Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Sugestie i Propozycje (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Yase Unar a Saim Bala (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=23390)

eremce 26-10-18 14:21

Yase Unar a Saim Bala
 
Proponuję usunąć zależność między dmg z czaru yase unar a byciem niewidzialnym. Trzeba niepotrzebnie poprawiać i zżera manę, a jak się głębiej zastanowicie nad sensem tej zależności to wychodzi, że zadajemy większy dmg potworom bo jesteśmy niewidzialni, mimo iż nas widzą.

Walant 26-10-18 14:35

Jestem na nie.

bart303 26-10-18 14:40

Cytat:

Napisał Walant (Post 170096)
Jestem na nie.

Jak jesteś na nie to wypada jeszcze podać powód. :uśmiech8:

kantex 26-10-18 15:05

Yase unar to to czar ze specjalna modyfikacja dla nekro alch zostala wprowadzona do dodatkowego obrazenia na niewidzialnosci i jestem na nie aby to zmienic gdyz to jest atut tej profesji i zabranie im tego to jest chore i bez sensowne gdyz tak jak by zwiadowcy duchownemu zabrac tapen tawis bo sie leczy swojej suprofesji. Nie stwarzajcie glupich pomyslow ktore sa bezsensowne.

Uiop 26-10-18 15:20

Cytat:

Napisał kantex (Post 170098)
Yase unar to to czar ze specjalna modyfikacja dla nekro alch zostala wprowadzona do dodatkowego obrazenia na niewidzialnosci i jestem na nie aby to zmienic gdyz to jest atut tej profesji i zabranie im tego to jest chore i bez sensowne gdyz tak jak by zwiadowcy duchownemu zabrac tapen tawis bo sie leczy swojej suprofesji. Nie stwarzajcie glupich pomyslow ktore sa bezsensowne.

Y ale jemu chyba chodziło o to, żeby bez niewidzialności czar bił tak samo mocno jak z, a nie żeby usunąć boost do obrażeń. I to jest dobry pomysł wg mnie.

eremce 26-10-18 15:38

Tak, czar yase unar rzuca dwa dodatkowe puginaly, które zadają polowe mniej obrazen gdy nasza postać jest widzialna. Od razu proponuję dodać hitowe naliczanie many, w ktorym to przy rzuceniu czaru yase unar mana bedzie zabierana dopiero podczas wyrzucenia puginalu, nie podczas castowania czaru.

Kierka250799 26-10-18 20:40

Cytat:

Napisał eremce (Post 170100)
Tak, czar yase unar rzuca dwa dodatkowe puginaly, które zadają polowe mniej obrazen gdy nasza postać jest widzialna. Od razu proponuję dodać hitowe naliczanie many, w ktorym to przy rzuceniu czaru yase unar mana bedzie zabierana dopiero podczas wyrzucenia puginalu, nie podczas castowania czaru.

Albo w końcu poprawić działanie czaru yase unar i bicie jego z odpowiedniej odległości, a nie wpisanie go w changeloga, że został poprawiony, a nie został. :V

Catthon 26-10-18 20:41

Cytat:

Napisał Kierka250799 (Post 170107)
Albo w końcu poprawić działanie czaru yase unar i bicie jego z odpowiedniej odległości, a nie wpisanie go w changeloga, że został poprawiony, a nie został. :V

A co dalej nie działa?
Zamiast marudzić, dam znać że coś jest nie tak. I co jest nie tak.

Kierka250799 26-10-18 20:45

Cytat:

Napisał Catthon (Post 170108)
A co dalej nie działa?
Zamiast marudzić, dam znać że coś jest nie tak. I co jest nie tak.

Nie marudzę, lecz stwierdzam fakt. Dalej zżera manę dla palkow. Czar działa, mana zlatuje, a strzał nie leci. ;)

Catthon 30-10-18 12:08

Cytat:

Napisał Kierka250799 (Post 170110)
Nie marudzę, lecz stwierdzam fakt. Dalej zżera manę dla palkow. Czar działa, mana zlatuje, a strzał nie leci. ;)

W jakiej odległości? Wszędzie?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:09.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin