PDA

Zobacz pełną wersję : [wprowadzone] Najważniejsza propozycja.


Juzek Masarz
06-12-09, 14:01
Moją propozycją jest odpalenie serwera altaronu.
Chyba każdy się ze mną zgodzi, iż długo czekamy na start.
Może jakaś wersja beta, albo coś...

Jakis
06-12-09, 22:48
jestem na TAK!!!

!Aadie.
09-12-09, 23:19
Pomysł dobry, ale zauważ, że zapewne będzie wiele bugów, poza tym być może nie mają jeszcze możliwości odpalenia Bety..

irwin546
10-12-09, 15:57
zajebioza, ale zauważ że od 2 lat, team nie przedstawił nic nowego, i nie chce mu się ruszyć dupy i skończyć gry.

Obles
11-12-09, 13:04
Mi się zdaję, że takie "marudzenie" do niczego nie doprowadzi, a jedynie może zdemotywowac twórców gry.
To chyba nic nie da, jak ciągle będziemy marudzić - do takiego wniosku doszedełem :rolleyes:.
Z dnia na dzień na pewno jesteśmy bliżej a nie dalej Startu Altaronu, i chociaż z tego powinniśmy się cieszyć :p.

Jakis
11-12-09, 20:48
Mi się zdaję, że takie "marudzenie" do niczego nie doprowadzi, a jedynie może zdemotywowac twórców gry.
To chyba nic nie da, jak ciągle będziemy marudzić - do takiego wniosku doszedełem :rolleyes:.
Z dnia na dzień na pewno jesteśmy bliżej a nie dalej Startu Altaronu, i chociaż z tego powinniśmy się cieszyć :p.

Mogę się zgodzić z tym iż nasze biadolenie nic nie da, ale co nam pozostało? zostałem zainspirowany projektem i oczekiwanie przyprawia mi wiele bólu.. dlatego marudzę !!! Buy altaron xD