PDA

Zobacz pełną wersję : Rozpoczęcie przygody na Altaron


Sztajf
28-02-14, 09:48
Witam. Chciałbym sie tylko dowiedzieć czy graja tutaj osoby które nigdy nie miały styczności z RL tibią, jeżeli tak to czy w czymś im to przeszkadza. Zadalem takie pytanie dlatego, ze dawno zakonczylem swoja przygode z ową grą a jako gimbus z 3-4 lata temu grałem tylko właśnie na OTS. Chciałbym popykac od nowa a ten server akurat mi przypadł do gustu, i chciałem sie dowiedzieć czy różni sie on sporo od serverów RL i czy wpływaja one na znajomosc swiata altaronu. Z góry dziekuje za przeczytanie tych wypocin i Pozdrawiam! :oczko:

Wicked
28-02-14, 10:04
Znajomość RL Tibii pomaga w malutkim stopniu. Gra jest podobna, ale różni się też bardzo wieloma rzeczami, poza podstawowymi zasadami typu "pixel bije pixel".

ReeZo
28-02-14, 10:06
Witamy :-)
System poruszania sie i walki jest taki sam. Natomiast mapa jest w calosci inna. Altaron tez posiada WSZYSTKIE wlasne grafiki. Zupelnie inne / nowe zadania do wykonania. Jak juz pewnie zdazyles zauwazyc w swiecie Altaronu masz do wyboru 3 profesje lecz dodatkoeo masz tez do wyboru 4 subprofesje: duchowny, nekromanta, elementalista i alchemik. Jak bedziesz chcial sie dowiedziec wiecej na temat danych profesji / subprofesji zachecam do poczytania Poradnikow.

Przepraszam za brak polskich znakow - telefon.

Sztajf
28-02-14, 14:09
A ile dziennie gości tutaj graczy?

Wicked
28-02-14, 15:31
Tego Ci nikt nie powie. Ale koło 20-30 osób na server. A servery są dwa, czyli 60~. Pi razy oko. Po obecnych w grze cieżko stwierdzić, bo pustki niemiłosierne.

Kagrenak
28-02-14, 17:11
Pusto, prowizoryczne Update'y no i brak reklamy. A może dlatego, że każda alternatywa jest sporo lepsza ?

kamracik5
28-02-14, 20:38
w depo zawsze po 10 osob swoi wiec nie przesadzajmy z tym 20-30, wydaje mi sie ze w godzinach szczytu po 50 siedzi