Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Klany (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=37)
-   -   [non-pvp] Rokita. (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=4364)

Attax 30-09-12 00:54

Cytat:

Napisał Majkul (Post 43081)
No z magów to tam byli:
Empirator - 99
Undead Mage - 127
Scurvy - 73
Raczej 2 pierwszych by tak nisko nie uhnęło, Scurvy musiał akurat uleczyć, może Empirator ewentualnie, ale mało prawdopodobne.

Cytat:

Napisał Mervakis (Post 43074)
Odjąłem 2000hp i od razu dodałem 2000hp, które w połączeniu z UHem utworzyło 3127hp = uh za 1127. Wojownik sam nie potrafi się za tyle UHnąć. Zrobiłem to w chwili, gdy padła komenda na ts do dawania loga, a więc ludzie nie mieli pztów, nie było blisko stworów, każdy szykował się do wylogowania, a nie do UHania Ciebie. W tym przypadku jest pewien, że jeden z Twoich kolegów uleczył Cię botem. + Twoja odpowiedź, że za to Cię zbanować nie mogę. ;)

Czuję się jakbym odpisywał na odwołanie ;x.


Osobiście to czuję się tą całą sytuacją zniesmaczony. Apeluje do Administracji Serwera aby rozwiązała sytuacje w następujący sposób.
Jeżeli żaden z trzech wymienionych przez Majkula magów nie przyzna się dobrowolnie do bota w ciągu 24h. Proponuję odebranie medali całej drużynie. Oczywiście szkoda niewinnych osób, ale otrzymywanie nagród lub wyróżnień w nieuczciwy sposób to nóż w plecy dla tych grających uczciwie.

Cytat:

Napisał Wicked (Post 43082)
Czuć zazdrością, ale możliwość odpowiedzi na te jakże racjonalne zarzuty pozostawię Slythii, bo bardziej to w jej osobę uderza niż we mnie.
A co do zarzutów o bota, to wciąż nie doczekałem się żadnych konkretów, więc najzwyczajniej w świecie uznam to za puste i czcze gadanie sfrustrowanych osób, którym cudze sukcesy solą w oku. :)

@Up,

Scurvy chyba nawet uhów nie miał, szedł tylko jako DPS, a Empirator i Undead obaj mają maksymalne mlvle i leczą po 1900. Tak gwoli wyjaśnienia, dodania do tego, co napisałeś.

Dokładnie tak jak mówisz zajebiście zazdrościmy Ci wyboconego medalika w Altaronie ! Szczerze mówiąc to w ch*ju mam to tylko szkoda mi takich ludzi jak Miczua , Samna Lila itp którzy zawsze grali uczciwie.

Majkul 30-09-12 00:59

Dawniej boterzy często dostawali odpowiedź że wpadli bo ich czas reakcji był nieludzko krótki. Podejrzewam że i w tej sprawie da się to sprawdzić i osoby które mają taką możliwość to zrobią by rozwiać wątpliwości. Na razie wstrzymajmy się z osądami i poczekajmy na opinię fachowca.

Attax 30-09-12 01:05

Cytat:

Napisał Majkul (Post 43084)
Dawniej boterzy często dostawali odpowiedź że wpadli bo ich czas reakcji był nieludzko krótki. Podejrzewam że i w tej sprawie da się to sprawdzić i osoby które mają taką możliwość to zrobią by rozwiać wątpliwości. Na razie wstrzymajmy się z osądami i poczekajmy na opinię fachowca.

Opinia fachowca już była (MERVAKISA) który no nie ukrywajmy coś tam o botach w karierze Altaronu liznął i wie jak sprawdzić danego bota itp. To że wystawił Kaela na próbę sugeruje tylko to że coś go zaniepokoiło.

tomakeo 30-09-12 01:43

Ale wy spinę o medalik robicie ...
Ja nie robiłem tego dla żadnego medalu, ale żeby w końcu sprzedać ten syf w postaci plecaków różdżek. Nie zależy mi na tym medalu i jeśli administracja serwera uzna że na niego nie zasłużyłem (co jest błędem) to uszanuję tę decyzję. Pozdro

Pasztet 30-09-12 08:53

1 załącznik(i)
Pozdro dla kumatych ;>

Empirator 30-09-12 08:53

Po 1. W pełni zasłużyliśmy na wszystkie nagrody, po 2. Panowie, zlejcie tego Grejfiuta i Dakashi czy kogos tam jeszcze :D Im dłużej będziemy pisać tłumaczyć się itp, tym bardziej oni to wykorzystają swoim gimbusowym doświadczeniem a na co macie się denerwować, najlepiej jak by ktoś close ten temat :D

Dresiarz 30-09-12 08:57

@up, jak ja kocham najeżdżanie na kogoś od gimbusów. Jakie to się teraz stało modne..

Empirator 30-09-12 09:00

Noo.. co jeszcze mi napiszesz co jest modne? Co tam jeszcze dolożysz od siebie, ponabijaj sobie posty :D

Wicked 30-09-12 09:06

Cytat:

Osobiście to czuję się tą całą sytuacją zniesmaczony. Apeluje do Administracji Serwera aby rozwiązała sytuacje w następujący sposób.
Jeżeli żaden z trzech wymienionych przez Majkula magów nie przyzna się dobrowolnie do bota w ciągu 24h. Proponuję odebranie medali całej drużynie. Oczywiście szkoda niewinnych osób, ale otrzymywanie nagród lub wyróżnień w nieuczciwy sposób to nóż w plecy dla tych grających uczciwie.
Chyba. Se. Robisz. Jaja. Dziewczynko?
A ja proponuję odebrania Tobie możliwości wypowiadania się na forum za rzucanie bardzo głupich pomysłów, bo to już nie tylko robi się niesmaczne, ale wręcz groźne dla otoczenia. Takie skumulowanie bredni w jednym miejscu jest w stanie wywołać implozję.

Skoro jesteśmy przy wnioskach, apelacjach i prośbach, to ja z kolei apeluję do administracji altaronu o wycofanie oskarżeń i wystosowanie oficjalnego przeproszenia do grupy za pomówienia, jeżeli nie są w stanie niczego konkretnej osobie udowodnić. Bo, że z Altaronu robi się gra oparta na zasadach państwa policyjnego to widać od dawna, ale jednak mam nadzieję, że jednak jakieś resztki normalnych reguł gdzieś tam funkcjonują.
Jeżeli mają padać jakieś bany czy unieważnienia za coś, to prosiłbym też o bana dla gracza Dakashi, wszak też tam stał i też mógł uhnąć, wespół z kimś, przez co skumulowało się do wartości 1100+.

Pozdrawiam,
Kael

Slythia 30-09-12 09:07

Widzę, że muszę znów zainterweniować.

Attax, byłam tam, obserwowałam sytuację z MG. Dakashi wpchał się na Rokitę denerwując wszystkich, blokując i utrudniając akcję. Nie jest to eleganckie zachowanie. Na domiar złego tutaj domaga się… właśnie, czego? Ukarania jednego z magów? Mam rzucić kostką i na tej postawie wybrać?

Tak, jedna z osób na Rokicie najprawdopodobniej miała bota. Kiedy go włączyła i czy wyłączyła - nie wiem. Dlaczego wyłączyła? Zauważ, że Irwizz, jeden z blokerów, padł. Bot wyleczyłby go, a tak się*nie stało. Nie mamy*żadnej możliwości by znaleźć domniemanego winnego, jedyne co możemy zrobić to kontrolować całą trójkę w grze, co zapewne SG czynić będą. Jednak pisząc, że Rokita została zabita nieuczciwie oskarżasz całą ekipę o posiadanie botów, co na pewno miejsca nie miało. Nie można oceniać całej grupie na postawie jednej osoby! Wszyscy zwastowali ogromną ilość mikstur i run, elegancko zabili demona i mają odpowiedzieć za błąd jednej osoby? Jestem przeciwnikiem odpowiedzialności zbiorowej.

Proszę także o nieoskarżanie Kaela o bota. Jest on kontrolowany częściej niż wszyscy gracze razem wzięci i jakoś nigdy nie został na niczym przyłapany.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:47.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin