PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Fansite - Altaron


kosiorxdd
04-05-11, 08:46
Wątkiem tego tematu jest propozycja założenia strony opisującej podstawowe możliwości gry.


Ekwipunek


Czary


Potwory


Opis profesji oraz pod-profesji


etc.


Możliwe że powstała już taka, tylko że po prostu nie natknąłem się na nią...

Backslasz
04-05-11, 09:58
Czyli co chcesz zrobić stronę z samymi spojlerami? Proszę, nawet się za to nie zabieraj.

Evenix
04-05-11, 13:12
To jest RPG, tu nawet błoto nie powinno być opisane na stronie :)

Kosiek
04-05-11, 13:17
Uważam że trochę przesadzacie z tym RPG. Bo co ma RPG do tego jakie są pancerze, nogawice itd. (ogólnie nazwijmy to uzbrojenie), bronie, amunicja, przedmioty szczególne (zauważcie że nie piszę o tym gdzie to kupić i w jakiej cenie).
Co ma RPG do tego, że profesje są niewyważone, system się zdecydowanie różni pod względem technicznym od Tibii i graczom należą się informacje o profesjach, podprofesjach, o tym czym się jaka charakteryzuje, jakie są czary.
Nic bym też nie miał przeciwko zawarciu na takiej stronie księgozbioru bibliotek miejskich.

Backslasz
04-05-11, 15:29
Uważam że trochę przesadzacie z tym RPG. Bo co ma RPG do tego jakie są pancerze, nogawice itd. (ogólnie nazwijmy to uzbrojenie), bronie, amunicja, przedmioty szczególne (zauważcie że nie piszę o tym gdzie to kupić i w jakiej cenie).
Co ma RPG do tego, że profesje są niewyważone, system się zdecydowanie różni pod względem technicznym od Tibii i graczom należą się informacje o profesjach, podprofesjach, o tym czym się jaka charakteryzuje, jakie są czary.
Nic bym też nie miał przeciwko zawarciu na takiej stronie księgozbioru bibliotek miejskich.

Takie coś to ok, byleby nie zrobiono strony ze spojlerami a jak już to jakieś ostrzeżenia przed ich otwarciem.

Seku88
04-05-11, 15:49
Popieram pomysł, jestem za :)

seya
04-05-11, 15:55
Każdy sobie rzepkę skrobie :D nie ma żadnych poradników z questami itp.
Jest za-jedwabiście :D

Tommy
04-05-11, 15:56
Krótko, jestem na nie.

Obles
04-05-11, 16:08
No i po co to? Kiedyś nie było stron fanowskich a Tibia się rozwijała i jakoś każdy wiedział co jak i dlaczego.
W grach RPG chodzi między innymi o to, żeby ludzie ze sobą rozmawiali, pomagali sobie wzajemnie, poznawali nowe znajomości. Doświadczeni gracze na pewno Ci pomogą jeśli zapytasz się np. na jaki poziom jest dany miecz i z czego można go zdobyć.
Robiąc taką stronę popsulibyście tylko tą zabawę i integracja graczy była by zachwiana.

Dinoo20
04-05-11, 16:11
Takie strony na pewno powstana i co do tego nie mam watpliwosci. Zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie chcial zebrac cala wiedze w jedny miejscu. Ja jednak bym apelowal do wszystkich, ktorzy maja zamiar cos takiego robic aby zaniechali tego pomyslu. Nie uwazacie, ze lepiej jest przekazywac zdobyta wiedze w grze, pomiedzy graczami? Jak najbardziej jestem na NIE.

meneca
04-05-11, 17:15
:) strony już powstają wystarczy zapytać google i to jest nieuniknione
pozostaje tylko kwestia czy się chce z nich korzystać czy nie
można na nich nawet znaleść spoilery questów
top
jestem jak najbardziej za tym, z czystego lenistwa nie chce mi się za każdym razem biegać po npc i pytać czy daną rzecz skupuje o własciwościach broni nie wspominając
prościej mi było zrobić swoją wiki na www którą sobie rozbudowuję w miarę poznawania świata , niema tam spoilerów ot proste tylko ułatwienie gry .
Jestem za tym by taka strona jako fanowska powstała.