PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Altaron = TIBIA


Adamus
09-05-11, 22:03
Nie rozumiem ludzi którzy mowią ze Altaron to nie tibia jak tu nawet elfbot działa
Weź popracuj na tym ots bo coś nie trybi łucznik odstaje od innych i to o duzo

Van Taron
09-05-11, 22:58
Nie rozumiem ludzi którzy mowią ze Altaron to nie tibia jak tu nawet elfbot działa
Weź popracuj na tym ots bo coś nie trybi łucznik odstaje od innych i to o duzo

Wlazłeś na forum, napisałeś swój pierwszy post tutaj z słownictwem z podwórka w dodatku w taki sposób jak byś z gorącej wody wyskoczył.

Altaron to nie Tibia, tylko gra oparta na silniku Cip Softu. (a tutaj link do tematu odnośnie tego : klik! (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=894&page=2))

Bot to nie problem ale Bot = Nielegalne Oprogramowanie i stosowanie jego jest karalne, już wielu się o tym przekonało, płacząc tak samo jak Ty na forum (pisząc pierwszego swojego posta tutaj), że za co, że on nie używał.

MG stale sprawdzają graczy oraz otoczenie w wypatrywaniu błędów.

Poza tym nie mów że Łucznik jest słaby. Założę się że nie poznałeś nawet 10% gry. Wszystko jest dokładnie dopracowane (prace trwały około 5 lat), i nikt z was graczy do interesu nie dołożył. Być może teraz każdy może zakupić status szlachecki i pomóc w rozbudowie co nie zmienia faktu że wszystko trzeba krytykować od razu. Muszą być podjęte dyskusje, doświadczonych graczy wraz z Administratorami. Oni najlepiej wiedzą jak to ma działać.

Vendetta
10-05-11, 00:16
Wszystko jest dokładnie dopracowane (prace trwały około 5 lat), i nikt z was graczy do interesu nie dołożył. .

A Ty kim jestes? ;)

Van Taron
10-05-11, 02:32
A Ty kim jestes? ;)

Pytanie na Twoim poziomie.

Okocim
10-05-11, 08:21
Pytanie na Twoim poziomie.

Uważasz, że to niski poziom?
Ja tu tylko widzę, że sobie nie poradziłeś z pytaniem ;p

gex1995
10-05-11, 08:24
Van Taron ma rację , a ty kolego widzę że mało wiesz , ja gram zwiadem i gra mi się super !

Okocim
10-05-11, 08:50
Van Taron ma rację , a ty kolego widzę że mało wiesz , ja gram zwiadem i gra mi się super !

Jak najbardziej ma racje chociaż ludzi którzy na zwiadowce narzekają jest chyba więcej.
Gdyby było więcej takich ludzi forum było by mniej zasypane powtarzającymi się tematami.

Mervakis
10-05-11, 12:08
Jeśli chodzi o te skille to nie ma co narzekać, wojownik ładuje punkty we 2 umiejętności a spada mu tyle samo skilla, dlatego Wam walka na dystans rośnie wolniej niż nam posługiwanie się bronią bo możecie na nią przeznaczyć 2x więcej PN.

Co do pytania Vendetty: Nie widzisz zdjęcia Van Tarona? To Gaara! :P

mopsiok
10-05-11, 13:13
Nie rozumiem ludzi którzy mowią ze Altaron to nie tibia jak tu nawet elfbot działa
Weź popracuj na tym ots bo coś nie trybi łucznik odstaje od innych i to o duzo

Oj, coś mi się zdaje że używanie "elfbota" jest nielegalne. Panowie MGowie...?

Slythia
10-05-11, 13:14
Panowie? Phi.

Prawda, nielegalne.

Adamus
10-05-11, 14:32
Jak by pracowali 5 lat to ta gra by byla bardziej dopracowana.

Van Taron
10-05-11, 16:39
Jak by pracowali 5 lat to ta gra by byla bardziej dopracowana.

Ciekawi mnie ile Ty byś poświęcił czasu na zrobienie chociaż w najmniejszym poziomie tak zaawansowanej gry jak Altaron.

kopyt192
10-05-11, 16:51
Oj, coś mi się zdaje że używanie "elfbota" jest nielegalne. Panowie MGowie...?

No i oczywiście Panie, nie zapominaj o tym ;D

Adamus nie krytykuj czyjejś pracy. Nic nie włożyłeś (zapewne) w to żeby powstał taki projekt jak Altaron więc uszanuj prace tych ludzi. Najłatwiej jest ocenia innych.

Astacius
10-05-11, 22:37
To, że serwer powstawał 5 lat nie oznacza wcale, że jest dopracowany.
Łapiecie wszystko co wam powiedzą, ślepo ich przy tym broniąc.

Vendetta
11-05-11, 00:32
Pytanie na Twoim poziomie.

Odpowiedz na Twoim poziomie.

danield13
11-05-11, 10:33
Jak by pracowali 5 lat to ta gra by byla bardziej dopracowana.

Oczywiście, że nie jest idealna ale cały czas jest dopracowywana z pomocą graczy, a Twoje komentarze w tym napewno nie pomagają. Po przeczytaniu tego całego tematu ( straciłem 2 min życia , których juz nie odzyskam ) proszę o zamknięcie go. Nie wnosi on nic, a jedynie zaśmieca forum. ;)