PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] !!!Wyglądy i dodatki do nich bez Statusu Szlacheckiego!!!


CySiO
06-05-11, 08:26
Do drogich Mistrzów Gry!

Nie wiem jak to dokładnie jest z outfitami w Altaronie, ale proszę o dokładne rozpatrzenie mojej prośby.

Od dawna ta myśl chodziła mi po głowie, więc przedstawiam swoją propozycję. Uważam, że moglibyście udostępnić "zwykłym" graczom możliwość zdobycia podstawowych "dodatków" do outfitów maga, wojownika, mieszkańca i łucznika. Można też dać nam możliwości zdobycia "jednego" outfitu związanego z wybraną gildią.

Do Graczy

Jeśli zgadzacie się z moją propozycją, podpiszcie się pod tym tematem, aby Twórcy Gry zobaczyli, że taki krok upiększy trochę naszą grę!

Fiefióra
07-05-11, 07:35
Wprowadzenie tego trochę potrwa pewnie... ale jestem za.

Lewy
07-05-11, 07:57
Moze byc ciekawie, ale jestem na nie. Dlaczego? Bo sie to nie sprawdzi i trza sie troche w silniku pobawic.

siwyus
07-05-11, 08:30
Z tego co wiem/widziałem to można mieć stroje/dodatki(addony) z questów w swojej gildi (duchowny itp.) i raczej nie potrzeba na to statusu szlacheckiego. Co do zwykłych strojów facc(mieszczanin,wojownik,mag i łucznik czy jak one się tam poprawnie nazywają) to nie wiem czy nie ma możliwości zdobycia dodatków poprzez jakiś quest. Najlepiej niech wypowie się ktoś kto posiada więcej wiedzy na ten temat.