PDA

Zobacz pełną wersję : Strona Altarona


Bombograd
12-05-11, 19:00
Witam piszę ws. strony gry. Moim zdaniem jak na gre i na szybki rozwój gry strona jest bardzo słaba a zwłaszcza dlatego, że brakuje opisów z gry. Szczerze mówiąc jak wchodzi się na stronke i widzi się taką "pustke" odechciewa się dalszej gry bo napewno były takie osoby, które na widok stronki zrezygnowały z pobierania klienta nie dając szans tej grze. Tak wiem mozna mówić, że gracz ma poznać gre sam itp. itd. Ale zrobic spis itemków, czarów czy tez zrobic ranking byłby dużym plusem i pomógłby graczom bo to jednak my gramy i można powiedzieć, że utrzymujemy w jakimś sensie serwer:) a ranking byłby miejscem, gdzie można się pochwalić swoim skillem :B
Myślę że większość graczy jest podobnego zdania.

Tron
12-05-11, 19:04
Ale wypociny. A ja myślę, że pleciesz farmazony.

Seku88
12-05-11, 19:09
Ja tam nie mam potrzeby chwalić się skilem czy przeglądać spis itemów, wole żeby serwer utrzymał sie w klimacie RPG, mi w niczym wygląd strony nie przeszkadza

zelan
12-05-11, 19:10
O spis już tyle osób prosiło... i tyle razy wszystkie te prośby były odrzucane. Takich rzeczy raczej nie będzie, gdyż żadna oficjalna strony gry nie zawiera opisów elementów rozgrywki. Nie patrz na tą stronę, jak na stronę ots. Oficjalne strony powinny mieć tzw. przewodnika, który objaśnia mechanizm gry(bardziej rozbudowanego niż dotychczasowe poradniki).
Ale z jednym się zgodzę, strona jest bardzo uboga, kiedy pierwszy raz ją zobaczyłem byłem wręcz pewny, że to dopiero testy, a sama gra nie jest w obiegu.

Bombograd
12-05-11, 19:22
Moze i macie racje, co do spisu ale jednak stronka wymaga poprawy i dopracowania tak jak wyżej napisane jest "uboga" :p może nie do końca napisałem tak jak miało to wyglądać bo bardziej mi chodziło o dopracowanie stronki a do tego napisałem przykłady, które są mniej istotne poprostu chciałem aby było coś z gry dodane na stronce, żeby uchylić rąbek jej tajemnicy:)

Xedro
12-05-11, 19:37
Strona jest bardzo słaba.
Ogólnie jak same zabezpieczenie (jeśli można to tak nazwać) klienta xD!

demonks
12-05-11, 19:50
strona mogła być lepsza ale na pewno niebedzie spisu utemkow itp i rankingu.
Mogliby dodać spis graczy alfabetycznie (niechodzi mi o ranking) bez lvl

Gibon
12-05-11, 19:51
Ja tam nie mam potrzeby chwalić się skilem czy przeglądać spis itemów, wole żeby serwer utrzymał sie w klimacie RPG, mi w niczym wygląd strony nie przeszkadza

A w czym ranking czy spis itemkow ci przeszkadza w odkrywaniu questow albo mapki??

Zapewne dlugo nie pobijecie rekordu sprzed tygodnia poniewaz nowych osob ten server malo pozyskuje a czesc tez odchodzi po wbiciu np 10 lvla i muszacego szukac np swojej gildi 20min a pozniej jeszcze kombinowac jaki czar co daje bo opis jest pokazany dopiero jak sie go kupi...

Wogole ladnie zescie sie wysrali z tym klimatem RPG jakbyscie tak chcieli ten klimat to slownictwo tez byscie takie stosowali a nie ciegle jakies wyzwyska i przeklenstwa na czacie gry...

BTW ja juz znalazlem miejscowke ktora kfalifikuje ta gre do ots gdyby nie to ze potrzeba troche kasy na waste to mysle ze juzby co najmniej 80lv rycerz byl. ;)

Niektore zeczy tez sa zjebane dokladnie tak jak na ots np. Czar spontaniczny nie leczy w ruchu paralizu i to jest dosc denerwujace jak bije moba on na redzie ucieka zajebie mi parala i ja musze stanac (doslownie nie tylko puscic strzalke ruchu) a on mi spierdala, druga taka rzecz to ze late tawis (leczenie z otrucia) tez nie leczy w ruchu... zenada.

Pozdro and potancz.

demonks
12-05-11, 21:07
jak ci sie niepodoba niegraj. Gra stworozno po to by kazdy mogl wszystko sam odkrywać przywrucić czasy tibi przed 7.8

Xedro
12-05-11, 22:38
jak ci sie niepodoba niegraj. Gra stworozno po to by kazdy mogl wszystko sam odkrywać przywrucić czasy tibi przed 7.8

No rzeczywiście masz pojęcie o Tibii 7.8 jak administracja serwera o słowie hacking i modyfikacji klienta xD

seya
12-05-11, 22:50
Nie ma rewelacji na stronie ,ale jakoś tragicznie to też nie jest.
Też uważam ,że Ranking powinien być.
Oraz na forum powinni stworzyć Targowisko :D

Okocim
12-05-11, 22:56
@Gibon
Na temat rankingu było już tyle razy, że daruj sobie -,-

Ludzi mimo wszystko przybywa...
Jeżeli ktoś na poziomie 10 rezygnuje to nie wina Altaronu.
Jeżeli ktoś twierdzi, że to nie miejsce dla niego pewnie ma rację.
Szkoda, że ty tak nie uważasz.
O działaniu czaru zostajesz poinformowany przed jego kupnem - wystarcz, że potrafisz czytać.

Wiesz co niszczy klimat Altaronu? Ty.
Założę się, że wyzwiska i przekleństwa na czacie gry to w pewnym stopniu też Twoja zasługa.

Skoro znasz takie miejsce to na co jeszcze czekasz?

Pozostaje się przyzwyczaić albo dowidzenia.

Również pozdrawiam ;]

Slythia
12-05-11, 22:59
No rzeczywiście masz pojęcie o Tibii 7.8 jak administracja serwera o słowie hacking i modyfikacji klienta xD
No tak, przecież znasz każdego, kto nawet przez chwilę był w ekipie i znasz jego umiejętności, racja.

Apausfo
12-05-11, 23:25
Ja tam nie mam potrzeby chwalić się skilem czy przeglądać spis itemów, wole żeby serwer utrzymał sie w klimacie RPG, mi w niczym wygląd strony nie przeszkadza

popieram. ;)

Gibon
13-05-11, 01:37
@Gibon
Na temat rankingu było już tyle razy, że daruj sobie -,-

Ludzi mimo wszystko przybywa...
Jeżeli ktoś na poziomie 10 rezygnuje to nie wina Altaronu.
Jeżeli ktoś twierdzi, że to nie miejsce dla niego pewnie ma rację.
Szkoda, że ty tak nie uważasz.
O działaniu czaru zostajesz poinformowany przed jego kupnem - wystarcz, że potrafisz czytać.

Wiesz co niszczy klimat Altaronu? Ty.
Założę się, że wyzwiska i przekleństwa na czacie gry to w pewnym stopniu też Twoja zasługa.

Skoro znasz takie miejsce to na co jeszcze czekasz?

Pozostaje się przyzwyczaić albo dowidzenia.

Również pozdrawiam ;]

Graczy przybywa? to czemu od zeszlego tygodnia gdy padl rekord w jeden wieczor to nie zostal on jeszcze pobity? przeciesz tydzien prawie mija...

Ja niszcze klimat? chyba tym ze jak wiem co zrobic to nie pisze na czacie "zakaz spoilowania" tylko mowie wszystko co i jak i jezeli to niszczy "wasz" klimat to tak, ja go niszcze i jestem z tego dumny ;)

Co do wyzwisk to chyba od poczatku mojego pobytu w tej grze na czacie nikogo nie wyzwalem albo nie pocisnolem grubiej ;) Na prv sie zdazalo ;)

Na co czekam? na kase zarobie w kilka godzinek z 200k i pojde expic jakos nie spieszy mi sie ;) mowie co widzialem i jak to wyglada.

Hmm do wszystkiego sie odniosles ale czary ktore chujowo dzialaja to juz nie potrafisz skomentowac? nie znalazles argumentu ktory mowilby za tym " nie pasuje to nie graj"?

Okocim
13-05-11, 06:52
Graczy przybywa, przynajmniej tak myślę jednak nie jestem w stanie tego sprawdzić.
To normalne, że jest ich troche mniej - Altaron przestaje być nowinką która tak wszystkich przyciągła i ilość nowych graczy jest mniejsza jednak są tacy.
Po za tym ludzie którzy grali tylko dlatego, że to nowinka, albo na Tibia.pl była reklama znudzeni grą już odchodzą.

Nie mam pojęcia jak zachowujesz się w grze, nawet nie wiem jaki masz nick, ale czytając Twoją wypowiedź na forum odniosłem wrażenie, że klimat RPG który chcemy osiągnąć bardzo Ci przeszkadza.
To samo tyczy wyzwisk.

Życze powodzenia i miłego treningu.

Natomiast co do czarów. Nie chciało mi się pisać. Byłem śpiący.
Nie wiem w sumie co na ten temat napisać, ale ja nie widzę problemu. Możliwe, że na wyższym poziomie go zauważe. Proponuję byś założył temacik w dziale błędów i niedociągnięć.

Przyjemniej mi się dzisiaj czytało Twojego posta ;]

Sosna
13-05-11, 07:05
ortografia 2 osób tutaj powoduje że mam chęć się pociąć jak emo :confused: wracając do tematu PRECZ :\ rankingi etc. sux... co do ilości graczy server npvp przywoła sporo nowych :p skąd wiem?? użyłem swoich kontaktów :B

EDIT: MG nie śpią :D popieram dolną wypowiedź xD

Slythia
13-05-11, 07:22
Gibon, nie ma jak przyznawać się do łamania regulaminu i jeszcze być z tego dumnym, szczerze gratuluje. Zasady są jasne, sam się zobowiązałeś do ich przestrzegania nawet jeśli ci nie odpowiadają, więc nie płacz później, jak będziesz pierwszą osobą ukaraną za qs.

Mówisz 'miejscówka kwalifikująca do ots', lecz czym jest ots? Jaka jest definicja ots według ciebie? Określenie otsa jako gry, gdzie są miejsca, w których można szybko i łatwo expić jest śmieszne.

Jeśli zaś chodzi o liczbę graczy - wiadomo, jest ich mniej niż rekordowe 450. Nic dziwnego. Zauważ, że Altaron to gra, gdzie na liczbę graczy ma wpływ wiele czynników jak chociażby okres w szkole, ilość dni wolnego czy nawet pogoda za oknem. Dodaj do tego parę banów, które otrzymali co niektórzy,

Czary stale dopracowujemy. Jednak twoja wypowiedz o nich w tym temacie tyle samo zrobi w tym kierunku co stanięcie na ulicy z kartką 'Altaron ma złe czary!'. Znaczy - nic. Jeśli jednak nie chcesz nic zmienić i gadasz po to, by gadać, to łaskawie się zamknij.

Czary leczące. Owszem, jest tak. Lecz czy wszystko, co jest inaczej niż w tibii musi być uznawane przez ciebie jako błąd? Może taka forma nam się spodobała i nawet nie zamierzamy niczego zmieniać?

Dodam jeszcze, że nie chodzi mi o to, byś chwalił grę, lecz byś wypowiadał swe uwagi sensownie a nie 'błąd, jakie śmieszne, twórcy to kretyni'. Na bierząco obserwujemy graczy, ich opinie, lecz jedynie te sensowne wypowiedzi...

Okocim
13-05-11, 07:39
ortografia 2 osób tutaj powoduje że mam chęć się pociąć jak emo :confused: wracając do tematu PRECZ :\ rankingi etc. sux... co do ilości graczy server npvp przywoła sporo nowych :p skąd wiem?? użyłem swoich kontaktów :B

Jeżeli chodzi o moje błędy to wybacz. Jestem dysortografem, a na komurce niestety na czerwono podkreślonego nie mam. Prosz mi tu nie wyjeżdżać, że jestem leniwy, a coś takiego jak dysortografia nie istnieje, staram się pisać poprawnie.

Sosna
13-05-11, 07:42
@up akurat nie do Twojego pisania się przyczepiłem :) ale dobrze że mnie uświadomiłeś iż masz takie problemy ;)

zelan
13-05-11, 13:23
Wybaczcie, ale to chyba temat o stronie, a nie problemach w grze.

Gibon
13-05-11, 14:26
Gibon, nie ma jak przyznawać się do łamania regulaminu i jeszcze być z tego dumnym, szczerze gratuluje. Zasady są jasne, sam się zobowiązałeś do ich przestrzegania nawet jeśli ci nie odpowiadają, więc nie płacz później, jak będziesz pierwszą osobą ukaraną za qs.

Mówisz 'miejscówka kwalifikująca do ots', lecz czym jest ots? Jaka jest definicja ots według ciebie? Określenie otsa jako gry, gdzie są miejsca, w których można szybko i łatwo expić jest śmieszne.

Jeśli zaś chodzi o liczbę graczy - wiadomo, jest ich mniej niż rekordowe 450. Nic dziwnego. Zauważ, że Altaron to gra, gdzie na liczbę graczy ma wpływ wiele czynników jak chociażby okres w szkole, ilość dni wolnego czy nawet pogoda za oknem. Dodaj do tego parę banów, które otrzymali co niektórzy,

Czary stale dopracowujemy. Jednak twoja wypowiedz o nich w tym temacie tyle samo zrobi w tym kierunku co stanięcie na ulicy z kartką 'Altaron ma złe czary!'. Znaczy - nic. Jeśli jednak nie chcesz nic zmienić i gadasz po to, by gadać, to łaskawie się zamknij.

Czary leczące. Owszem, jest tak. Lecz czy wszystko, co jest inaczej niż w tibii musi być uznawane przez ciebie jako błąd? Może taka forma nam się spodobała i nawet nie zamierzamy niczego zmieniać?

Dodam jeszcze, że nie chodzi mi o to, byś chwalił grę, lecz byś wypowiadał swe uwagi sensownie a nie 'błąd, jakie śmieszne, twórcy to kretyni'. Na bierząco obserwujemy graczy, ich opinie, lecz jedynie te sensowne wypowiedzi...


No niezle jesli chcesz to daj mi bana za to ze powiem komus co ma zrobic w danym quescie... N/C

Tak dokładnie, ots to jest server tibijski stawianych przez inne osoby niz cipsoft na ktorym sie latwiej gra, zdobywa poziomy i jest to przygda pewnie na jakies tydzien, dwa czasem miesiac. Jezeli to jest dla ciebie smieszne to nic o ots'ach pewnie nie wiesz. Dlaczego porownuje ten server do ots? bo jakby nie bylo dosc szybko sie tu expi nawet jak na zatloczenie ludzi na expach, ilosc mobow na expach oraz ich resp, no i hity 35 wojownik wali juz po 220 z exori a sorc 100+ w ludzi z wave ;) to jest straszne ulatwienie gry w porownaniu do RL tibi.

Hmm generalnie nie zamierzam sie produkowac, bylas na grze online zwrocilem na to uwagena na czecie gry zignorowalas (nie przeoczylas bo pisalas z innymi a ja powtorzylem ta informacje) to wiec mam to gdzies ;)
Tak mozesz teraz napisac ze sa od tego dzialy itp, itd ale jak jestes na grze ktos ci zwroci uwage na bug badz jakis problem powinnas to sobie gdzies zapisac i poprawic w koncu od czegos ten mg sa na tej grze, chyba zeby tylko popisac na czacie, sprawdzic kilka osob za bota i wyjsc.

Co do trzeciego twojego akapitu moglabys mi nie wkrecac ze nie chce cie albo celowo tak to zostawiliscie?? bo ten blad wystepuje na silniku darmowy pod ktory sa stawiane ots'y i to wlasnie moze mi dawac do myslenia ze ten OTS stoi wlasnie na darmowym silniku chuj wie skad wzietym ;)

Nigdy nie napisalem "tworcy to kretyni" wytknolem blad o czarach bo to mnie jak narzie najbardziej zbulwersowalo wchodzac tutaj zakladajac postac i wczesniej czytaja gdzies ze projekt byl realizowany przez 4 lata mialem nadzieje ze bedzie to bardziej dopracowane ale jednak sie pomylilem mam nadzieje ze moze sie to zmieni...
Co do "jakie to smieszne" tak smieszy mnie jedna rzecz :D:D slowa ludzi "to niszczy klimat RPG" nie wiem moze ja juz nie umiem odczuwac tego klimatu kto wie albo za stary jestem :D

Slythia
13-05-11, 20:54
Wszelkie błędy zgłoszone mi przez graczy zapisuję, następnie staram się, by zostały naprawione. Jeśli twojego zgłoszenia nie zauważyłam to przepraszam - czasem po prostu nie czytam wszystkich wiadomości, zwłaszcza na czatach. Szybciej błędy zgłasza się przez ctrl+r bądź prywatną wiadomość.

piotrek09i
15-05-11, 12:23
Strona bardziej odrzuca niż przyciąga

Msh
15-05-11, 12:42
Mogła by być troche bardziej rozbudowana , ale pozatym wszystko jest jak trzeba ;)