Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Zapowiedź II (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10231)

Total 18-04-14 22:10

@corkarypto
Nie zrozumiałeś co Altrel do ciebie napisał, po przeliczeniu skilla nie możesz mieć mniejszego niż masz obecnie, mało tego to dostaniesz nową porcję Pn-ów do rozdania.

Teraz do wszystkich, dlaczego tak krytykujecie informacje jakie zostały podane w zapowiedzi skoro nie widzieliście tego na własne oczy jak to działa, zastanówcie się trochę, Administracja wprowadza nowe rozwiązania i gdyby nie były przetestowane oraz przemyślane to by ich nie wprowadzała, niedługo będziecie mogli to sprawdzić sami na test serverze, wtedy dopiero szczęki wam opadną z zachwytu.

@down
Fajnie że poprawiłem Ci humor, tym razem czeka Cię pozytywne zaskoczenie ;)

Wicked 18-04-14 22:18

Cytat:

Napisał Total (Post 93396)
@corkarypto
Nie zrozumiałeś co Altrel do ciebie napisał, po przeliczeniu skilla nie możesz mieć mniejszego niż masz obecnie, mało tego to dostaniesz nową porcję Pn-ów do rozdania.

Teraz do wszystkich, dlaczego tak krytykujecie informacje jakie zostały podane w zapowiedzi skoro nie widzieliście tego na własne oczy jak to działa, zastanówcie się trochę, Administracja wprowadza nowe rozwiązania i gdyby nie były przetestowane oraz przemyślane to by ich nie wprowadzała, niedługo będziecie mogli to sprawdzić sami na test serverze, wtedy dopiero szczęki wam opadną z zachwytu.

HA HA HA. xD
Gdyby nie były przetestowane i przemyślane, to by ich nie wprowadzali. HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA. :uśmiech8:
Widać to po wcześniejszych update'ach i generalnie historii zmian i upków. :D

Catthon 18-04-14 22:44

:Nirra
Nie da się zadowolić wszystkich za jednym zamachem. Obecnie przecież też każda profesja ma inne możliwości. Nie można się dziwić, że alchemik będzie miał coś, czego elementalista nie ma. W końcu elementalista ma coś, czego nie ma alchemik.

Pięść nie ma wpływu na nic.

Generalnie trudno jest oceniać te zmiany, jeśli nie miało się okazji ich przetestować.
Ja miałem i moim zdaniem większość z nich jest pozytywna.

PS: Spróbuj formatowania tekstu przed wysyłką. Przebrnięcie przez tekst bez pogrubienia i oddzielenia akapitów enterami kosztuje dużo wysiłku.

jasiek50 18-04-14 22:50

Cytat:

Napisał Total (Post 93396)
Teraz do wszystkich, dlaczego tak krytykujecie informacje jakie zostały podane w zapowiedzi skoro nie widzieliście tego na własne oczy jak to działa, zastanówcie się trochę, Administracja wprowadza nowe rozwiązania i gdyby nie były przetestowane oraz przemyślane to by ich nie wprowadzała, niedługo będziecie mogli to sprawdzić sami na test serverze, wtedy dopiero szczęki wam opadną z zachwytu.


z grubej rury, a co!

19960314 18-04-14 23:27

A na jakiej zasadzie alchemik będzie wytwarzał kamienie? Tak jak mikstury będzią potrzebne do tego jakieś składniki?

Altrel 18-04-14 23:31

Informacje odnośnie receptur pojawią się po aktualizacji w dziennikach alchemików.

Wicked 18-04-14 23:32

Cytat:

Generalnie trudno jest oceniać te zmiany, jeśli nie miało się okazji ich przetestować.
Ja miałem i moim zdaniem większość z nich jest pozytywna.
Taki urok zapowiedzi w tej formie, misiaku. Ludzie widzą to, co zostało zapisane i odnoszą się właśnie do tego, a nie testów, do których dostępu nie mają. Dziwne, nieprawdyważ?
I tak też działa to, że zapowiedzi są w częściach i nie ma wglądu w całość, co wiąże się z tym, że komentowane będzie to, co akurat jest na tapecie. Dalej udupia się magów, according to news, co oznacza, że ludzie już i tak sfrustrowani magami, będą frustrować się dalej.

sebcio12 19-04-14 01:28

Zapowiada się fajnie, przynajmniej część. Np. ten udźwig mnie ciekawi. Ktoś po kogoś wpada to lot do rzeki i spieprzamy, żeby chociaż nas nikt nie dogonił :P nie no żartem.

Kwestia jak to będzie wyglądało w praktyce. Ktoś wspomniał, że to ostatni update dotyczący balansu. Według mnie po tak dużych zmianach na pewno pojawią się błędy, które będzie trzeba korygować :P jak będzie wszystko wyglądało w praktyce, dowiemy się po upie :P

A przepraszam?? Kiedy update? :D

Cytat:

Napisał Altrel (Post 93322)
Bonusy z kamieni będą losowe, im lepsza jakość tym większa szansa na lepszy bonus, ale nawet taki będzie miał minimalną szansę, że wyjdzie bonus ujemny. Bonusów nie będzie można usuwać. Każdy rodzaj kamienia będzie mógł nadać jedną spośród kilku losowych cech. (Dla każdego kamienia te cechy będą inne).


A to wydaje mi się głupie. Why? Ktoś zloci coś świętego, demonicznego czy nawet chosu czy przeklęte. Wpiedzieli jakiś bonus, który się nie powiedzie i co? Nikt nie będzie nosił lepszych zestawów w sensie demoniczny/ chaosu. Tylko weźmie ten królewski, ale z lepszym bonusem x hp/ x many. Przemyślcie to....
Tym bardziej nikt nie będzie ładował bonusów z maną czy czymś innym. Wszyscy będą lecieć w hp. Żeby się nie okazało, że mag może mieć więcej hp niż rycerz. Bo mu akurat trafiły się zajebiste bonusy.

A czy pny które posiadam stracę? Bo obecnie posiadam dużo pnów i nie chce ich stracić

RED SKULL NA PVP = GAME OVER PANY! :D

adrianos20 19-04-14 01:47

To ja juz zaczynam SKillowac

Awansowałes w umiejetnosci: walka wrecz.

Mcree 19-04-14 09:14

@up
Chyba nie masz po co trenować.
Cytat:

Napisał Altrel (Post 93307)
Obecne postacie będą miały wyliczone wartości siły na podstawie posiadanego poziomu. Nie będzie to przeliczane z umiejętności walki wręcz.



Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:51.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin