PDA

Zobacz pełną wersję : Loot Czerwone Smoki.


Ciapek131
18-02-14, 08:42
Witam. mam pytanie czy drop z czerwonych smoków był ciągle taki opłakany? ponieważ moich 9 dropów wychodziło tak przy odkupieniu się za 65k. nie wliczając ładunków czy mikstur celności , które też kosztują.
Zwiad +/- 100lvl

Drop:
1 -37.9k
2 -43.1k
3 -28.7k
4 -36.9k
5 -38.4k
6 -32.5k
7 -62.8k - tu cudem spadł smoczy tasak.
8 -44.5k -cudem 3 mosiężne zbroje
9 -47.2k -tu również mosiężne zbroje

łączna suma refili wyniosła na oko prawie 58t a na minusie mam 21t

idąc 60 zwiadem na oficery odkupując się za talara wychodzę z 3-4 talarami
idąc 60 magiem na trolle odkupując się za 3 talary wyciągnąć idzie 7 bez bólu

więc coś tu jest niesprawiedliwe jeżeli na 9 refili jestem na -21t i ani razu nie byłem na 0 czy +

KUSZNIK
18-02-14, 09:05
Coś kosztem czegoś, dobry exp słaby loot i na odwrót. Niestety tak tu jest:/

ReeZo
18-02-14, 09:13
Na trollach akurat bedzie miał lepszy exp niż na czerwonych smokach :)

Obles
18-02-14, 11:09
Nie może być tak, że wszystkie respy są jednakowo opłacalne (lub też nie) pod względem zarobku i doświadczenia. Musi być różnorodność i muszą być miejsca takie, gdzie rzadko kiedy wyjdzie się na +.
Tu też zależy jaką profesją grasz i jak grasz.
Problem jest wtedy, gdy dane miejsce nie jest w ogóle uczęszczane, ale w tym przypadku tak nie jest.

Ciapek131
18-02-14, 13:33
Tylko zauważ , że np małe lvl-e maja mega zarobek na oficerach potem zaczyna się exp na twardzielach gdzie jest on jeszcze lepszy nawet ze zwykłych smoków się wraca lub z obozu abitańców później tworzy się taka przepaść w zarobkach pomiędzy 90 a powiedzmy 130-40 lvl-em potem to masakryczne zarobki jak już expi się w ekipie. i trochę przesadą jest to ,że do 100 lvl-u zarobiłem tych talarów trochę a na koniec tracę to w 2 dni na expie gdzie na 9 refili nie wychodze na 0 lub na + z ani jednego.

Mervakis
18-02-14, 13:57
Słaby exp - dobry zarobek.
Dobry exp - słaby zarobek.

Zarabiasz na trollach żeby to potem szybko zwastować na smokach i zrobić pg. Co do mega zarobków w ekipie - jest tak na każdym poziomie, im więcej osób w drużynie tym lepszy loot.

CySiO
18-02-14, 14:24
@Mervakis
Słaby zarobek? :D To jest waste to nie ma nic wspólnego z zarobkiem, zarobek to kasa na + :).

Wicher
18-02-14, 15:18
Idz na kosciane :) mniejszy exp, wiekszy zarobek :) ogolnie zwiadkiem do 150 lvla trzeba sie nakombinowac zeby zarabiac :P Ja zeby wychodzic na 0 lub lekkie plus na dragach musialem zbierac miedziaki :P

jasiek50
18-02-14, 15:39
na dragach zbierasz skórki i łuski i wykonujesz z nich smoczy set, zacznij się z tym bawić a uwierz że będzie profit...

Zenon von Wons
19-02-14, 20:33
Zwiadek -
http://i1.ytimg.com/vi/McaV4Ua-QMA/maxresdefault.jpg

Mówiłem tym że zwiad jest zryty przez 150 już dawno, ale tutaj sie niczego nie doprosisz. Dalej tu grajcie, czekajcie na kolejne łatki a za kolejne pół roku dodadzą wam może nowe 2 rodzaje ryb i 2 respy :)

Ciapek131
26-02-14, 18:05
A więc jak mówiliście zmienić np expa i kasa będzie inna a więc z bubenem chodzę na HYDRY , REKINOŁAKI , KOŚCIANE , CZERWONE i ciągle na - juz mamy tego dość mamy 100+ lvl-e a tylko tracimy na każdym refilu jesteśmy na - co najmniej po 4talary na głowę na 12 lvl-i nie zarobiłem ani talara a straciłem z 40 talarów. więc zróbcie coś z tym bo to jakieś żarty!!! żeby chociaż na 0 kuzwa wyjść!! teraz nie mam ani talara w dp nie ma się za co odkupić...

sebastianix
26-02-14, 18:33
No kościane cofnąłbym do poprzedniej zmiany, kiedy było w miarę dobrze. Albo te zrywanie czaszek poprawił na więcej procent. I żeby mozna bylo "skórować" potworki zaraz po zabiciu.

Rekinołaki po ostatnim dużym upie tez byly okej puki nie znerfili ich. Też bym cofną do tamtych wartości.

Dodam do tego praojce.

musco
26-02-14, 18:43
A może by tak chodzić czasem na coś na czym nie ma waste? Myślę, że skoro kiedyś można było chodzić na cyce dla profitu i na bagienne z wastem to i na wyższych poziomach coś takiego się znajdzie.

tomakeo
26-02-14, 19:17
@up
To nie te czasy, gdy to się okupowało pradawne elfy, zarabiało kasę i szło się wastować na kościane smoki.

Salmo
26-02-14, 19:50
Ja na 125 poziomie zarabiać chodzę na.... generały

Ciapek131
26-02-14, 20:08
no właśnie Salmo też chyba zacznę chodzić na Oficery i generały bo to jakaś porażka ... wszytsko by było ok gdybym przez już 14 lvl-i chociaż raz wyszedł chociaż na zero nie mówię już o plusie.

niu123
26-02-14, 20:26
Od 120 lvla idzie zarobic na praojcach badz lodowych stworach.
Fakt , na 100 lvlu jest lipa jezeli chodzi o jakis profit

Catthon
27-02-14, 00:22
Małe info ode mnie.
Ostatnio wróciłem do gry, wbiłem te 20+ poziomów zwiadowcą elementalistą i duchownym - od 115 do prawie 140. Miałem kasę na początku, ale niewiele. Starałem się zarobić, zgromadzić jakieś zapasy, wszędzie wychodzić na plus.

Efekty?
Czerwone smoki były najgorszym wyborem. Straciłem tam ze 40k/refill, i to zbierając kasę. Zrezygnowałem z nich.

Rekiny to dobry resp, na którym (zbierając same ości i sprzedając je po 3.5k/100) można wyjść na zero, robiąc całkiem przyzwoity exp/h. Kosztem tego exp/h (ale niewielkim) można zbierać kasę, co daje dodatkowe 8k/refill - większa szansa zwrotu.

Kościane smoki to resp, na którym prawie zawsze można wyjść na plus, jeśli zbiera się kasę. Czasem jest to 5-10k na minusie, ale czasem 50 na plusie. Dlaczego mówię o zbieraniu kasy? Ze srebrników i miedziaków wychodzi ponad 30k.

Abitańskie monstra - trudny resp, bo potrafią zmieść gracza jednym combo. Kasa jednak najczęściej się zwraca, do wyrobienia jakieś 400k/h.

Najwięcej kasy zarabiałem na inkwizytorach - nie zbierając kasy - ale tam exp/h jest tragiczny.

Oczywiście grupowe polowania oznaczały więcej expa i zwrot kasy, ale to inna bajka - mówimy o polowaniach solo.

Wnioski?

Jeśli nie możecie robić sami mikstur, a nie macie kopalni złota pod domkiem, zbierajcie miedziaki. Zbierajcie też ości i inne bzdury, które można sprzedać z zyskiem. To, wbrew pozorom, kupa kasy.
Nie szarżujcie z expem, a jeśli szarżujecie, to najlepiej na bonusie - pewna strata w kasie, ale można spokojnie wbić poziom dziennie podczas samego trwania bonusa, potem odrabiając kasę na jakimś wolniejszym respie.

Tyle ode mnie.

Pozdrawiam,
Catthon

sokoskiiii
27-02-14, 14:57
Chcecie zarabiać to na expy chodzić w 4/5 osob lot jest wtedy naprawde duzo lepszy.

ogryz1988
27-02-14, 20:11
Zgadzam się z Perfectem, mając w teamie 4-5 osób z shared na expowisku, zarówno loot jak i exp jest lepszy.