PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Status szlachecki


pulpi007
04-05-11, 09:33
Witam moim pomysłem jest to aby zrobić STATUS SZLACHECKI na godziny.Tzn nie jak do tej pory ze mamy np 7 dni PACC tylko:
*np 24 godziny x 7 = 168 godzin.
Kazda godzina bedzie ubywac wraz z kazda godzina zalogowania postaci.
Bylo by to wygodniejsze gdyz nie kazdy moze codziennie grac no i STATUS SZLACHECKI sie marnuje.

Jezeli chodzi o * to liczba godzin moze byc mniejsza gdyz 168 godzin grajac powiedzmy 3 godziny dziennie mamy na 56 dni ;) a nie na 7 wiec liczba godzin moze byc mniejsza.

Sosna
04-05-11, 09:36
trochę ciężko chyba coś takiego ustawić xD bugowało by sie pewnie i w ogóle :confused: pacc jest na tyle tani że nie ma co kombinować :B

kosiorxdd
04-05-11, 09:38
Pomysł pachnie plagiatem. Aczkolwiek godny uwagi, warty rozpatrzenia z korzyścią dla graczy ;].

Osobiście uważam że nie wcielą owego do życia Altaronu, no bo przecież trzeba jakoś zarobić ;]

Virtuozo
04-05-11, 09:39
moze pomysl i fajny ale popieram Sosne i mysle rowniez ze przy takich cenach statusu szkoda zachodu...

ale jak cos to mysle ze 50-70h powinno byc zamiast tego 7 dni

pulpi007
04-05-11, 09:45
trochę ciężko chyba coś takiego ustawić xD bugowało by sie pewnie i w ogóle :confused: pacc jest na tyle tani że nie ma co kombinować :B
Ja tam za bardzo na skryptach się nie znam wiec nie wiem czy to jest mozliwe czy nie ;)

Brando
04-05-11, 10:11
ahahahahahahahah status na godziny... biedne gimbusy mama im nie pozwala grac i marnuje sie status szlachecki ktory kupili z telefonu mamy ;(

Ryzy
04-05-11, 11:12
Głupie.

Gdyby to był ots pod rl mapkę gdzie człowiek ma jasno określone co ma robić -orać moby to jak najbardziej.


Tutaj każdy by miał dylemat czy tracić cenne godziny na przeczytanie książek w bibliotece/rozmowę z npctami czy iść poexpać. Nikt by nie siedział pod depo by po prostu pogadać na czacie, bo się godziny marnują etc.

Wg. mnie tak jest dobrze, a nie jakieś sekundowe naliczanie :D




Poza tym ciężko było by ustalić optymalną liczbę godzin na dzień.
Jedni lubią pograć 2 godziny dziennie inni 12.

Dasz 3 godzinny dziennie to ci drudzy poczują się oszukani bo będą płacili 4 razy więcej za TS i na pewno zrobił by się sajgon/bunt/rebelia na forum z tego powodu :D

NerVvuS
04-05-11, 11:24
Jestem na NIE! Dlaczego? Zaraz narobi się pełno Neo Kids a najkorzystniej będzie kupić Status Szlachecki na 7dni a co za tym idzie serwer ucierpi.
Spokojnie możesz sobie kupić Status Szlachecki na 7dni (z obecnym systemem naliczania) i zanim te 7dni minie wyciągniesz od babci, dziadka, mamy, taty itd. następne 5zł+VAT na 7dni.
Jak dla mnie temat niema większego sensu i proszę o zamknięcie go.

@Brando Daruj sobie twoje komentarze bo jak zauważyłem w innych tematach są one bardzo dziecinne. A to że Ty masz kasy na Status Szlachecki to nie znaczy że inni też mają ją mieć.

Pozdrawiam NerVvuS 8)

pulpi007
04-05-11, 11:44
Głupie.

Gdyby to był ots pod rl mapkę gdzie człowiek ma jasno określone co ma robić -orać moby to jak najbardziej.


Tutaj każdy by miał dylemat czy tracić cenne godziny na przeczytanie książek w bibliotece/rozmowę z npctami czy iść poexpać. Nikt by nie siedział pod depo by po prostu pogadać na czacie, bo się godziny marnują etc.

Wg. mnie tak jest dobrze, a nie jakieś sekundowe naliczanie :D




Poza tym ciężko było by ustalić optymalną liczbę godzin na dzień.
Jedni lubią pograć 2 godziny dziennie inni 12.

Dasz 3 godzinny dziennie to ci drudzy poczują się oszukani bo będą płacili 4 razy więcej za TS i na pewno zrobił by się sajgon/bunt/rebelia na forum z tego powodu :D

Masz rację nie pomyślałem o tym.