PDA

Zobacz pełną wersję : Do kozakow - hejterów


jakow1994
04-05-11, 22:34
daje wam to dużo frajde?

skiluje skiluje spirki leza se podchodzi 15 lvl jebs 300 spirow 500 ryb do wody ...

za godzine

40 lvl Agri jeb 200 spirow do wody

jaka w tym satysjakcja?

Remu
04-05-11, 22:42
Widzisz, dla niektórych psucie rozgrywki komuś innemu, to jakaś chora tradycja. Na przyszłość lepiej ubezpieczyć się przed takimi właśnie idiotami. Zabierać tyle mięsa i spirów ile da się radę udźwignąć, no trzeba się pomęczyć wracając co chwilę do miasta, no ale co poradzisz? Taka jest już mentalność niektórych.

Ryzy
04-05-11, 22:59
Mi by się marzyło coś na kształt czarnej listy secury czy jakoś tak, ale raczej tu by nie miało to racji bytu, no bo to pvp :D

Ethelon
04-05-11, 23:02
Wiesz kolego, niektórzy ludzie nie potrafią się zachować i dokuczanie lub prowokowanie innych to ich główne zajęcie.... Z tym 40 levelem to kurcze mnie zatkało... Nawet tacy gracze potrafią pokazać jacy naprawdę są .... :(

Wicked
04-05-11, 23:04
Jak się wyzywa te 40 lvle, to trzeba się liczyć z konsekwencjami ;)

Ethelon
04-05-11, 23:07
@up a skąd wiesz, że wyzywał ??? :) Czasami nie trzeba takiego wyzywać by zrobił Ci na złość....


@down No nie było mnie, więc nie wypowiadam się o tej konkretnej sytuacji ! Ale wiemy, że chamstwo jest wszechobecne wśród graczy :)

Wicked
04-05-11, 23:08
Skąd wiem? Bo prosił mnie o pomoc i miałem nawet zamiar to zrobić, ale nie zdążyłem. ;)

jakow1994
05-05-11, 09:04
nic ie wyzywal podszedl wywalil spiry i pkowal i kogos z kim skililem, tacy jak ty widac wiedzą najmniej.

Gibon
05-05-11, 10:50
Nic tylko sie poplakac o nie ;((( kaj sa moje spiry :<

_KuRa_
05-05-11, 11:10
Oj nie płacz, kup nowe, idz gdzieś indziej i skiluj dalej ;d

Nie płacz tylko kup nowe spiry i idz skilować gdzieś indziej

Wieczor
05-05-11, 11:13
No tak... dlatego osoby ktore skiluja powinny chowac zarcie i spiry pod drzewkiem i w razie potrzeby sobie pobierac... a co do tych bananow ktorzy kradna spiry... zapewne sa to osoby ktorych genbia w szkole i domu dlatego chca sie wyrzuc w grze. ale prawda jest taka ze kozak w necie cip.a w swiecie.

Slythia
05-05-11, 11:18
Nie oceniajcie sytuacji nie znając opinii drugiej strony. Znam na tyle Rekhyda oraz głównego zainteresowanego - Agri, że nie wierzę, że chcieli was zaatakować ot tak, bez powodu. Poza tym, sam Rekhyd stwierdził - trzeba było wyzywać? Jeśli podejdziesz na ulicy nawet do spokojnego człowieka i zaczniesz go porównywać do najgorszych, to nie płacz jeśli w psyk dostaniesz.

Agri
05-05-11, 11:19
Witam. Nie spinaj się kolego, nie moja wina że Twój koleszka Xeron, z którym skilowałeś, wyzywał mnie na czacie od "pedałów" i "kretynów". Widząc że żaden MG nie reaguje postanowiłem sam wymierzyć mu karę i poszedłem go w wolnej chwili poszukać. Znalazłem go skilującego wraz z Tobą bardzo daleko od miasta, a że Xeron nie chciał się ruszyć to wyrzuciłem skrzynki do wody, mając podwójną satysfakcję: 1. już sobie poskillował, 2. przesunę go żeby nie ściągnąć przypadkiem na exori wszystkich trzech :).

Gdyby nie wyzywał na czacie to byś miał spokój, proste. A jak masz jeszcze jakiś problem to pisz w grze, pozdro.

edit. @Wieczór
Nie, nikt mnie w szkole nie gnębi, nie wyżywam się na nikim bez powodu. A jeśli uważasz że jestem "cip.a" a Ty taki cwaniak to podaj nick x)"

jakow1994
05-05-11, 12:02
agri co ty za glupoty gadasz

skoro oni 2 wojownicy, z pelna swiadomsocia wiedziales ze ja jedyny lucznik i mi to wywalilles a jak Ci mowilem Minusie to znalem ich 5 minut bo doszedlem do nich do skila bo nie mialem z kim proste.


mnie nikt nie atakowal Sylthia jak zwykle malo wiesz i gadasz glupoty

Slythia
05-05-11, 12:15
A ty naucz się czytać. Chcieli, nie zaatakowali.

Jak zwykle mało wiem i mało wiedząc zamknę ten temat.