Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Sugestie i Propozycje (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Propozycja poprawy serwera (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=18960)

Vulpes 12-03-16 00:18

Propozycja poprawy serwera
 
Witam

Chciałbym zaproponować połączenie serwerów(wiem, wiem już była taka propozycja) ale myślę, że to jest najlepsze rozwiązanie w tej chwili dla Altaronu, przestałem grać w listopadzie/grudniu 2015r. ponieważ większość graczy dostała bany za rzekome boty na serwerze pvp, więc nie było sensu grać z garstką ludzi którzy również tracili nadzieje na lepsze jutro serwera. Drugą przyczyną a przez niektórych główną przyczyną spadku graczy było wycofanie się gildii z serwera. Przed tymi banami serwer rozkwitał w depo było ponad 10 osób w stanie spokojnym wieczorami i w weekendy dochodziło do około 30 graczy w depo, aż pojawiał się uśmiech na twarzy z tego widoku. W tej chwili na serwerze pvp gra max 10 osób online z czego każdy praktycznie expi, serwer pvp wisi na włosku zamiast go dobijać administracja powinna go ratować.


A więc moją propozycją jest połączenie serwerów a raczej dodanie postaci z serwera PVP na nPVP i stworzenie jednolitego głównego serwera, była by możliwość pvp tylko za zgodą drugiego gracza np. wysyłamy komuś zaproszenie za pomocą komendy "!pojedynek nick" gracz dostaje komunikat i może przyjąć zaproszenie lub je odrzucić było by to ciekawym ułatwieniem w skillowaniu oraz urozmaiceniem w walkach 1v1. Można również stworzyć system wojen dla gildii jaki istnieje w tibii(nie mam pojęcia czy taki system już istnieje na nPVP ponieważ nigdy tam nie grałem) istnieją również areny i tutaj ciekawy pomysł dał gracz Trixis.
( https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=17983 ) Pomysł może być oczywiście lepiej rozpatrzony przez administrację.
Drugą sprawą problemem są wnęki przy całkowitym eq w wnękach możemy osiągnąć około 40% obrony przed mrokiem itd. myślę, że balans postaci nie jest potrzebny lecz poprawienie bonusów w poszczególnych przedmiotach, ponieważ według mnie balans jest dostatecznie dobry (lecz nie posiadam dużego lvla i nie wiem jak to się sprawuje na 150+ lvlu tutaj powinni się wypowiedzieć inni gracze) Więcej argumentów proszę podać pod postem.


Altaron jest ciekawym serwerem jedynym w swoim rodzaju gra na nim mała garstka ludzi ponieważ doceniają ten klimat, nie potrzebują masy ludzi by miło grać a wręcz przeciwnie tworzą taką Altarońską rodzinę :) jeżeli mogę tak to nazwać mam na myśli rdzennych graczy, niestety gimbusów tutaj nie brakuje którzy psują ten klimat. Do gry wróciłem jakieś 2 dni temu przez ten czas napotkałem się na nowych graczy w depo którzy pytali mnie o wskazówki dotyczące gry jak widać przychodzą nowi gracze lecz bardzo! bardzo! mała ilość graczy ich odpycha wiec serwer nie ma szans na odbudowanie w takim trybie, do gry w większym stopniu wracają starzy gracze popatrzeć co tam się dzieje na serwerze, którzy również chcą wrócić do gry ale odpycha ich śmiało mogę powiedzieć prawie ZEROWA ILOŚĆ GRACZY!!!


Dlaczego administracja nie ruszy z naprawą serwera dla tych którzy są i dla tych którzy mogą wrócić, przyjść. Przecież normalny serwer już dawno został by wyłączony ale Altaron nadal stoi nie jest to jakiś amatorski projekt. Zbudowaliście coś czego nikt inny nie dokonał jedynym podobnym serwerem tibi był ( Ron OTS ) lecz Altaron to już nawet nie jest Tibia wszystko jest w 100% zbudowane od zera, własny projekt, własny system. Po prostu pomyślcie nad przyszłością waszego projektu, prawda jest taka, że macie graczy w dupie ale wszystko ma swoje przyczyny większość graczy tylko marudzi i krytykuje więc nie dziwię się, że olewacie podobne tematy.



Piszę w imieniu wszystkich graczy do Administracji proszę o rozważenie tej propozycji. Mam nadzieję, że większość ludzi na serwerze ma podobne zdanie do mojego. Proszę o komentarze pod postem w celu ewentualnej poprawy propozycji również nie mogło by zabraknąć krytyki więc zapraszam do ocenienia.

Pozdrawiam

3005259 12-03-16 00:35

Sam gram na serwerze PVP i wacham się co do przestania gry. Administracja może napisać "podoba się to grajcie nie to nie" mi się bardzo podoba ale co zrobić gdy brakuje mi przedmiotu jest jakiś boss albo ciężka misja do wykonania np przeszłość. Pewne rzeczy nie zostały stworzone do zrobienia w pojedynkę tak wiec popieram ten temat gościu ma absolutną racje. Administracjo altaron jest ogromny ma mase questów świetny system profesji oraz subprofesji, wiele itemków, potworków, NPC, miast. Zadajcie sobie pytanie "Czy to wszystko co zrobiliście ma być dla 5 graczy na pvp i 30 graczy na npvp?" Czy może chcecie żeby serwer odżył. Vulpes dobry pomysł z nie wszystkim się zgadzam ale widać że Ci zależy na serwerze.

Ditos 12-03-16 08:06

Niech usuna server pvp a wy sobie zróbcie nowe chary bedziecie miec nowa frajde!

Rahilux 12-03-16 09:14

O chłopie, popieram twój pomysł w 100%. Jedyna propozycja przy której wczytałem się w każde słowo.
Administracjo odewzijta się jeśli można!

CySiO 12-03-16 10:10

Jedyną normalną propozycją byłby reset i wprowadzenie starego systemu ekwipunku i wprowadzenie stanu sprzed tabelek. Tutaj gra kończy się po około 4-6 miesiącach. Wbijasz 200+ lvl i gra się nudzi. Robisz miliony expa na godzinę, robisz miliony talarów w banku. Bez sensu. A gra bez pvp dla wielu ludzi jest nieinteresująca.

Trixis 12-03-16 10:33

Bez sensu . Polaczenie serwera nonpvp i pvp nic nie da a wrecz jeszcze bardziej by mnie zniechecilo do gry . Kurwa ludzie macie klapki na oczach??? Bez masy nowych terenow ,potworow, ciekawych misji a najwazniejsze wersji angielskiej nic tuta nie ruszy . To nie zalezy od graczy, jak komus zalezy na altaroniku to niech podesle kase na konkretnego grafika i mapera .
Zamykam

inbass 12-03-16 10:37

Cytat:

Napisał Trixis (Post 148988)
Bez sensu . Polaczenie serwera nonpvp i pvp nic nie da a wrecz jeszcze bardziej by mnie zniechecilo do gry . Kurwa ludzie macie klapki na oczach??? Bez masy nowych terenow ,potworow, ciekawych misji a najwazniejsze wersji angielskiej nic tuta nie ruszy . To nie zalezy od graczy, jak komus zalezy na altaroniku to niech podesle kase na konkretnego grafika i mapera .
Zamykam

Co jak co, mam takie samo zdanie.

carlcoxxx 12-03-16 11:18

@up

signed

Vulpes 12-03-16 12:33

Jeżeli chodzi o nowe tereny, potwory, wersja angielska itd. jak najbardziej mogły by być dodane lecz jest to niepotrzebne ponieważ nie mam na myśli poprawy serwera w takim stopniu by grało na nim 200 osób jest to w tej chwili nierealne. Oczywiście można dodać nowe miejsca z expem, nowe npc(misje) itd. to nie wymaga zbyt wiele pracy. Po namyśleniu Cysio ma racje taki system byłby dobry lecz wymagał by resetu oraz było by to czasochłonne lecz było by to bardzo korzystne dla graczy. Ale czy administracja poświeciła by tyle czasu na taki projekt? dlatego myślę, że pomysł który zaproponowałem były najlepszym rozwiązaniem w tej chwili.

Arkon 12-03-16 13:32

heh <znaki>


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:26.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin