PDA

Zobacz pełną wersję : [pvp] Zwiadowca i Pvp


Sebaw
20-11-13, 18:19
Mam pytanie jak się sprawdza zwiadowca w pvp w tym momencie , od jednych słyszę zajebisty a od drugich że ma gorszy dmg od rycerza.
Więc jak tak naprawdę z nim jest co???

P.s to jeszcze się z ciekawości zapytam kto ma największe szanse?
a) 50(R) 50(M) 50 (Z) ?
b) 100(R) 100(M) 100(Z) ?
c) 200(R) 200(M) 200(Z) ?

CySiO
20-11-13, 18:27
a) raczej rycek tak mi się zdaje
b) mag albo rycerz
c)palek

jakub00s
20-11-13, 20:20
a) rycek
b) mag palek
c) palek
Na 200 każdym się dobrze gra :)

my life
20-11-13, 21:05
@up Skąd niby wiesz ;P

Moim zdaniem to nikt nikogo o tym samym lvlu solo nie zabije, chyba że się poty skończą. Albo bije się dwóch magów ;P i jeden trafi 3 razy z ue.

sebastianix
21-11-13, 21:40
a) magiem na malym lvl czesto sie pada, bo malo hp. Rycerzem gorzej się skiluje
b) okolo 100 lvl palek jest najlepszy, najwiecej expowisk, sporo hp. Sam sobie wszystko wytankuje
c) do 200 lvl palek dominuje, pozniej zdecydowanie mag i wojownik.
Mag sam w końcu sobie wystoi bo ma hp i najwiekszy w grze obszarowy dmg. Myśle ze magiem zrobisz wiecej expa solo, niż wojownikiem, a tym bardziej zwiadowcą.

Wojownik nabiera na znaczeniu, są expy na które warto go brać. Przede wszystkim mocne potwory. Ma też wiele expowisk solowych. Znaczy mówię tu o wojownik 2h, bo 1h jest niczym :D (chyba ze oszczedzasz pny i zrobisz 1h + 2h wojownika, myślę, że to możliwe)

Na 200+ zwiadowca solo jest już niczym. Zrobi zdecydowanie mniej expa solo niż wojownik, czy mag. Często robi za blokera. W pvp jest nadal dobry. Jeżeli masz zamiar wbić taki lvl i lubisz chodzić solo to nie palek ;p

.......Ci wyżej nie mają pojęcia o czym mówią =P

6543134
21-11-13, 23:58
Na 200+ zwiadowca solo jest już niczym. Zrobi zdecydowanie mniej expa solo niż wojownik, czy mag. Często robi za blokera. W pvp jest nadal dobry. Jeżeli masz zamiar wbić taki lvl i lubisz chodzić solo to nie palek ;p

Kierujesz się zapewne obrażeniami z bełtów, które na 200 czy 250 lvlu są takie same, ale nie zapominaj, że jest też nekromanta, którego obrażenia z puginałów wzrastają z lvlem. Na tym dajmy na to 200 siekniesz 1000, a na 250 już 1400, więc jest ok i nie uważam, żeby jakoś odstawał od rycerza czy maga.

Osobiście odradzam grę rycerzem bo jest nudna. ;D

sebastianix
22-11-13, 01:57
Kierujesz się zapewne obrażeniami z bełtów, które na 200 czy 250 lvlu są takie same, ale nie zapominaj, że jest też nekromanta, którego obrażenia z puginałów wzrastają z lvlem. Na tym dajmy na to 200 siekniesz 1000, a na 250 już 1400, więc jest ok i nie uważam, żeby jakoś odstawał od rycerza czy maga.

Osobiście odradzam grę rycerzem bo jest nudna. ;D

No jeżeli chodzi o grywalność, to rycerz jest nudny...
A obrażenia z puginałów to bug... tak samo jak obrażenia z run i czarów. Nie jestem pewien ale tak około 250 lvl mag bije z pocisków niewiele mniej niż z sd (runa śmierci??) to wiesz ;P

samatron
22-11-13, 14:45
a) magiem na malym lvl czesto sie pada, bo malo hp. Rycerzem gorzej się skiluje
b) okolo 100 lvl palek jest najlepszy, najwiecej expowisk, sporo hp. Sam sobie wszystko wytankuje
c) do 200 lvl palek dominuje, pozniej zdecydowanie mag i wojownik.
Mag sam w końcu sobie wystoi bo ma hp i najwiekszy w grze obszarowy dmg. Myśle ze magiem zrobisz wiecej expa solo, niż wojownikiem, a tym bardziej zwiadowcą.

Wojownik nabiera na znaczeniu, są expy na które warto go brać. Przede wszystkim mocne potwory. Ma też wiele expowisk solowych. Znaczy mówię tu o wojownik 2h, bo 1h jest niczym :D (chyba ze oszczedzasz pny i zrobisz 1h + 2h wojownika, myślę, że to możliwe)

Na 200+ zwiadowca solo jest już niczym. Zrobi zdecydowanie mniej expa solo niż wojownik, czy mag. Często robi za blokera. W pvp jest nadal dobry. Jeżeli masz zamiar wbić taki lvl i lubisz chodzić solo to nie palek ;p

.......Ci wyżej nie mają pojęcia o czym mówią =P

tylko że on się pyta o pvp a ty tu wypracowanie na temat expienia piszesz

my life
22-11-13, 20:50
A ja powiem tak!
Każdy narzeka na to czym gra ;)