Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Oczekujące na wprowadzenie (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=57)
-   -   Czy warto dać PN za pokonanie bossa? (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11509)

dobryziomek 07-06-14 17:52

Czy warto dać PN za pokonanie bossa?
 
W związku z wymianą zdań na temat kursu dla Graczy z MG Altrelem podsuwam drobną sugestię. MG wspomniał, że głównym motorem rozwoju postaci wg. idei Administracji są PN. PN możemy zdobyć wraz ze wzrostem poziomu, a także wykonywaniem przeróżnych zadań. Co więcej, Administracja dodała nieco zadań, których można podejmować się każdego dnia. Natomiast moja sugestia tyczy się PN, które moglibyśmy otrzymywać za pokonanie bossa. Wyobrażam sobie to tak, że PN (sprawiedliwie tyle samo) otrzymywałby każdy aktywy uczestnik drużyny, która stawiłaby czoło trudnemu przeciwnikowi. Rzecz jasna, że ilość PN byłaby dostosowana do tego jak silny jest dany boss. Myślę, że taka nagroda jest zachęcająca do podejmowania takiego wyzwania jakim są altarońskie bestie. Można zresztą dodać potwory, które należałoby pokonywać w drużynie. Nie zdziwię nikogo, jeżeli dodam, że ilość PN mogłaby być stosunkowo duża.

Pozdrawiam i do zobaczenia w grze! :uśmiech:

cewix 07-06-14 18:33

Przydałoby się, bo aktualnie eq które zdobywa się ze skrzynek jest useless i przydatne jest tylko dla kolekcjonerów.

Walles 07-06-14 19:39

Świetny pomysł Lewski, w sumie byłaby to jakaś nagroda bo ostatnio te złote itemki ze skrzynek nie za fajne :P

Arkon 07-06-14 19:54

popieram! nie dostanę itema to chociaż mam parę PN. bo czasami aż szkoda deski na pokonanie bossa dla złotej tarczy. XD

carlcoxxx 08-06-14 06:02

Jestem jak najbardziej za! :oczko:

Kr92 08-06-14 10:13

Również za! zawsze to większa motywacja, w tym momencie czasami nie chce się dupy ruszyć

Stros 08-06-14 10:26

Popieram :ok:

Mcree 08-06-14 11:13

Co do pomysłu jestem za, chociaż szkoda byłoby mi supli na Khana Czarnego Topora, przynajmniej dopóki nie będzie lecieć z niego skrzynka nie będzie przeze mnie odwiedzany. Ale o nim już ktoś chyba kiedyś pisał, taki boss dla maniaków :)

Altrel 08-06-14 11:18

Każdy pomysł ma za i przeciw. Byłby to dodatek jedynie dla wysokopoziomowych postaci oraz ewentualnie Licoru, słabsi Gracze na serwerze PVP z tego co udało mi się przeczytać na forum oraz zaobserwować w grze mają zakaz bicia bossów pod groźbą zabicia przez gildię rządzącą, dodanie PN za zabicie bossa jedynie pogłębiłoby tę sytuację.

dobryziomek 08-06-14 11:37

Cytat:

Napisał Altrel (Post 102097)
Każdy pomysł ma za i przeciw. Byłby to dodatek jedynie dla wysokopoziomowych postaci oraz ewentualnie Licoru, słabsi Gracze na serwerze PVP z tego co udało mi się przeczytać na forum oraz zaobserwować w grze mają zakaz bicia bossów pod groźbą zabicia przez gildię rządzącą, dodanie PN za zabicie bossa jedynie pogłębiłoby tę sytuację.

Myślę, że wysokopoziomowi Gracze nie polują na bossy typu: Ostrogrzbiet czy też Piaskal, a na pewno nie są gotowi mordować innych Graczy ze względu na te i podobne bestie. Może istnieje pośrednia droga aby zapewnić niskopoziomowym Graczom wrażenia? - Zapraszam do komentowania! Czy istnieje możliwość utworzyć kilka "słabszych bossów"? Można też (i myślę, że warto) pomyśleć nad utworzeniem bramek poziomowych do finałowych pokojów gdzie czekałyby bossy. Jeżeli rzeczywiście niskopoziomowi Gracze są pokrzywdzeni to bramki mogą uwzględniać również górny próg.
Nie jestem też pewien czy ocena ekipy rządzącej jest do końca obiektywna. Co do ekip rządzących i tych odsuniętych to uważam, że takie są realia PVP i los Graczy biegnie zmiennie tzn. "raz na wozie, raz pod wozem".
Mimo wszystko warto wziąć taką opinię pod uwagę, być może jest coś do zmiany w mentalności Graczy. To taki apel do kolegów ze świata PVP :oczko:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:57.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin