Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Poniedziałkowa łatka już w grze! (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=6402)

Rayo 15-07-13 16:25

A ja nie rozumiem zmian wag mięs, steków, smoczych steków...
Ale ok, taki mieliście pomysł, niech będzie. Teraz można je sobie upiec, nawet fajnie wyglądają. Realnie mięso po upieczeniu traci na wadze z powodu utraty nadmiaru wody, tylko nie w Altaronie...tu nic a nic nie traci. Mało logiczne to trochę.


Poza tym zmiana parametrów setów zdecydowanie na minus.
Set kościsty dla maga- jakieś 20% mniej many
Set maga krwi (mieszany) - -2 mlvl - jak można w secie dla maga obcinac skill magiczny ;/

Slythia 15-07-13 16:29

Cytat:

Napisał Rayo (Post 67586)
Poza tym zmiana parametrów setów zdecydowanie na minus.
Set kościsty dla maga- jakieś 20% mniej many
Set maga krwi (mieszany) - -2 mlvl - jak można w secie dla maga obcinac skill magiczny ;/

Przecież nie zmieniałam akurat tego w secie maga krwi. Ma on większe bonusy (%hp + %mp) więc w zamian ma karę do mlvla. Lecz to już jest od dawien dawna.

adamo199412 15-07-13 18:15

Nie wiem jak to jest z botami ale czy to oznacza że gracze chcodzący po ciemku będą banowani? Tzn. TA itp?
Super że nie będzie LH :DDD

Walles 15-07-13 18:26

UP: Skoro np. na martwicach będzie miał widoczność jak na załączonym obrazku a bez czaru na światło będzie śmigać i expić w sposób który umożliwia tylko pełna widoczność to chyba znak że jest ten ktoś lewy :)

SS użytkownika Wicked
http://oi44.tinypic.com/96eved.jpg

sawyerknw 15-07-13 18:55

Pomysł ze światłem osobiście mi się podoba - daje klimat, gra się inaczej :P
ale jestem zwiadem i na dłuższą metę to zaczyna męczyć nie ma slotu na pochodnie a czar jest stanowczo za krótki - powinien trwać 10 minut, tak żeby się nie wku***** :)

zaczarowane pociski powinny świecić np, tworzyć wokół postaci taki krąg światła - wzamian za pochodnie oraz równie intensywnie świecić i byłoby lepiej i przyjemniej. bo nie każdy ma ten kryształ światła a do hallowen troche daleko. kolejnym minusem ciemności jest to że oczy będą bolały :P połowa graczy oślepnie

jasiek50 15-07-13 19:48

gra została utrudniona, wielki + (wreszcie idzie to w tą stronę w którą ma iść)
aczkolwiek oczy bolą, może się przyzwyczaję...

Lila 15-07-13 19:58

Dodajcie mocniejszy czar na światło i będzie git (ktoś tu już napisał coś w stylu "hape hoxe eamo"). Teraz na prawdę się człowiek męczy, wypatrując skąd nadchodzi mobek. Już nie mam 12 lat jak kiedyś grając w tibię z pochodnią. Oczy też już nie te i trzeba o nie dbać : P

grysik 15-07-13 20:46

a ktos mi wyjasni czemu jajak sa po 1k ?!

Catthon 15-07-13 20:47

Felczyk, ja rycerzem na 50 potrafię wyciągnąć 200k i 3 talary na plus. Rzecz w tym, że ani ty, ani ja, nie biegamy po podstawowych abitańcach na ~120 poziomie. Polowanie w katakumbach - 0 lub minus. Polowanie na smokach (czerwonych i starszych) - 0 lub minus. Polowanie na górskich - 0 lub minus. Na kościstych - 0 lub minus. Na brak kasy nie cierpię, ale to zasługa mojego podejścia do gry, a nie kasiastości zwiadowcy.

Sacred 15-07-13 22:13

Cytat:

Napisał Majkul (Post 67469)
Nie wiem czy to wielka tajemnica ale słyszałem o rzekomym projekcie kołczanu który rozwiąże problemy zwiadów, także stay tuned drodzy gracze czy jakoś tak. Ale może się mylę.

Czyżby ktoś mój pomysł wziął pod uwagę?:) Jak miło >:). Co do zwiada, nie wiem kto pierdzieli głupoty, że nie dało się nim zarobić. Po nowym upie z 20 talarów zrobiłem jakiś 20x więcej wbijający przy tym 50 lvli (1 miesiąc). Wg mnie obniżenie aktualnego loota dało to co trzeba - profit raz na jakiś czas, w większości 0 (oczywiscie jak sie chce miec dobry exp). Na zarobki są expowiska przystosowane do tego - kosztem expa rzecz jasna. Jak ktoś nie ingeruje w wojnę to nawet i ma kasę, ale jak zaczyna walczyć to trzeba się liczyć z dodatkową ilością potów, uhów, mwalli, ringów i innych wspomagaczy + ewentualną "śmiercią" i utratą plecaka/przedmiotów z ekwipunku. Oby ta gra jak najwięcej ucinała dla botów (najlepiej własny silnik), a wtedy wszystko będzie wyglądało inaczej.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:20.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin