Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Oczekujące na wprowadzenie (NowaGra) (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=111)
-   -   Attax proponuje - Nowe Subprofesje (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=3164)

voagar 15-02-12 23:05

Cytat:

Napisał jasiek50 (Post 30353)
attax.. weź pod uwagę że cena hartowanej stali aktualnie stoi po 400-500md surowa stal jeszcze nie dawno poszła za 250md, ruda różnie... na te 3 składniki jest popyt.

hartowaną pozyskuje się tylko z przemytników, surową z władców młota i cyklopa robotnika, rude żelaza można wylocić w dużych ilościach.
więc jak było potrzeba ich coraz więcej to trzeba by było kilku mobą dodać to żeby z nich wypadały.

Hartowana z gorskich jeszcze leci. Chyba :D

Attax 15-02-12 23:20

Cytat:

Napisał jasiek50 (Post 30353)
attax.. weź pod uwagę że cena hartowanej stali aktualnie stoi po 400-500md surowa stal jeszcze nie dawno poszła za 250md, ruda różnie... na te 3 składniki jest popyt.

hartowaną pozyskuje się tylko z przemytników, surową z władców młota i cyklopa robotnika, rude żelaza można wylocić w dużych ilościach.
więc jak było potrzeba ich coraz więcej to trzeba by było kilku mobą dodać to żeby z nich wypadały.

Podałem te materialy bo to jedyne obecnie metale dostepne w grze.

jasiek50 15-02-12 23:59

według mnie można wprowadzić nowe, na przykład:
z bandytów, orka wojownika, elfa łucznika: kawałek skórzanego pancerza
z konkwistadorów i abitańskich mieczników: kawałek stalowego pancerza
z inkwizytor, kusznik, mistrz wojny: kawałek płytowego pancerza
z kapłana, mędrca, abitańskiej szamanki: kawałek szaty maga
to by było na zbroje + jakieś dodatki które sprawiają że zbroja ma bonusy.
przykładowe plecaki (bo o nich wspominaliśmy):
-skórzany plecak: 2x skóra Minotaura, szpula nici (właściwości: waga 13 miejsca 20)
-powiększony plecak: 5x skóra Minotaura, 2x skóra smoka, 1x łapa wilka, szpula nici (właściwości: 24 miejsca, waga 15)
-magiczny plecak: 100piórka, 2x biały materiał, 4x czerwony materiał, 10x zielony materiał, 20x brązowy materiał, 20x pióro gryfa (właściwości: waga 10, miejsca 20, ciężar ekwipunku znajdującego się w plecaku zmniejszona o 5%)

dodatkowo można było by robić różnego koloru wykorzystując ekstrakty robione przez alchemików.


jeżeli pomysły mają szanse wejść w życie to mogę więcej wypisać, ale jeżeli administracja ma to po prostu olać to niech powie to od razu, żebym nie marnował czasu. czekam na odpowiedź

Attax 16-02-12 00:18

Cytat:

Napisał jasiek50 (Post 30358)
według mnie można wprowadzić nowe, na przykład:
z bandytów, orka wojownika, elfa łucznika: kawałek skórzanego pancerza
z konkwistadorów i abitańskich mieczników: kawałek stalowego pancerza
z inkwizytor, kusznik, mistrz wojny: kawałek płytowego pancerza
z kapłana, mędrca, abitańskiej szamanki: kawałek szaty maga
to by było na zbroje + jakieś dodatki które sprawiają że zbroja ma bonusy.
przykładowe plecaki (bo o nich wspominaliśmy):
-skórzany plecak: 2x skóra Minotaura, szpula nici (właściwości: waga 13 miejsca 20)
-powiększony plecak: 5x skóra Minotaura, 2x skóra smoka, 1x łapa wilka, szpula nici (właściwości: 24 miejsca, waga 15)
-magiczny plecak: 100piórka, 2x biały materiał, 4x czerwony materiał, 10x zielony materiał, 20x brązowy materiał, 20x pióro gryfa (właściwości: waga 10, miejsca 20, ciężar ekwipunku znajdującego się w plecaku zmniejszona o 5%)

dodatkowo można było by robić różnego koloru wykorzystując ekstrakty robione przez alchemików.


jeżeli pomysły mają szanse wejść w życie to mogę więcej wypisać, ale jeżeli administracja ma to po prostu olać to niech powie to od razu, żebym nie marnował czasu. czekam na odpowiedź

Ja tylko nie rozumiem jednego czemu chciałbyś aby do wykonania plecaka potrzeba bylo po parę sztuk nędznych materiałów?

Skoro na rynku jest ich setki, jeżeli by to miało tak wyglądać ze na jakiś plecaczek 2 skorki za 50 miedziaków, 1 szpulka nici za 14 miedziakow i heja to nie chce żadnych zmian. Bo to nic tylko darmowe ułatwienie a tego w końcu nie chcemy. To tak samo jakby miecz zrobic z 2 hartowanych stali i 3 rud żelaza co najmniej na taki plecak co nawet ma 20 slotów i wazy te 12 oz to do wykonania po 30 materiałów każdego rodzaju, skór Minotaura z 100+
i zlote guziki wykonane z 10 samorodków złota.

jasiek50 16-02-12 02:46

i powiedz po co mi taki plecak? waży 5oz mniej a marnować tylko surowce, które mogę sprzedać, albo cokolwiek innego z nimi zrobić. niska cena produkcji sprawia że nie którzy będą się poświęcać aby go zrobić.

według mnie te nowe przedmioty mają być praktyczne, a nie tylko ładnie wyglądać.

mario 16-02-12 08:19

Cena pośrednia pomiędzy waszymi propozycjami. Nie moze byc tania ani droga w przypadku tego najtańszego plecaka. Te lepsze to sie zgodzę aby były droższe bo wiadome nie moze byc ich duzo na rynku bo ceny za nie nie bd wygórowane. Najlepiej zeby ktoś z administracji sie wypowiedział na temat pomysłu czy wprowadzili by cos takiego czy nie ma szans na to.

Attax 16-02-12 09:33

Cytat:

Napisał jasiek50 (Post 30365)
i powiedz po co mi taki plecak? waży 5oz mniej a marnować tylko surowce, które mogę sprzedać, albo cokolwiek innego z nimi zrobić. niska cena produkcji sprawia że nie którzy będą się poświęcać aby go zrobić.

według mnie te nowe przedmioty mają być praktyczne, a nie tylko ładnie wyglądać.

Te 5 oz mniej x 50 plecaków których mam przy sobie sprawia że mam dodatkowo 250 capa od tak czyli to jest równoważne 80 miksturą maga. Ty jako rycerz mozesz miec to gdzieś ale dla maga przykładowo nawet 170 capa wiecej to jest dłuższe expienie. Wiec na taki bonus było by trzeba wydać trochę talarków.

mario 16-02-12 10:40

Zgadzam sie w toba. Każdy cap jest na wagę złota dla maga. Średnio starcza mi go na 2h exp Wiec musze wracać zeby to zostawić i dalej isc expic lub nie zbierać części loota

blanko2222 16-02-12 11:27

Attax masz dobre pomysły ,kowalstwo i krawiectwo ok? jakby było komu by przeszkadzało? Rusznikarstwo lekkie przegięcie , wyobraziłem sobie jak to mogło by wyglądać(zwiadowca biegnie z strzelbą i poluje) ,no ,ale za chiny ludowe nie mogę sobie wyobrazić zwiadowcy z 'strzelbą' i czarem 'odes kpiro' ,chyba ,że i na to masz jakieś rozwiązanie.

mario 16-02-12 11:34

No w takim wypadku to bd turbo strzelba strzelająca kilka pocisków na raz xd


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:55.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin