Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Odezwa do obywateli! (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=8299)

Drakonno 22-12-13 23:49

Odezwa do obywateli!
 
4 załącznik(i)
Rodacy!

Przed nami nowe czasy, a równocześnie i nowe wyzwania. Świat w którym żyjemy zmienia się i poszukujemy śmiałków, którzy nie boją się stawić mu czoła. Spotkać się będzie można z nowymi stworzeniami, jak i z nieznaną nam magią.


W wodach będzie można znaleźć dotychczas nieznane gatunki ryb.

Słychać pogłoski o nowych zadaniach, które będziecie mogli wykonać, a zlecający nie omieszkają podzielić się z wami swoją mądrością w nagrodę, co przyjmie postać punktów nauki do podniesienia swoich umiejętności.


Stawicie czoła zupełnie nowym przeciwnikom, którzy teraz nauczyli się współpracować ze sobą, aby za wszelką cenę unicestwić naszą rasę. Co więcej, są bardziej zorganizowane i szykują najazdy.


Odkryjecie zarówno zaklęcia tajemniej czarnej mocy z podziemnych źródeł,
jak i dzieła kunsztownej pracy kowali w postaci kompletnie nowych zestawów i bonusów.


Magowie poza tym odkryli nowe efekty, jakie dają przedmioty. Lepiej, żebyście to Wy je posiadali!

Czy podejmiesz się wyzwania jakim jest odkrycie nowego? Jeśli tak, oczekujemy od Ciebie:
* kultury osobistej, albowiem nie tylko męstwo, ale i honor jest pożądaną cnotą,
* zdolności do współpracy, potrzebnej do przetrwania w nowych warunkach,
* umiejętności wypowiedzenia własnej opinii, gdyż dzięki niej będzie można zmienić resztę altarońskiego świata,
* niekaralności, gdyż zaufanie Królestwa to cenny dar, który należy się tylko wiernym sługom.
Równocześnie winny być to osoby pełniące teraz lub kiedyś funkcję doradców bądź gracze ze statusem szlacheckim.

Zgłoszenia osób chętnych przyjmujemy w tym temacie.

Wymiatacz788 23-12-13 00:07

Ładnie. Podejmę się wyzwania :)

bomb 23-12-13 00:13

Ja również podejmę się wyzwania :D

Paczkowski 23-12-13 02:11

Zgłaszam się do testów - jeśliby można ciekawy Update się szykuje Wujek Niniu

mikeleplacido 23-12-13 07:47

Ja też podejmuję się wyzwania.

cewix 23-12-13 07:55

Największą niespodziankę jaką byście mogli sprawić graczom to jakaś porządna reklama...

Punkty nauki? przecież na wyższym lvlu wszyscy mają tego nadmiar, jakis jest sens wprowadzać Pn dodatkowo z zadań?
A i nawet nie myślcie o usunięciu blokady max poziomu skilli, ale to już chyba wszyscy wiedzą dlaczego.

W sumie to też się zgłosze, tak sie składa, że mam ss z konkursu, więc sobie wykorzystam

Molan 23-12-13 08:17

Mogę podjąć wyzwanie i oblecieć Licor (jeśli bedzie tam coś do sprawdzenia.) :)

Samsung1916 23-12-13 09:03

Spoko, też się mogę podjąć tego ważnego zadania, jakim jest testowanie :)

Catthon 23-12-13 09:08

:cewix
Postaciom, które wiele razy ginęły na wojnach, na pewno to się przyda. Poza tym zadanie może być dla osób na niższym poziomie, co pomoże osiągnąć maksymalny skill wcześniej.

Też chętnie pomogę, jeśli znajdę czas.

Wyrosuaw 23-12-13 09:17

Również z wielką chęcią pomogę :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:53.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin