Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Łatka 12.07.2015 (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=16304)

Marancza 13-07-15 09:29

@up no ja wczoraj po obliczeniu bylem stratny o PNy ze 102 poziomu spadło mi na 56...

@edit rozdałem pny na 30 poziomie więc jestem stratny o 50 pnów

ezzak 13-07-15 09:55

Dobra kurwa płaczki, gówna czy tam inne artezony.

Po pierwsze, jeśli znów potrenujecie alchemię i dopiero rozdacie PN'y, to będziecie na tym do przodu. Mi też się to nie podoba, bo proponowałem inne rozwiązanie.
Po drugie, Gang Albanii nie może odpowiadać za to, że NPC Izaak został wzbogacony o nowy system, mimo że nie był do niego dostosowany.
Po trzecie, dałem wam informację o prawdopodobnej cofce, https://forum.altaron.pl/showpost.ph...1&postcount=16

dawid2910 13-07-15 09:58

Po wczorajszej akcji w ramach rekompensaty proponuje dać każdemu graczowi 15 pn. Ten ss nie zrekompensuje mojego straconego czasu. Popelniacie błędy teraz zróbcie cos by to naprawić.

19Fafka06 13-07-15 12:05

@ezak wole wbic lvl zarobić kasę niż bawić się w bieganie że zlewkami @Marańcza ja pny wydałem w alchemie bo strasznie wolno leciała i wolałem wbić poziom Wracając do tematu na magu miałem 89 poziom podczas wojny trochę poziom spadł i alchemia też po osiągnięciu 75 poziomu 100 alchemie mi pokazało . Teraz mam 56 alchemi i 59 pńow z których zrobię max 80 poziom czyli będę 20 alchemi i z 50 pńow w tył przez kolejna nie udana łatke administracji a pny rozdąłem na 40 alchemi Przepraszam za tekst bez ładu ale pisałem go na tele

kaczkaspa 13-07-15 13:19

Czy będzie jakaś rekompensata za tą cofkę?niektórzy po dodaniu łatki expili i stracili ponad 1h expienia czy zrobicie coś z tym czy olejecie to ?

Altrel 13-07-15 13:50

Cytat:

Napisał 19Fafarafa06 (Post 132863)
Panie Altrelu ogólnie dobra beka ;)
miałem 80 alchemie po waszej łatce zredukowaliście ją do 56
wszedłem z ciekawości dodać pny do 80 alchemii
i wychodzi na to że dopłaciłem pare pnów do interesu ze swojej kieszeni
aby mieć tą 80 alchemie :)
ogólnie na 2 kontach za alchemie dostałem po 59 pnów
Choć na 1 końcie była alchemia 100 + na 2 80
Oby tak dalej


Cytat:

Napisał 19Fafka06 (Post 132881)
@ezak wole wbic lvl zarobić kasę niż bawić się w bieganie że zlewkami @Marańcza ja pny wydałem w alchemie bo strasznie wolno leciała i wolałem wbić poziom Wracając do tematu na magu miałem 89 poziom podczas wojny trochę poziom spadł i alchemia też po osiągnięciu 75 poziomu 100 alchemie mi pokazało . Teraz mam 56 alchemi i 59 pńow z których zrobię max 80 poziom czyli będę 20 alchemi i z 50 pńow w tył przez kolejna nie udana łatke administracji a pny rozdąłem na 40 alchemi Przepraszam za tekst bez ładu ale pisałem go na tele

Nie jest to prawda, otrzymał Pan Player #3764 restored 315 PN. Jak je Pan wyda - te 59 - to jest jeszcze 255.

Altrel 13-07-15 13:58

Z kwestii technicznych:

NPC Woland jak i NPC Trevor wymagają napisania: kupię nazwa przedmiotu.

Rozwiązanie takie zostało wprowadzone ze względu na fakt, iż wielokrotnie Państwo zgłaszali sytuacje, w których po napisaniu błędnie "sprzedam" - spredam, spzedam, sprzeam, itp. NPC zamiast od Was coś odkupić, sprzedawał i traciliście pieniądze, nie rozumiem więc reakcji jakoby miał być to błąd.

Ładowanie różdżek działa, NPC pyta Nas czy chcemy naładować danym żywiołem i podaje dokładną odpowiedź jaką mamy udzielić, poprawne odpowiedzi: żywiołem ziemi, ziemi, żywiołem ognia, ognia, żywiołem wody, wody, żywiołem energii, energii.

Altrel 13-07-15 14:01

Cytat:

Napisał kaczkaspa (Post 132885)
Czy będzie jakaś rekompensata za tą cofkę?niektórzy po dodaniu łatki expili i stracili ponad 1h expienia czy zrobicie coś z tym czy olejecie to ?

Osoby ze statusem szlacheckim otrzymały dodatkowy dzień, w przypadku osób bez statusu nie mamy jak zwrócić im czasu.

kaczkaspa 13-07-15 14:32

A co z graczami bez statusu szlacheckiego ?Może odrazu zróbcie altaron tylko dla graczy z ss.
No i to jest właśnie tok myślenia Pana Altrela. Niemasz wykupionego ss jesteś nikim.
I dlatego właśnie zakończam gre tutaj.

Altrel 13-07-15 14:44

Cytat:

Napisał kaczkaspa (Post 132912)
A co z graczami bez statusu szlacheckiego ?Może odrazu zróbcie altaron tylko dla graczy z ss.
No i to jest właśnie tok myślenia Pana Altrela. Niemasz wykupionego ss jesteś nikim.
I dlatego właśnie zakończam gre tutaj.

Nie zrozumiał Pan mojej wypowiedzi. W przypadku Graczy ze statusem, którzy stracili czas w rozumieniu czasu premium jest on zwracany, w przypadku straty czasu u Gracza bez czasu premium nie ma analogicznej formy zwrotu czasowego.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:43.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin