Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Pytania i Odpowiedzi (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [pvp i non-pvp] Od nowa na cpvp (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=21743)

Drain 06-02-18 18:54

Od nowa na cpvp
 
Witam mam kilka pytań odnośnie przeniesienia postaci z npvp na cpvp.
1.Co się dzieje z questami?

2.Czy postać będzie miała 3 free blessy?

3.Czy postać będzie miała wybrane juz subprofesje czy mozna wybrać od nowa?

4.Czy będzie jakiś skill boost dla postaci przeniesionych zeby szybciej mogły się wyskilować i zacząć rozgrywkę ?

5.Co z ekwipunkiem? Nie mozna by dodac jakiegoś podstawowego eq dla przeniesionych postaci? Np od 25 lvla płytowy set,od 50 stalowy,od 70 mosięzny itp ? Sa to tylko propozycje! Mozna zmieniac ale nie widzi mi się latac z luskowym setem przez kilka lvli zanim zdobede plytowy a boję się ze ludzie z pvp nię bedą mieli az tyle na sprzedaz albo bedą podawać niebotyczne ceny..

6.Co z random pk ? I tymi buszujacymi RS'ami?:D

Obles 06-02-18 19:17

Ad. 1.
Stan wykonanych zadań zostanie przeniesiony. Patrz punkt 3.

Ad. 2.
Nie.

Ad. 3.
Postać zostanie z obecnie posiadanymi sub-profesjami. Gdybyśmy chcieli, by można było je wybierać od nowa, musielibyśmy zresetować również wszystkie inne misje, to z kolei prowadzi do komplikacji w ponownym naliczaniu PN, exp, pieniędzy... lub zabijania na 200 poziomie krasnoludów i czerwi :).

Ad. 4.
Nie.

Ad. 5.
Stąd też postacie otrzymają talary w ilości połowy nowego poziomu - pozwoli to na "wyprawkę".

Ad. 6.
Wprowadzimy obszerne strefy n-pvp. Dodatkowo pracujemy nad innymi rozwiązaniami, które zapewnią spokojną grę dla osób nie lubiących walk. Zmieni się również sam system pvp.

neilran 06-02-18 19:44

Cytat:

Napisał Obles (Post 163876)
Dodatkowo pracujemy nad innymi rozwiązaniami, które zapewnią spokojną grę dla osób nie lubiących walk. Zmieni się również sam system pvp.

Dobrze to wiedzieć, ciesze sie.

Drain 06-02-18 20:36

A co się stanie z itemami które mam na npvp a będą potrzebne do ukończenia misji po przeniesieniu postaci ? Item stracę i nie będę mógł wykonać misji?

Kajtek 06-02-18 20:38

Cytat:

Napisał Obles (Post 163876)
Ad. 1.
Ad. 6.
Wprowadzimy obszerne strefy n-pvp. Dodatkowo pracujemy nad innymi rozwiązaniami, które zapewnią spokojną grę dla osób nie lubiących walk. Zmieni się również sam system pvp.

PK'rzy jesteście zadowoleni? Rozumiecie kto zrobi z serwera pvp - npvp?

Obles 06-02-18 20:42

Cytat:

Napisał Drain (Post 163881)
A co się stanie z itemami które mam na npvp a będą potrzebne do ukończenia misji po przeniesieniu postaci ? Item stracę i nie będę mógł wykonać misji?

Cóż... w takich przypadkach piszcie zgłoszenia lub łapcie mnie gdzieś - będę dawał co potrzeba.

Swatek22 06-02-18 21:00

To ja poproszę o 200t na trening alchemii i zwrot 14 dni statusu który niedawno kupiłem na serwer non pvp

bart303 06-02-18 21:24

Cytat:

Napisał Swatek22 (Post 163884)
To ja poproszę o 200t na trening alchemii i zwrot 14 dni statusu który niedawno kupiłem na serwer non pvp

Takiemu zapaleńcowi to bym oddał i 1000 talarków, tylko oczywiście na n pvp w końcu takie talary palił :D. A co do SS to kto Cię zmusił do kupna?

neilran 06-02-18 21:46

@up daj mi 1k talarów, a zobaczysz do czego jestem zdolny xD
160 alch ręcznie xD

Bass1 07-02-18 01:56

Selbo czyli z non pvp- na pvp będa konta przenoszone tak? System pvp będzie zmieniony wraz innymi dodatkami tak?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:24.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin