Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Przecieki z testowego serwera IV (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=5365)

Tron 25-02-13 21:53

Przecieki z testowego serwera IV
 
Czas na następne zdjęcie pochodzące z naszego dziurawego test serwera...


...niech nic nie umknie Waszym oczom ;)

Barbarian 25-02-13 22:00

Trochę podobne do nightstalkerów z tibi, sporo bija. Dajecie same screeny mobów a nic nie mówicie o balansie, mam nadzieję, że w V wreszczcie usłyszę o poprawieniu woja.

Catthon 25-02-13 22:02

:barbarian
To ze screena ze smokiem wyglądało nieźle, jeśli chodzi o balans.

Arkon 25-02-13 22:03

jakaś tarcza ;d i potwory do zabicia hueh. zobaczy się oby to była nowa DUŻA lokacja

cewix 25-02-13 22:04

OO nowy outfit ^^ ,oraz nowa lokacja i moby ,no ale przydała by sie poprawa woja 1h i 2h ,moim zdaniem 2h jest jak narazie nie grywalny ,mały dmg,podatny na obrażenia ,nie jest w stanie osiągnąć ani exp/h ani dmg ,ani profitu jak inne profesje

Arkon 25-02-13 22:07

to nie jest nowy outfit to jest Zwaid Elementalisa płeć żeńska

cewix 25-02-13 22:09

@arkon eh. a już myślałem
Własnie dopatrzyłem się nowego itemu (chyba ,że wzrok mnie zawodzi) w lewym dolnym rogu zasypany kamieniami ,taka tarcza ,o ile to nie jest smocza tarcza

tomakeo 25-02-13 22:10

Cytat:

Napisał cewix (Post 55874)
OO nowy outfit ^^ ,oraz nowa lokacja i moby ,no ale przydała by sie poprawa woja 1h i 2h ,moim zdaniem 2h jest jak narazie nie grywalny ,mały dmg,podatny na obrażenia ,nie jest w stanie osiągnąć ani exp/h ani dmg ,ani profitu jak inne profesje


EKHM ? WIESZ CO PISZESZ ? Nie grywalna ? Nie ma dmg ? Nie jest w stanie osiągnąć profitu ? Nie jest w stanie osiągnąć exp/h ? Wszystkiemu temu przeczy irviz.

Grywalność ? 219 poziom i rośnie
Profit ? Chyba talarki mu się w dp nie mieszczą
Expa ? 850+k/h to mało ?
Dmg ? 1k+combo z alpem rzeczywiście słabo

Selenocosmia 25-02-13 22:12

Przydalby sie runa obszarowa typu kula ognia, ale w gildii duchownych i gildii nekromantow np:
światło świętości - duchowny
nadciąga mrok - nekromanta

runy na zasadzie dzialania kamiennego deszczu, kul ognia etc.

cewix 25-02-13 22:14

Cytat:

Napisał tomakeo (Post 55878)
EKHM ? WIESZ CO PISZESZ ? Nie grywalna ? Nie ma dmg ? Nie jest w stanie osiągnąć profitu ? Nie jest w stanie osiągnąć exp/h ? Wszystkiemu temu przeczy irviz.

Grywalność ? 219 poziom i rośnie
Profit ? Chyba talarki mu się w dp nie mieszczą
Expa ? 850+k/h to mało ?
Dmg ? 1k+combo z alpem rzeczywiście słabo

być może na 150+ lvlu coś sie zmieni ,ale aktualnie nie jestem w stanie wyciągnąć więcej exp/h niż zwiad ,czy mag ,profitu nie mam bo za duzo dmg zbieram i musze sobie dorabiać na gryfach ,hity mam często tak rozrzutne ,że lisa nawet na hita nie wezme ,a np. jak bije oficera raz dostanie za 220 ,a potem 5 hitów żeby zabić go do końca


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:00.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin