Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Pytania i Odpowiedzi (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Brak możliwości resetu PN (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11349)

tomakeo 03-06-14 00:07

Brak możliwości resetu PN
 
Cytat:

Nie będzie resetu umiejętności, starzy Gracze po aktualizacji mogli poświęcić chwilę na trening i dopiero rozdać swoje punkty nauki, możliwość zdobywania PN z misji dziennych jest nieograniczona, każdy będzie mógł pewnego dnia osiągnąć wysoki poziom umiejętności, nawet jeżeli obecnie podjął złe decyzje odnośnie ich rozdania.
Wszystko byłoby cacy, gdyby gracze zostali uprzedzeni wraz z wejściem upa, że przeliczniki PN na dany skill zostały zmienione w stosunku do tego co było na teście. Proszę mi wierzyć, gdybym o tym wiedział, to do tej pory biłbym wiwerny na full defie trenując 1h i tarczę.
Wyrzuciłem masę PN tylko dlatego, że byłem święcie przekonany o tym, że będę miał takie same skille jak na teście, a które mnie osobiście satysfakcjonowały.
Sami Państwo pisali podczas testów Proszę sobie sprawdzić najlepsze kombinacje umiejętności.

Ludzie którzy twierdzą, że kiedyś napierdalało się skille na BUGU (który według administracji nie był bugiem i nie było karane używanie go - dafuq?), niech sobie przypomną też jak wiele PN trzeba było wydawać na odrobienie skilla przy dedzie (nawet posiadając blessy).

Jako że jest to dział Pytania i Odpowiedzi. To zadam jedno, jebitne pytanie. Dlaczego coś tak nieszkodliwego, nie ma prawa zaistnieć w Altaronie? Chyba że tutaj wychodzi właśnie ta "trudność Altaronu", której domagali się gracze, a która wyszła kuriozalnie.
Gracz musi telepatycznie ogarnąć ile ma PN na koncie (bo przecież po 255 licznik się przekręca) i czy przypadkiem nie miał maksa (1000 PN) i nie został ociulany. To jest dopiero trudność!

Argumentacja, że każdy mógł sobie po upie iść i skillować jest tak perfidna, że nawet nie chcę jej wulgarnie komentować. Nie wystarczyło, że trenowałem po założeniu postaci przez miesiąc (tak, pamiętam dokładnie)? I skąd nagle nakłanianie do skillowania? Przecież Altaron miał iść w kierunku całkowitego wyeliminowania trenowania.

Temat i tak zostanie zamknięty, bo jak to by inaczej, ale chciałem wylać swoje żale.
Bez pozdrowień.

cewix 03-06-14 00:13

Administracja nie potrafi nawet przyznać się do swoich błędów.
Naprawdę myślałem, że coś się zmieni wraz z nową administracja(swego czasu wszystko wydawało się cacy) ale znów czuje się jak za czasów Slythii

RubSon 03-06-14 07:30

Moim zdaniem pomimo nie zauważania większych minusów gry twierdzę, że powinno dojść do resetu tylko i wyłącznie pkt PN(!!), skille wbijane ręcznie powinny a wręcz MUSZĄ pozostać nienaruszone. Jeżeli tak to miałoby wyglądać to jestem jak najbardziej za! :)

Przed takowym resetem zawsze można zrobić kopię bazy danych i w razie jakby coś poszło nie tak przywrócić stare ustawienia. Pomogłoby to również w określeniu skilli osób które skillowały ręcznie w razie zresetowania również tego. :)

Plus takie pytanie ode mnie, mam nadzieję, że Eletrix Przyjacielu się nie obrazisz, że podbijam CI w temacie. :) Pytanie kieruję do Administracji, czy nie ma możliwości zwiększenia w kliencie gry widocznych pkt PN oraz zlikwidowania limitu 1k PN (o ile jest to prawdą)? Widzenie tylko 255 utrudnia znacznie sprawę...

Pozdrawiam,
RubSon

corkarypto 03-06-14 07:59

@tomakeo Spokojnie czymże jest reset pnów w stosunku do prawdziwej gry RPG, teraz jest najlepiej każdy ma zepsutą postać na różny sposób czyż nie o to chodziło?
Pewnie co chcesz mieć dobre skile żeby expić co? Weź się za coś pożytecznego w Altaronie przecież jest tyle do zrobienia.

Resetowi PNów mówie stanowcze NIE!

Shidar 03-06-14 08:02

Czy jedynie mnie śmieszy ten pseudo-listowo-grzecznościowo-oficjalny styl wypowiedzi Administracji ,a ostatnio również Grczy drodzy Państwo?
I ten fetysz dużych liter..

Jest to Serwer tworzony przez Amatorów ,więc niczego ponad amatorkę nie wymagajmy.

Walles 03-06-14 08:07

Shidar czekamy z niecierpliwością na twój, pogramy 2 dni czy tylko kilka godzin?

PS. amatorzy to stawiają orsz otsy by naruchać od ludzi hajs na wakacje/ferie/majówkę i zmieniają co jedynie nazwy swoich pro otsów a serwery stoją miesiąc góra dwa jak jeszcze ktoś płaci za softy w item shopie.

Nil Loth 03-06-14 11:11

Od początku powstania serwera PN'y miały położyć kres monotonnemu tibijskiemu treningowi, szkoda że rozgrywka sprowadza się teraz tylko do tego.

Mcree 03-06-14 11:34

@up
sami możecie swoje posty usunąć (edytuj->kasuj wiadomość)
@tomakeo
A ja się pytam gdzie zostało ogłoszone, że wbijając PN'ami dany skill zaczyna on rosnąć proporcjonalnie do wbitej wartości? Hmm? Ktoś o tym wiedział? Bo ja byłem święcie przekonany, że gdy wchodziła poprzednia łatka i taki 40 skil czegokolwiek wbiłem sobie PN'ami na np. 60 to szybkość kolejnego awansu wbijania ręcznie będzie jak z 40->41
bo tak było!!! Nikt nas o tym nie poinformował :<

Yooshi 03-06-14 12:44

W gąszczu spamu zaginął mój post..
Jak ja płakałem, że mam 2h tanka, to cały serwer flam, ze woj ma być gównem (ok, przebolałem). Nauczyłem się grać wojem od nowa (przestałem płakać, i wasze hejty mam gdzieś. Jak komuś się nie podoba to może liznąć).
Alt jest trudny?
Chyba jak się zapomnę i zlruję więcej górskich niż jest wymagane do osiągnięcia limitu, wtedy z emocji, aż podskakuję z krzesła i ciesze mordę jak 3 letnie dziecko które kupiło paczkę Lays'ów i gumy kulki za złotówkę...

Wnioski?

Altaron nie jest grą zespołową, mag kradnie mi expa, a łucznik może mnie siohać (w tym momencie pozdrawiam Florka).
Altaron to Tibioza (jak ktoś ma jakieś ale, to proponuję pomyśleć [wiem, że to za trudne, ale czasami trzeba]).
Altaron nie jest trudny. Trudne to tutaj jest znalezienie chęci na zabicie legionu krasnali, pułku nieumarłych, oraz na przytulenie kilofem kamienia wody, ognia lub innego elementu.

Keine 03-06-14 16:02

Przecież Administracja już chyba ze 100 razy pisała że dała "4 litery" tzn... yyyy.... obecny stan serwera/danych/silnik gry/ i Budda wie co jeszcze nie zapisuje jakie skille zostały wbite ręcznie a które przez PN- wiec resetu nie będzie, no chyba że wszyscy zostali by zresetowani do skilla 1 =)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:09.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin