Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Poniedziałkowa łatka już w grze! (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=6402)

Kavres 17-07-13 14:42

Taaaa spokoo kryształ kryształem tylko szkoda, że zadanie na niego można zrobić tylko w halloween - więc dla mnie to bezsens jest. Ja zdania nie zmieniam co do tego. LH powinno być bo nie wszyscy mają ochotę siedzieć w 'epoce kamienia łupanego' .

Catthon 17-07-13 15:18

:kav'res
Nie kamienia łupanego, tylko w średniowieczu. A Altaron (zresztą tak jak i Tibia) osadzony jest w czasach średniowiecza.

Rian 17-07-13 16:18

Brak LH? Napisałem kiedyś, że jak to wprowadzicie to skończę grać. Cóż, skończyłem grać już jakiś czas temu, a po trollu forumowym nikt płakać nie będzie.

I jeszcze pytanie do administracji: jak ktoś zmieni ustawienia gamma i będzie chodził bez pochodni, to dostanie bana ? Znając was tak, a argumentem będzie działanie na szkodę serwera pod postacią braku zachowywania klimatu RPG. Cóż, Altaron logic. Są inne gry, w których administracja nie robi wszystkiego po swojemu. Też z klimatem. Pa

adamo199412 17-07-13 16:38

O ja :O Do tej pory miałem inne mniemanie o nas Polakach ale widocznie jest tak jak mówią. Jeszcze pamiętam ten lament jak to będzie fajnie jak usuną LH (sam byłem i jestem tego zwolennikiem). A teraz? Matko Bosko Częstochowsko ciemno, nic nie widac. Płacz i zgrzytanie zębami. Ciekawe po co w grze są pochodnie, czar hoxe eamo? Dla jaj? No chyba nie. jak się komuś nie podoba to może "iść sobje grać w tibje ktura jest durzo fajniejejsza i na pefno postacije tam zrobjone bendom stały dlurzej bo ona nie padnie za miesionc. A wogule to tam moszna sobje skilac oflajn i to jezd caua konsystnecja erpegje !!!

Kavres 17-07-13 16:47

Cytat:

Napisał adamo199412 (Post 67800)
O ja :O Do tej pory miałem inne mniemanie o nas Polakach ale widocznie jest tak jak mówią. Jeszcze pamiętam ten lament jak to będzie fajnie jak usuną LH (sam byłem i jestem tego zwolennikiem). A teraz? Matko Bosko Częstochowsko ciemno, nic nie widac. Płacz i zgrzytanie zębami. Ciekawe po co w grze są pochodnie, czar hoxe eamo? Dla jaj? No chyba nie. jak się komuś nie podoba to może "iść sobje grać w tibje ktura jest durzo fajniejejsza i na pefno postacije tam zrobjone bendom stały dlurzej bo ona nie padnie za miesionc. A wogule to tam moszna sobje skilac oflajn i to jezd caua konsystnecja erpegje !!!


Trochę kolego nie zabłysnołeś. Chcesz to sę graj jak Neandertalczyk z plemienia 'jeb.. mnie w głowę bo zaczynam myśleć'. Każdy gracz powinień mieć wybór czy chce grać jak ten Neandertalczyk czy chce grać z jasnym obrazem gry.

Tron 17-07-13 16:53

Kav'Res. Nikt nie zmusza Cię do grania w ciemnościach, pomijając już to, że dobrze w nich wszystko widać. Czy na prawdę ciężko Ci jest odpalić czar na światło? Wsiąść kostur światła do ręki, zapalić i cieszyć się światłem na 50 minut?

Kavres 17-07-13 16:56

Tron próbowałem tak nie daje mi 100% pełnego ekranu a jasność o rozmiarach 5x5 to sory ale dziękuję.
Jak wyżej każdy gracz powinień mieć wybór czy chce grać tak jak jest teraz czy chce grać na 100% jasności obrazu w grze.

A po zatym szkoda mi tracić 'capa' na zbędne itemki.

Mervakis 17-07-13 16:59

To używaj czaru, który "capa" nie zużywa.

Kavres 17-07-13 17:03

I który daje że tak powiem 'damski chuj'. Ja to już chyba komuś napisałem Wy się lepiej czymś innym zajmijcie a nie robicie krok do tyłu.

Mervakis 17-07-13 17:07

Jest to krok do przodu w stronę tworzenia klimatu RPG, który wiele gier zatraciło.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin