Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Propozycje poradników (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=51)
-   -   Poradnik dla Początkującego Rycerza (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=23822)

Rahilux 19-03-19 11:09

A, już mi się nie chce Ruda odpowiadać na te śmieszne kłamstewka, ide oszukiwać 40lvle i wbijać teamkowi nóż w plecy.

Eluwa.

Medalikarz 19-03-19 11:26

nekro alchemik na dualu, polecam jesli masz czas na dłuuugą przygode :D

Cytat:

Napisał Rahilux (Post 173189)
A, już mi się nie chce Ruda odpowiadać na te śmieszne kłamstewka, ide oszukiwać 40lvle i wbijać teamkowi nóż w plecy.

Eluwa.

Dokladnie, kiedy brakuje argumentów poprzekrecam fakty z przeszłości, rzuce pare oszczerstw i zrobie drame :D dorosnij ;) lub nie wypowiadaj się w poradnikach bo prowokujesz do offtopu nie dodajac nic merytorycznie waznego do dyskusji, a jako ele duch mogles to zrobic w co kazdym poście choć drobna rada.

To jedynie udowania poziom gracza, czego musisz się spodziewać nowy altaronczyku w tej grze, bo to takie ameby utrudniaja dostep do informacji elementarnie potrzebnych nowemu graczowi.

Co do oszczerstw ja Twoje odejście widze tak:
https://www.youtube.com/watch?v=NHycPiY6wEM
Buszmenie odmaszerować.

Rahilux 19-03-19 12:42

Zróbmy sobie temat w Hydeparku, argumentów nie brakuje, po co mam wracać do tego ja okradałeś własną gildię na skladniki, ubijales ich, jediemu 50t wziąłeś xD.

No powiedz mi jakie osoby oszukałem, ilu okradlem a może specjalnie ubilem na teamhuncie.

Ja sobie spokojnie odpowiadam, ty edytujesz posty z coraz to innymi dogryzkami, świetnie się to czyta :poggers.
Może wrócimy do pewnej rozmowy z discorda, może do niej dorosłeś paragrafiarzu.
xD.

To co, temat w HP?

Medalikarz 19-03-19 13:37

Nic nikomu nie ukradlem poza jedim ktory okazal sie zdrajca, a jedynie zabralem mu to co dostawal za zdrade xD

Ubijalem Jediego ktory byl zdrajca? xD

a skladnikow nikomu nie bralem ;)

Jesli ktos tu jest klamca i zlodziejem to moze ty, a oczerniajac bezpodstawnie mnie na podstawie zeznan 11 latka.. coz, ja znam odpowiedz, a reszta moze sie domyslic :)

p.s.

sry lecz nie mam czasu klucic sie z trollem ktory swoje argumenty czerpie z swojej ujaranej glowki ;) walnij se bongosa i pogon smoki, to ci lepiej wychodzi.

edit:
sry lecz ty serio wpadles do jakiegos cpunskiego kociolka snoopdoxixa i Ci sie poprzewracalo w główce xD edycje były do poprawy znakow interpunkcyjnych ;)

wybacz, lecz dyskusja z osoba na Twoim poziomie jest bez sensu xD moge robic to publicznie by inni mieli swiadomosc kim jestes, a ze tego nie widzisz to juz nie moj problem ;) lece pa moj ulubiony trollu :* przynajmniej zawsze mam pewnosc ze odpiszesz, proznosc Cie zawsze zzera by ostatniemu napisac i dopowiedziec swoje oszczerskie slowo na koncu xD czym czesto zakanczasz offtopem tematy ktore moga cos do gry wniesc ;) moze kiedy to administracja dojrzy to ukruca te bezsensowne praktyki, wystarczy spojrzec na wiele tematow ktore twoja i podobnych zasluga po odbiciu od glownego watku zakaczyly sie bez slowa :) choc niespodziewam się zmian, jak wiemy admini nie maja czasu na grudniowy upate, to gonienie trolla to bezsensowna strata czasu.

Rahilux 19-03-19 14:04

No i pogchampik

mexiunio 19-03-19 14:06

@Ruda

Wypisując po poradnikach jaki to rycerz nekro alchemik jest słaby altaronu nie zmienisz. Zacznij może od jakiegoś tematu w dyskusjach albo w propozycjach, co ty na to?

Odnośnie tego czy dual jest chujowy - owszem, jest. Saju bije mnie z 2x pogromca 60 i 58 atk po 0-50 (mag w secie chaosu nie do końca wyklepanym i w demo tarczy xDDDD) przy 105 1h, suchy swoim kniczem mając 20 jednoręki więcej bijąc z tardisana +5 przebijał się we mnie po 100-150. Saju tym kniczem ma problem zrobić 1kk, gdzie 2h na jego lvlu zrobi to na spokojnie na górskich. Ktoś mówił, że przy 193 zręki dual = dmg 2h, no ale coś tutaj się nie zgadza, bo Saju ma 195 xD.

Knicz duch ma daarfe i hape tawisa
Knicz ele ma como lefke i 15% resista od żywiołów
Knicz alch ma outficik :poggers
A ryc nekro? XD Cytując fafkę
Cytat:

Rycerz nekro ma zajebistą graatę, no ale co z tego, że nie można w czasie jej działania używać innych spelli
I chyba @offtopic, jeszcze raz @Ruda

Cytat:

Napisał Medalikarz (Post 173194)
Nic nikomu nie ukradlem poza jedim ktory okazal sie zdrajca, a jedynie zabralem mu to co dostawal za zdrade xD

Ubijalem Jediego ktory byl zdrajca? xD

"Zabrałem mu to, co dostawał za zdradę", huh, ciekawe kto by mu płacił. Po prostu ojebałeś hajs pierwszego lepszego dzieciaczka z gildii by mieć na paymenta, bo i tak nie podskoczy.

Dobra, elo

19Fafarafa06 19-03-19 20:18

Cytat:

Napisał mexiunio (Post 173199)
@Ruda

Wypisując po poradnikach jaki to rycerz nekro alchemik jest słaby altaronu nie zmienisz. Zacznij może od jakiegoś tematu w dyskusjach albo w propozycjach, co ty na to?

Odnośnie tego czy dual jest chujowy - owszem, jest. Saju bije mnie z 2x pogromca 60 i 58 atk po 0-50 (mag w secie chaosu nie do końca wyklepanym i w demo tarczy xDDDD) przy 105 1h, suchy swoim kniczem mając 20 jednoręki więcej bijąc z tardisana +5 przebijał się we mnie po 100-150. Saju tym kniczem ma problem zrobić 1kk, gdzie 2h na jego lvlu zrobi to na spokojnie na górskich. Ktoś mówił, że przy 193 zręki dual = dmg 2h, no ale coś tutaj się nie zgadza, bo Saju ma 195 xD.

Knicz duch ma daarfe i hape tawisa
Knicz ele ma como lefke i 15% resista od żywiołów
Knicz alch ma outficik :poggers
A ryc nekro? XD Cytując fafkę

I chyba @offtopic, jeszcze raz @Ruda



"Zabrałem mu to, co dostawał za zdradę", huh, ciekawe kto by mu płacił. Po prostu ojebałeś hajs pierwszego lepszego dzieciaczka z gildii by mieć na paymenta, bo i tak nie podskoczy.

Dobra, elo

Dual nawet graate ma gównianą xdDDDDDDDDDDDDDD

Niech nikt nie robi duala, nie ważne jaką kombinację, dual w obecnej sytuacji jest niegrywalny :)

Astero 26-04-19 03:35

Poradnik spoko ale brakuje opcji facc i pacc na 45 lol zywiolaki oprócz ognia są fajne . Poradnik ogólnie spoko ale rozbudowanie exp na jaki lol kijowe . Za 230 miedziakow bodajże mamy 3 ładunki po 700 użyć u npc . Tutaj brakuje rozwinięcie o profesje inne . Zdobywanie poziomu jest niechlujnie bez rozwinięcie zrobione + robisz poradnik pod woja nie uzależniają go do expienia tylko z duchownym

marekr 31-07-19 08:03

Po poprawkach poradnik wygląda fajnie, ALE brakuje mi informacji o 2h nekromancie, expy różnią się dość mocno względem duchownego 1h,

piotrtalikos 19-02-20 11:05

faktycznie fajnie jakby poradnik zawierał więcej o nekromancie


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:06.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin