Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Oczekujące na wprowadzenie (NowaGra) (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=111)
-   -   Attax proponuje - Nowe Subprofesje (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=3164)

jasiek50 21-02-12 21:24

wow jest zeżnięty, to nie twórcy wowa wymyślili większość ras zawartych w grze, również jak byś się zagłębił to nie oni wymyślili większość nazw krain (jak byś poczytał mitologię i wiele rożnych książek to byś wiedział że wiele nazw jest po prostu skopiowana, zmieniona ale skopiowana)

a co do profesji twórcy wowa ich nie wymyślili, również je skopiowali nie wiem czy po prostu z życia codziennego czy co gorsza z innej gry!


jeżeli uważasz że jest masa lepszych pomysłów to je nam przedstaw.

i Altaron nie będzie pośmiewiskiem przez to że skopiuje coś, stanie się pośmiewiskiem jeżeli nie będzie się rozwijał oraz straci swoich zwolenników.

pozer89 22-02-12 18:28

Ha!
 
Co z tego że wow jest zerzniety?to nie znaczy zeby robic odrazu z altarona wowa. Wierzchowce i targ jak najbardziej, zglos swoja propozycje do cipsoftu napewno taka innowacja zostanie pozytywnie rozpatrzona :)

jasiek50 22-02-12 19:11

o ile z targiem mógł bym się zgodzić bo to dobrze by popchnęło gospodarkę to mouty nie wprowadzają nic nowego

Attax 22-02-12 19:16

Cytat:

Napisał pozer89 (Post 30673)
Co z tego że wow jest zerzniety?to nie znaczy zeby robic odrazu z altarona wowa. Wierzchowce i targ jak najbardziej, zglos swoja propozycje do cipsoftu napewno taka innowacja zostanie pozytywnie rozpatrzona :)

A czy ktoś tu chce zrobic z Altarona wowa? czy ja gdzieś napisałem aby zrobić instancje , areny , bg , raidy , aby wprowadzić df oraz system Raf aby w depo postawić AH i żeby wprowadzić mounty... jestem przeciwny tym rozwiazania dla mnie mounty w grze 2d to syf.
To że w WoWie jest jubilerstwo , krawiectwo oraz kowalstwo to oznacza ze tych rzeczy nie moze byc w Altaronie? To czemu nie przeszkadzaja wam NPC ktore sa w wowie , czemu nie przeszkadza wam płatnerstwo , alchemia , wgl czemu w grze jest wojownik , lucznik czy tez mag kurde ludzie ogarnijcie sie elementy zawsze beda podobne. Kostka alchemika do złudzenia przypomina kostkę Horadrimów z Diablo to tez wam nie przeszkadza?

Naprawdę czytajcie całość a nie posty Analogsa

pozer89 22-02-12 19:57

Czytam, nie pieprze trzy po trzy
 
Nie piszę postów na podstawie jednej wypowiedzi, jak tu wchodziłem przeczytałem wypowiedzi wszystkich użytkowników, dla mnie pomysł jest spalony jako dodawanie nowych subprofesji, albo wybrac pare pozycji od ciebie i wrzucic do alchemika albo w ogole sie za to nie zabierac. Lepiej niech wprowadzą targ albo dodadza mozliwosc opychania wszystkich przedmiotow za rozsadna cene.

Attax 22-02-12 20:00

Cytat:

Napisał pozer89 (Post 30682)
Nie piszę postów na podstawie jednej wypowiedzi, jak tu wchodziłem przeczytałem wypowiedzi wszystkich użytkowników, dla mnie pomysł jest spalony jako dodawanie nowych subprofesji, albo wybrac pare pozycji od ciebie i wrzucic do alchemika albo w ogole sie za to nie zabierac. Lepiej niech wprowadzą targ albo dodadza mozliwosc opychania wszystkich przedmiotow za rozsadna cene.

Widać słabo przyłożyłeś się do czytania bo pare postów dalej zrezygnowałem aby to było w postaci sub profesji.

Co do reszty każdy ma swóją opinię jednym ten pomysł się podoba innym potrzebny jest targ - żywo ściągnięty z Silkroad , WoW , czy tez Tibii nie wiem jak w Metinie i innych podobnych bo nie grywałem.

jasiek50 22-02-12 20:26

w metina można było zamienić kiedyś swoją postać w kram xD
trzeba było więc być online żeby ludzie kupili przedmioty.
nie wiem czy to się zmieniło ale też fajny pomysł :)

ale niech wreszcie wypowie się na ten temat ktoś z administracji.

Attax 27-02-12 22:29

Podbijam proszę o wypowiedź Administracji oraz innych graczy świata Altaronu.

Wicked 28-02-12 01:07

A jest jakaś ostateczna wersja tego co chcesz wprowadzić?

Attax 28-02-12 08:24

Cytat:

Napisał Wicked (Post 30863)
A jest jakaś ostateczna wersja tego co chcesz wprowadzić?

Napisze dziś podsumowanie, pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:18.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin