na krasnolach..

grysik 15-07-13 13:06

yyyy potki potkami a to
14:00 Janina: Pyszny wybór, że tak zażartuję! 10 srebrników to chyba niska cena dla takiego bogacza? ?! 10 sr bo zrobionej misji?! bez misji kosztuje 11 sr to juz przesada!!!!!!!!!!
za 100 jajek 1k

jasiek50 15-07-13 13:49

Cytat:

Napisał Catthon (Post 67527)
Nie podoba mi się podwyższenie cen mikstur. Zwiadowca do 150 poziomu dalej nie zarabia podczas polowania, a nie każdy jest alchemikiem, by samemu sobie robić poty i na tym oszczędzać. Teraz tylko jeszcze bardziej go udupiacie. Zamiast zwiększyć znacznie (ZNACZNIE) koszt tworzenia run, to zwiększanie koszt many, udupiając (jak to ostatnio w modzie) zwiadowcę, bo innym klasom (przy profitach jakie zazwyczaj robią) nie zrobi to większej różnicy.

Reszta wporzo.

około 60 zwiadkiem nekro alchemikiem wyciągam około 250k expa z bonusem i jestem na + 1-3 talary
expiłem na strzygach i nie nie wycinam nic ani nie używam czarów nekro, więc tam subprofesje mi nie dają dodatkowych profitów.
wszystko zależy od tego jak expisz na przykład: stare czerwone smoki na przeszłości, ja wyciągam wojem 650k myzael swoim 300k a nie jest to wielka różnica lvl (on z kasą wychodzi na plus ja na minus)

Nehoslav 15-07-13 15:15

A mi się ten brak lighthacka podoba! *3* W końcu będzie pełen klimat i nikt nie będzie mógł go sobie "celowo" zniszczyć dla lepszej widoczności. Ja zawsze używam "hoxe eamo" i żyję xD

Rayo 15-07-13 16:25

A ja nie rozumiem zmian wag mięs, steków, smoczych steków...
Ale ok, taki mieliście pomysł, niech będzie. Teraz można je sobie upiec, nawet fajnie wyglądają. Realnie mięso po upieczeniu traci na wadze z powodu utraty nadmiaru wody, tylko nie w Altaronie...tu nic a nic nie traci. Mało logiczne to trochę.


Poza tym zmiana parametrów setów zdecydowanie na minus.
Set kościsty dla maga- jakieś 20% mniej many
Set maga krwi (mieszany) - -2 mlvl - jak można w secie dla maga obcinac skill magiczny ;/

Slythia 15-07-13 16:29

Cytat:

Napisał Rayo (Post 67586)
Poza tym zmiana parametrów setów zdecydowanie na minus.
Set kościsty dla maga- jakieś 20% mniej many
Set maga krwi (mieszany) - -2 mlvl - jak można w secie dla maga obcinac skill magiczny ;/

Przecież nie zmieniałam akurat tego w secie maga krwi. Ma on większe bonusy (%hp + %mp) więc w zamian ma karę do mlvla. Lecz to już jest od dawien dawna.

adamo199412 15-07-13 18:15

Nie wiem jak to jest z botami ale czy to oznacza że gracze chcodzący po ciemku będą banowani? Tzn. TA itp?
Super że nie będzie LH :DDD

Walles 15-07-13 18:26

UP: Skoro np. na martwicach będzie miał widoczność jak na załączonym obrazku a bez czaru na światło będzie śmigać i expić w sposób który umożliwia tylko pełna widoczność to chyba znak że jest ten ktoś lewy :)

SS użytkownika Wicked
http://oi44.tinypic.com/96eved.jpg

sawyerknw 15-07-13 18:55

Pomysł ze światłem osobiście mi się podoba - daje klimat, gra się inaczej :P
ale jestem zwiadem i na dłuższą metę to zaczyna męczyć nie ma slotu na pochodnie a czar jest stanowczo za krótki - powinien trwać 10 minut, tak żeby się nie wku***** :)

zaczarowane pociski powinny świecić np, tworzyć wokół postaci taki krąg światła - wzamian za pochodnie oraz równie intensywnie świecić i byłoby lepiej i przyjemniej. bo nie każdy ma ten kryształ światła a do hallowen troche daleko. kolejnym minusem ciemności jest to że oczy będą bolały :P połowa graczy oślepnie

jasiek50 15-07-13 19:48

gra została utrudniona, wielki + (wreszcie idzie to w tą stronę w którą ma iść)
aczkolwiek oczy bolą, może się przyzwyczaję...

Lila 15-07-13 19:58

Dodajcie mocniejszy czar na światło i będzie git (ktoś tu już napisał coś w stylu "hape hoxe eamo"). Teraz na prawdę się człowiek męczy, wypatrując skąd nadchodzi mobek. Już nie mam 12 lat jak kiedyś grając w tibię z pochodnią. Oczy też już nie te i trzeba o nie dbać : P

grysik 15-07-13 20:46

a ktos mi wyjasni czemu jajak sa po 1k ?!

Catthon 15-07-13 20:47

Felczyk, ja rycerzem na 50 potrafię wyciągnąć 200k i 3 talary na plus. Rzecz w tym, że ani ty, ani ja, nie biegamy po podstawowych abitańcach na ~120 poziomie. Polowanie w katakumbach - 0 lub minus. Polowanie na smokach (czerwonych i starszych) - 0 lub minus. Polowanie na górskich - 0 lub minus. Na kościstych - 0 lub minus. Na brak kasy nie cierpię, ale to zasługa mojego podejścia do gry, a nie kasiastości zwiadowcy.

Sacred 15-07-13 22:13

Cytat:

Napisał Majkul (Post 67469)
Nie wiem czy to wielka tajemnica ale słyszałem o rzekomym projekcie kołczanu który rozwiąże problemy zwiadów, także stay tuned drodzy gracze czy jakoś tak. Ale może się mylę.

Czyżby ktoś mój pomysł wziął pod uwagę?:) Jak miło >:). Co do zwiada, nie wiem kto pierdzieli głupoty, że nie dało się nim zarobić. Po nowym upie z 20 talarów zrobiłem jakiś 20x więcej wbijający przy tym 50 lvli (1 miesiąc). Wg mnie obniżenie aktualnego loota dało to co trzeba - profit raz na jakiś czas, w większości 0 (oczywiscie jak sie chce miec dobry exp). Na zarobki są expowiska przystosowane do tego - kosztem expa rzecz jasna. Jak ktoś nie ingeruje w wojnę to nawet i ma kasę, ale jak zaczyna walczyć to trzeba się liczyć z dodatkową ilością potów, uhów, mwalli, ringów i innych wspomagaczy + ewentualną "śmiercią" i utratą plecaka/przedmiotów z ekwipunku. Oby ta gra jak najwięcej ucinała dla botów (najlepiej własny silnik), a wtedy wszystko będzie wyglądało inaczej.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:02.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin