PDA

Zobacz pełną wersję : Rozwój Altaron-a


Kristof
12-05-11, 08:11
Witam,

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda przyszłość tej gry. Co mam na mysli, chodzi mi głownie o takie sprawy jak nowe tereny ( wyspy), moby itemy itd itd.

Nie oczekują jakiś dokładnych informacji,tylko czy jest to planowane i czy gra będzie rozwojowa.

Jeśli tak czy w najbliższym czasie będzie jakiś większy update.


Pozdrawiam,
Kristof

Bombograd
12-05-11, 12:45
Miałem wlasnie zakladac podobny temat. Wkoncu gracze są częścią serwera/gry więc mają prawo wiedzieć czy będą jakies uptade a szczególnie czy znajdą sie w nich nowe wyspy, miasta, respy, itd. Bo jak na taką liczbe graczy moim zdaniem mapka jest mała i ciężko w dzień czy pod wieczór wyexpić postać.

Fiefióra
12-05-11, 13:05
o my gy :o

Dżeneralnie... to, że coś będzie cały czas dochodziło to chyba rzecz oczywista :o

Jeśli planowane są jakieś zapowiedzi tego co dojdzie to czekajcie i tak tego nie przyspieszycie takimi tematami
Jeśli zapowiedzi nie ma planowanych tylko od razu update'y to tematy też bez sensu ^^

gaLi
12-05-11, 13:09
Sam zadaje sobie takie pytanie, kiedy?... może niedługo... ale mamy sporo czasu i tak jeszcze większość z nas nie odkryła połowy terenu ;p. Denerwuje mnie to, jak zmieniają jakies blachostki i nie powiadamia nas o tym... chociazby na forum. Mysle ze juz rozkminiają nad 'naszymi' propozycjami :)

Kristof
12-05-11, 13:44
o my gy :o

Dżeneralnie... to, że coś będzie cały czas dochodziło to chyba rzecz oczywista :o

Jeśli planowane są jakieś zapowiedzi tego co dojdzie to czekajcie i tak tego nie przyspieszycie takimi tematami
Jeśli zapowiedzi nie ma planowanych tylko od razu update'y to tematy też bez sensu ^^

Czytać ze zrozumieniem potrafisz?

Mi nie chodzi tylko oto kiedy będzie update, tylko oto jak przedstawia ogólna przyszłość tej gry..... bo jak gra nie bedzie rozwojowa to po co w nią dłużej grać?

Slythia
12-05-11, 13:53
Gra na pewno będzie rozwijana - nowe questy, nowe tereny, nowe wydarzenia, jednak trzeba na to cierpliwie poczekać. Już teraz część z was zauważyła, że jest sporo zablokowanych terenów.

Kristof
12-05-11, 15:35
No i Amen dziękuje za odpowiedź :)