PDA

Zobacz pełną wersję : Witam


ralph
11-05-11, 05:49
Skonczylem gre , poniewaz z rpg przemienilo sie to w ots . Dlaczego tak uwazam ? Poniewaz na 20 lv mag tu bije ile chce co jest chore... w ludzi po 120 + rozdzka to 135 w potworki tak ze z , exevo flam hur ' cyklopy na hita prawie a woj i lucznik niemaja nic do gadania prawie przy hitach maga , z drugiej strony mag placze ze malo defa ma i teraz nasuwa sie pytanie kiedy support to ogarnie

Was
11-05-11, 06:27
Balans jest ok POZA wzrostem magicu u maga.

Fiefióra
11-05-11, 07:52
Geeeez, trochę potrwa nim dojdą do względnie idealnego balansu[Tibi nie udaje się to do dziś]

Nic nie pozostało tlyko czekać.

Okocim
11-05-11, 08:07
Skonczylem gre , poniewaz z rpg przemienilo sie to w ots . Dlaczego tak uwazam ? Poniewaz na 20 lv mag tu bije ile chce co jest chore... w ludzi po 120 + rozdzka to 135 w potworki tak ze z , exevo flam hur ' cyklopy na hita prawie a woj i lucznik niemaja nic do gadania prawie przy hitach maga , z drugiej strony mag placze ze malo defa ma i teraz nasuwa sie pytanie kiedy support to ogarnie

I właśnie potwierdziłeś, że balans na chwile obecną jest bardzo dobry
Mag powinien dużo zadawać i łatwo ginąć.
Wojownik powinien zadawać mniej ale więcej wytrzymywać NORMALNE!

Scree
11-05-11, 08:40
W takim razie, żegnamy.

Siwor
11-05-11, 09:06
pamiętaj też że magowi nie leci mlvl prawie przy expie tylko musi wydawać Pn które przychodzą po wbiciu lvla. a woj jeszcze do wczoraj badz przed wczoraj na expie bardzo szybko wbijał skill teraz Palladyn ma ta przyjemność.

A jak juz skonczyleś to zostaje mi CIe tylko serdecznie pożegnać.

Wicked
11-05-11, 11:16
Mag bijący 120 z różdżki? Łohohoho. To tylko potwierdza, że niewiele wiesz, a gadasz, ot, bo Ci się nudzi.
Łucznik nie ma nic do gadania? Wiesz, może na wyrost, ale stwierdzę, że mag na moim poziomie miałby małe szanse przetrwania w starciu ze mną.

Slythia
11-05-11, 12:05
Mag w ludzi różdżką po 120!? Od kiedy!? Mam najlepszą istniejącą różdżkę, magiczny poziom całkiem poza waszym zasięgiem a biję znacznie mniej niż 120... w potworki :>.

Nie wiem, kto Ci takich bzdur naopowiadał, jednak dobry z niego bajkopisarz.

@down
Wiem, lecz wolałam to zaznaczyć.

Drakonno
11-05-11, 12:25
@Slythia
To już wiem która jest najlepsza >.<
Poza tym przecież poziom magiczny nie wpływa na atak z różdżki.

@Rekhyd
Co do tego co piszesz to nie wiem, czy Ty byś wytrzymał ze starciem z magiem na Twoim poziomie. Bądź co bądź, jeśli mag dobrze używa skrótów klawiszowych i ogarnia choć trochę, jest czołgiem, nie oszukujmy się. Czołgiem, jeśli inni nie są ogarnięci. 1 mag umrze spokojnie od łucznika, nie mówiąc o łuczniku i wojowniku jeśli "umiejętność" gry jest na podobnym poziomie.

Co do tematu mag na 17 poziomie dopiero zaczyna normalną grę. Co do punktów nauki, nie rozumiem czemu nie zostało to już poprawione na serwerze testowym. I tak, ma mało życia i mini obronę. Jak go coś zablokuje umrze na dwa ciosy.

Slythia
11-05-11, 14:49
Tylko dlaczego łucznik potrafi zjechać w dosłownie parę sekund maga do reda? Dlaczego rycerz potrafi uderzyć 200-300 w potworka, czyli zapewne 100-150 w człowieka? Każda profesja jest silna i słaba w pewien sposób, trzeba umieć wykorzystywać zalety i uważać na wady.

Wilius
11-05-11, 17:09
Popieram Ralpha. To co tu się zaczyna dziać to normalna tragedia