Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Klany (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=37)
-   -   [non-pvp] Rokita. (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=4364)

Wicked 29-09-12 20:58

Cytat:

Napisał Mervakis (Post 43066)
Jeśli chodzi o wypowiedź Kaela o kogoś niskim poziomie - przeczytaj co pisałeś Ty, oraz Twój team do Dakashiego i odpowiedz sobie na pytanie kto reprezentował tam niski poziom. Dyskwalifikowanie kogoś za bota w drużynie nie należy do moich kompetencji, a i personalnie nie udowodnię, który z magów miał auto UHa. Tyle ode mnie w tej kwestii.

Czyli winnego nie ma, dowodów nie ma, pewności nawet nie ma, ale ktoś miał bota? Okej, no problemo. I jeszcze może ktoś nam rokitę ustawiał? ^^

Dresiarz 29-09-12 20:59

No powiedz mi, bo to jest śmieszne, stoimy w miejscu żaden potwór nas nie bije, a SG zabiera ci hp, i od razu uh leci.. dobre

Wicked 29-09-12 21:02

Od razu? Mówisz o tym, co SG mi dodał hp? Czy o tym uhu chwilę potem?

Mervakis 29-09-12 21:08

Odjąłem 2000hp i od razu dodałem 2000hp, które w połączeniu z UHem utworzyło 3127hp = uh za 1127. Wojownik sam nie potrafi się za tyle UHnąć. Zrobiłem to w chwili, gdy padła komenda na ts do dawania loga, a więc ludzie nie mieli pztów, nie było blisko stworów, każdy szykował się do wylogowania, a nie do UHania Ciebie. W tym przypadku jest pewien, że jeden z Twoich kolegów uleczył Cię botem. + Twoja odpowiedź, że za to Cię zbanować nie mogę. ;)

Czuję się jakbym odpisywał na odwołanie ;x.

Wicked 29-09-12 21:13

Może ktoś akurat jeszcze sprawdzał uha? Albo Empirator się wczuł w rolę? Albo może któryś łucznik spostrzegł, że źle się dzieje i czyma łapę na hotach?
Aha. Już rozumiem po co SG siedzieli u nas na kanale. No tak, zachęta do korzystania z kanałów Altaronu wielka. I nikt nie lognął, a wprost przeciwnie, zaraz poszliśmy na dół, więc już wszyscy się ogarniali.

A ja się czuję, jakbym musiał się tłumaczyć na absurdalne i bezpodstawne zarzuty, które jedynie zrujnowały przyjemność wykonania achieva.

blanko2222 29-09-12 23:09

może nagrał ktoś filmik z rokity?

Wicked 29-09-12 23:10

SG któryś mówił, że będzie nagrywać, ale ostatecznie chyba byli zbyt zajęci nagrywaniem rozmów z TSa.

Attax 29-09-12 23:29

Albo może któryś łucznik spostrzegł, że źle się dzieje i czyma łapę na hotach?

Od kiedy tak doświadczony i zasłużony gracz jak Ty Kaelu który wyzywa i hejtuje wszystko co się tu pojawi lub na wiki twierdzi że łucznik może uhać za 1100+. Bo ja jakoś leczę innych po 900.

Slythia wydaje mi się że Ty jako dorosła zawsze poważana kobieta zamiast wyzywać Dakashiego od "plebsów" i wspierać El Kaleke w napince powinnaś zająć się tym że ktoś tam z magów bocił.

A ja się czuję, jakbym musiał się tłumaczyć na absurdalne i bezpodstawne zarzuty, które jedynie zrujnowały przyjemność wykonania achieva.

Dokonanie tego na bocie to gówno a nie osiągnięcie. Drugim razem napisz do koleżanki Slythii o to aby dała Ci od razu gotową runę wraz z medalem.


Więc czekamy teraz aż gildia Wild Rose zrobi po raz pierwszy uczciwie Rokitę, życzę powodzenia.

Majkul 29-09-12 23:46

No z magów to tam byli:
Empirator - 99
Undead Mage - 127
Scurvy - 73
Raczej 2 pierwszych by tak nisko nie uhnęło, Scurvy musiał akurat uleczyć, może Empirator ewentualnie, ale mało prawdopodobne.

Wicked 29-09-12 23:49

Czuć zazdrością, ale możliwość odpowiedzi na te jakże racjonalne zarzuty pozostawię Slythii, bo bardziej to w jej osobę uderza niż we mnie.
A co do zarzutów o bota, to wciąż nie doczekałem się żadnych konkretów, więc najzwyczajniej w świecie uznam to za puste i czcze gadanie sfrustrowanych osób, którym cudze sukcesy solą w oku. :)

@Up,

Scurvy chyba nawet uhów nie miał, szedł tylko jako DPS, a Empirator i Undead obaj mają maksymalne mlvle i leczą po 1900. Tak gwoli wyjaśnienia, dodania do tego, co napisałeś.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:54.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin