PDA

Zobacz pełną wersję : Zwiadowca jaka subprofesja?!


Sebaw
02-11-13, 00:01
Jaką subprofesje mam wybrać z jaką połączyć ją potem nie mogę się zdecydować pomóżcie mi wybrać

Narazie zastanawiałem się nad
1 sub :Nekromanta + 2 sub :duchowny
1 sub :Nekromanta + 2 sub :alchemik

A może w odwrotnej kolejności a może lepsze będzie inne połączenie co ??

Napiszcie jakie połączenie będzie waszym zdaniem najlepsze ( proszę uzasadnić )

tomakeo
02-11-13, 00:04
Nie można być jednocześnie nekromantą i duchownym.
Nekromanta+alchemik to typowy bulid dla zwiada na ten czas.

Walles
02-11-13, 00:35
Dokładnie jak kolega wyżej obecnie najlepsza opcja to Nekro Alchemik chociaż to zależy od Ciebie jak chcesz grać bo Nekromanta od 150 poziomu sieka z puginałów, ale do 150 będziesz cierpieć strasznie.. a duchowny niezłe ma leczenie i dodatkowo może leczyć kumpli z UH. No a jako Alchemik masz kozacki strój po wykonaniu wszystkich misji oraz wycinasz skórki i inne rzeczy z potworków które potem selasz i rzekomo na tym zarabiasz :zły:

sidexxx
02-11-13, 09:51
Przy wyborze subprofesji proponuje proponuje nie sugerować się tym co wszyscy mają i tym co wszyscy wychwalają tylko tym w jakiej roli czujesz się najlepiej, ja np nie lubię być złym i mrocznym nekromantą i choćby był on nie wiem jak dobry to bym go nie wybrał. Zaufaj mi, takie myślenie najlepiej ci wyjdzie bo tu ciągle się coś zmienia i potrafią zrobić z najgorszej profesji najlepsza i na odwrót :uśmiech4:

Ja od siebie dodam że zwiadowca elementalista nie był prawie wcale ruszany przez długi czas oraz jest bardzo poszkodowany na tle innych subprofesji, myślę że administracja niedługo go poprawi więc może warto poczekać albo wybrać w ciemno ? :oczko:

Walles
02-11-13, 17:44
Łap mnie w grze to startową paczke od wujka Casuala dostaniesz.