Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Pytania i Odpowiedzi (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   dlaczego ja (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=22393)

Figovsky 05-08-18 20:55

dlaczego ja
 
No więc dzisiaj dnia 05.08.2018 w godzinach popołudniowych zalogowałem się na Altaron. Niestety nie byłem zalogowany zbyt długo bo jak się okazało, altarony niemiłosiernie mi się tną. Altarony nie mogą się tnąć bo jak inaczej wysoko mierzyć i wbić level sto?

Ogólnie sprawa wygląda tak, że na windows xp jeszcze rok temu, altarony śmigały mi pięknie, a teraz używam windows 10 i altarony nie śmigają mi pięknie...


Gra tnie na wszystkich trybach zgodności począwszy od windows 95, a kończywszy na windows 8.
Uruchamiam program jako administrator.
Gierka tnie mi się na wszystkich dostępnych grafikach w kliencie, tj. directx5, directx9 i opengl. Gdzie na tym pierwszym psuje się wygląd gry. Fpsy zaś skaczą na wszystkich grafikach mocno, od 100 do 300fps.

Inne gierki śmigają mi bez zarzutów. Sterowniki mam zaktualizowane.

Niestety nie mam karty graficznej zintegrowanej.

Czy to znaczy, że altaron jest za stary na windows 10?

help pliz

Makon 05-08-18 20:59

raczej wątpię, Siedze na pc zlorzonym w tym roku z windowsem 10 i expic sie da. nawet wbilem 10% lvla xD wiec chyba jakis problem ze cos Ci sie gryzie, moze jakis program.

Rahilux 05-08-18 21:12

Tu raczej chodzi o krypto...

o klient

to jest ta tibia właśnie xD

jakbyś umiał ładnie otc skonstruować pod altaron to byś zobaczył przeskok na 1k+ fpsow

Veliothe 05-08-18 21:21

Ustaw równo limit 60 fps i openGL lub dopisz w skrócie do altaronu w miejscu element docelowy taki tekst:
\altaron.exe engine 1

Ja też mam windę 10 i też miałem kiedyś z tym problem, mnie pomogło rozwiązanie które podałem.

@edit:
jakie masz odświeżanie w monitorze? Spróbuj zmienić na niższe/wyższe.

Rahilux 05-08-18 21:44

Odświeżanie mu nic nie zmieni, przez pewien czas jak miałem ustawione limity fpsów na 30 np albo 60 to i tak po 200 pokazywało.

Ten client to nie jest jakieś cudo.

Figovsky 05-08-18 21:50

@Veliothe

Zrobiłem tak jak proponowałeś, niestety nic to nie pomogło.

Figovsky 06-08-18 12:35

Usunięcie avasta pomogło ze skaczącymi fps. Gierka jest płynniejsza, ale niestety nadal występuja (lekkie) przycięcia.

Shrime 06-08-18 14:52

Skoro fpsy są ok, może gubisz jakieś pakiety w drodze do altaronu?

Figovsky 06-08-18 14:59

Nie wiem ziomek nawet jak to sprawdzić. Tibijka mi śmiga pięknie, a klient przecież ten sam. Altaron mi muli tak jakby mój komp był za słaby na altaronowe przygody. No, ale na windows xp tego problemu nie miałem, więc moim zdaniem raczej na pewno wina leży po stronie win 10, ale czemu z tutejszych zebranych tylko ja mam taki problem, tego nie wiem.

Obles 06-08-18 15:21

Cytat:

Napisał Figovsky (Post 166722)
Nie wiem ziomek nawet jak to sprawdzić. Tibijka mi śmiga pięknie, a klient przecież ten sam. Altaron mi muli tak jakby mój komp był za słaby na altaronowe przygody. No, ale na windows xp tego problemu nie miałem, więc moim zdaniem raczej na pewno wina leży po stronie win 10, ale czemu z tutejszych zebranych tylko ja mam taki problem, tego nie wiem.

Klient Altaronu ma wspólnego z oryginałem jakieś 10% :oczko:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:06.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin