Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Moja prawda? (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=16352)

Uwolniona Mysl 14-07-15 20:15

Moja prawda?
 
Witam, pytanie zadaje w odległe altarońskie czasy
Klika graczy kłóci się ze mną, że święty hełm na altaronie leciał TYLKO I WYŁĄCZNIE z piaskowych hydr, i żadnego innego potwora.
Teraz tak, czy święty hełm leciał z lodowych potworów? Bo jeśli pamięć mnie nie myli, to loociłem te hełmy z lodowców razem z kilkoma innymi graczami collegium.

Noratl 14-07-15 20:18

święte hełmy leciały z piaskowych hydr, po czym je usunięto...
pamiętam że jak mieli je usunąć to ja, west, catthon i attax poszliśmy o 3 w nocy i siedzieliśmy do ss-a żeby wydropić chociaż jeden

Arkon 14-07-15 21:17

z lodowych lecą buty, hełmy raczej nie leciały, tylko piaskowe kojarzę.

c770832 14-07-15 21:34

Swiete helmy lecialy z lodowcow
Zamykam

sebastianix 14-07-15 21:39

Leciał bodajże z tych lodowych czirliderek.

sokoskiiii 14-07-15 21:49

Hełm lecial z hydr i bossów był to najdroższy item świety bo najtrudniej bylo go zdobyc bo po tym jak go usuneli z hydr lecial tylko z bossów;d

Uwolniona Mysl 14-07-15 22:07

Cytat:

Napisał Arkon (Post 133082)
z lodowych lecą buty, hełmy raczej nie leciały, tylko piaskowe kojarzę.

Raczej, kierwa, ja się nie pytam co leciało raczej, i co leci teraz, czytać ze zrozumieniem

Bardziej zależy mi tu na wypowiedzi kogoś z administracji, bo tu poszedł zakład o 10 talarów, jak ja expiłem eldoką na lodowych razem z pampeluną i foką, i dropiłem te hełmy, to połowa tych co się tu wypowiada jeszcze z noonem na candii grała, ja dam sobie za to rękę uciąć, że to dropiłem święte zbroje i święte hełmy leciały z lodowych moobów

@Rekerafi, jak ja expiłem na lodowych po stronie collegium, to ty mundurek z harcerstwa zmieniałeś z eski na emkę dopiero :P
Ja już wiem, czemu ludzie ze strony exorit mówią, że to nie leciało, wtedy collegium robiło dominando serwera, więc skąd wy macie wiedzieć co wtedy leciało, może jeszcze starzy gracze z non pvp będą pamiętać te czasy

CySiO 14-07-15 22:08

Mi się wydaje też, że tylko z piaskowych leciały. I chyba święta zbroja leciała z lodowych o ile się nie myle, albo legi, ale nie hełm.

Kr92 14-07-15 23:24

Leciał hełm z lodowych.

Tron 15-07-15 00:39

Z Majkulem ustalaliśmy łup dla lodowych jak skończyliśmy tereny z grafikami dla nich, ale nie pamiętam co leciało na samym początku z nich. Patrząc na pliki gry, które mam z marca 2014 roku mogę jedynie potwierdzić, że nie leciał hełm na pewno od tej daty, ale chodzi ci o wcześniejsze konfiguracje tych potworów.

Przeglądnąłem za to na szybko wszystkie historie edycji z czerwca 2013 roku dla Chillherry, Hrimtura i Ymirsona z... Wikipedii Altaronu. I z tego trzeciego faktycznie leciał kiedyś egzemplarz świętego zestawu - ale zbroja.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:30.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin