Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Zapowiedź II (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10231)

sebcio12 20-04-14 13:29

Obrażenia krtytyczne... Dla mnie to już tereaz jest. Teraz np. moje obrażenia na 200 lvl wahają się od 100 do 600. Wiec jak walne te 600 to jest mój krytyk. Powinni zawęzić te obrażenia bo jak 200 lvl nie ściągam na hita jakiegoś zwykłego szkieletu to żal.

Altrel 20-04-14 21:31

Zmieniliśmy nieco wzór wyliczania wartości siły żeby oprócz posiadanego poziomu brał również pod uwagę umiejętność walki wręcz, gdyż istnieje grupa osób, które byłyby stratne.

Harakiri 21-04-14 10:57

Nareszcie umiejetnosc przetrwania i gromadzenia zasobow gotowkowych bedzie miala duze znaczenie w PvP :) Altaron szedl w kierunku real tibi 'mam wyje*ane zabij mnie 20x mnie stac na blessy' a teraz zawrocil na wlasciwa droge! Chociaz nadal brakuje mi taskow ktore nie musza byc jakies unikatowe i super zwiazane z fabula niech beda glupie idz zabij x danych mobow ale niech beda i mozna by je robic setki razy... zawsze to cos innego i szansa na profit na zapomnianych mobach... boje sie tylko jednego ze bedzie masa bugow i trzeba bedzie walczyc z administracja zeby np mag nie byl zbyt slaby :/ A alchemik pewnie nadal bedzie slaby bo kazdy bedzie mial nub chara do robienia kamyczkow (starczy 1 na gildie z 80-100lvl co to wyexpic taka postac majac hajs i znajomych?)

Altrel 21-04-14 13:31

Subprofesje otrzymają unikatowe pasywy w aktualizacji, wspomnimy o tym w kolejnej zapowiedzi. System tasków jest w planach jednakże nie wejdzie on w tej aktualizacji, każdy z tasków musi być powiązany fabularnie.

Veliothe 21-04-14 16:24

A kiedy kolejna zapowiedź? : >

Walles 21-04-14 16:51

pewnie za tydzień

Wicked 23-04-14 09:19

Nie ogarniam. Z pięć razy mówiłem, że w tej formie zapowiedzi są do bani. I co? I potem pachołki administracji na każdą krytykę się rzucają z jednym argumentem na ustach: "Nie widziałeś, to nie oceniaj!!!!!!!1111onoenoeo <mad> <angry> <furious>" albo "Nie możemy zdradzić wszystkiego, o tym za tydzień/dwa/trzy/osiemnaście/na teście." I zdziwienie ogromne, że ludzie są niezadowoleni, że komentują zmiany wyróżnione w zapowiedzi (czyli jedyne, co mogą widzieć/wiedzieć). Mnóstwo rzeczy niedopowiedziane, a jak ktoś wyróżni daną kwestię, to odpowiedź w około połowie przypadków jest dość nieuprzejma. Po co robić zapowiedzi, skoro potem i tak każdy usłyszy "W dupie byłeś, gówno widziałeś, nie masz prawa komentować, stfu plax, gtfo n00b, uninstall."

adrianos20 23-04-14 09:34

Mi to nie przeszakadza, dla mnie bomba. El Kael, Ty juz nie placz ;] Nie odpowiada, nie czytaj aktualizacjii. Wejdz za pare tygodnii.

Wicked 23-04-14 10:21

Cytat:

Napisał adrianos20 (Post 93772)
Mi to nie przeszakadza, dla mnie bomba. El Kael, Ty juz nie placz ;] Nie odpowiada, nie czytaj aktualizacjii. Wejdz za pare tygodnii.

Nie odpowiada, to nie czytaj moich postów.

tomakeo 23-04-14 11:03

@up
Tak samo można napisać:
"Nie odpowiada? Nie czytaj zapowiedzi teraz. Przeczytasz sobie wszystkie za miesiąc." :P

Jednym się podoba taki system zapowiedzi, innym nie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:55.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin