PDA

Zobacz pełną wersję : Co z tym lootem ?


cnk17
07-10-13, 15:47
elo

Dlaczego loot po tej latce pozostal taki sam czyli zmnieszony, przeciez to jest masakra. Z potworow ledwie co spada i takiemu lvlowi jak mi 50, ledwie co wystarcza laczyc koniec z koncem.
Dobra, powiecie ze h-lvle mieli plecaki talarow i wielki placz o to. Taka jest gra, zdobyli tyle to maja, przeciez nie zbugowali serwera.
Na tym loocie przeciez nie da sie grac, to nie jest zachecenie do gry tylko chyba splawianie graczy...

paulusia
07-10-13, 16:17
Nie da sie ukryc, a magiem to juz calkowicie tragedia na np 30 lvlu... Chyba piórka zaczne zbierac albo runy robic na foodzie i sprzedawac

cnk17
07-10-13, 16:18
Na prawde, przesada juz jest. Gra zostala ustawiona nie po nowych ludzi tylko po h-lvle, ktorzy albo juz nie graja albo wchodza tylko na akcje, niestety.

Nil Loth
07-10-13, 16:18
elo

Dlaczego loot po tej latce pozostal taki sam czyli zmnieszony, przeciez to jest masakra. Z potworow ledwie co spada i takiemu lvlowi jak mi 50, ledwie co wystarcza laczyc koniec z koncem.
Dobra, powiecie ze h-lvle mieli plecaki talarow i wielki placz o to. Taka jest gra, zdobyli tyle to maja, przeciez nie zbugowali serwera.
Na tym loocie przeciez nie da sie grac, to nie jest zachecenie do gry tylko chyba splawianie graczy...


:uśmiech9::uśmiech9::uśmiech9:

cnk17
07-10-13, 16:29
No nie wiem, sugerujesz cos ?

sidexxx
07-10-13, 18:25
Nie da sie ukryc, a magiem to juz calkowicie tragedia na np 30 lvlu... Chyba piórka zaczne zbierac albo runy robic na foodzie i sprzedawac

prawidłowo :oczko:

paulusia
07-10-13, 18:56
prawidłowo :oczko:

Noo stac 3h zeby zarobic na 40 minut expa? nie wiem czy tak prawidłowo. Jezeli juz takie drastyczne zmiany zaszly, to trzeba bbylo konkretnym potworom to zmienic a nie wszystkim (zarówno exp jak i loot)

Vahell
07-10-13, 20:44
Żeby to jeden bug był na trzepanie siana. xD

Zenon von Wons
08-10-13, 19:28
@up no właśnie, nauczcie sie kombinować :> jak siedzisz online codzień to idzie nei wychodzac z depo zarobic paredziesiat talarów

Uiop
08-10-13, 21:03
@up no właśnie, nauczcie sie kombinować :> jak siedzisz online codzień to idzie nei wychodzac z depo zarobic paredziesiat talarów

A jak znasz pare sposobów to więcej ;p

Zenon von Wons
09-10-13, 08:46
Kiedyś sprzedawało się zlewki, albo robiło potki za grosze z matsów od npc a u waleriana srzedawało dużo drożej. Nie wpominając o pobugowanych lootach po upach z mobków. Dajmy na to wodniki. Kto na nich siedział jako pierwszy wie co to kasa ;> Teraz trzeba troche bardziej kombinować ale sie da.

boro1120
09-10-13, 09:36
Kiedyś sprzedawało się zlewki, albo robiło potki za grosze z matsów od npc a u waleriana srzedawało dużo drożej. Nie wpominając o pobugowanych lootach po upach z mobków. Dajmy na to wodniki. Kto na nich siedział jako pierwszy wie co to kasa ;> Teraz trzeba troche bardziej kombinować ale sie da.

Tak, bo my 30-40lvlami huncimy wodniki masowo!
Zeby znac tricki, na ktorych mozna dobry hajs robic, trzeba pierw znac dobrze serwer... Ale gdybysmy znali to raczej mielibysmy kase, nie?
Ja na drop nie narzekam, na 41 lvlu mam 12 talarow. Wybierzcie sie z kims na hunta, a nie gonicie solo i zdziwko, ze nie mozecie dobrze zarobic...

19960314
09-10-13, 13:37
Marudzicie, na wodniczkach zarabiałem po 50 talarow na wypad. Wiec jazda na wodniki

mario
09-10-13, 21:59
Poprawienie loota z elfów na przeszłości to była kasa :D

cnk17
09-10-13, 22:11
Tu nie chodzi o jakies poprawianie loota z konkretnych potworow, tylko wrocenie do starego mnoznika...

Uwolniona Mysl
09-10-13, 22:49
Święte hełmy też szły jak świeże bułeczki :D Chyba jedyna rzecz na tym serwerze na które było takie zapotrzebowanie, a nikt nie chciał tam chodzić :D

Catthon
10-10-13, 10:58
I w tym miejscu podsumujemy wątek:

H lvle nadal mają za łatwo, bo znają serwer, mają możliwości (nieograniczone), dodatkowo pierwsi dowiadują się o bugach, co jest potrzebne i tak tylko wtedy, gdy kończy im się kasa.
Low lvle mają wyjątkowo trudno, zwłaszcza w porównaniu do starych graczy z kapitałem i wiedzą.

Wniosek: przywrócić loota na niektórych mobach (stawiam na oficery, enty, kultystów, gdzie exp nie jest szalony) a h lvlom utrudnić grę np. wprowadzając obowiązkowe potki na 150 poziom, które można tylko wytwarzać.

<evil laugh>

85985
10-10-13, 12:33
Kiedyś na rl tibi każdy stał przed dp czekając na manę. Po co? Po o by zrobić pare runek i zarobić grosza. Nikt w tedy nie płakał ani nie narzekał. Sam gram do dzisiaj na Tibianicu(Większość pewnie wie co to jest) W każdej dziurze,przed domkiem,przed dp można spotkać ludzi nie ważny jaki ma lv który tworzy runy. Gospodarka dzięki temu jest rozbdowana. Gra po 200 + osób i nikt nie narzeka.

boro1120
10-10-13, 14:44
Kiedyś na rl tibi każdy stał przed dp czekając na manę. Po co? Po o by zrobić pare runek i zarobić grosza. Nikt w tedy nie płakał ani nie narzekał. Sam gram do dzisiaj na Tibianicu(Większość pewnie wie co to jest) W każdej dziurze,przed domkiem,przed dp można spotkać ludzi nie ważny jaki ma lv który tworzy runy. Gospodarka dzięki temu jest rozbdowana. Gra po 200 + osób i nikt nie narzeka.

Ale tu nie ma sensu robic runek za gp, bo lepiej zarobisz na krasnalach, przy okazji wbijajac poziom ;)

Wyrosuaw
11-10-13, 00:51
Rycerz 2h duchowny
Itemy z expa między 35 a 40 lvlem na Olbrzymach (północ od Neolith)
Na expa wydałem:
~600 mikstur mocy 6,3 talara

Na expie znalazłem:
10 stalowych tarczy 1,5 talara
16 płytowych puklerzy 9,6k srebrników
21 białych kling 5,25k srebrników
2 ciężkie miecze 1,4k srebrników
1 mosiężna tarcza 4k srebrników
1 burzyciel 1,5k srebrników
~3 talary.

oraz
10 surowych stali
5 zwykłych zwojów
3 trofea olbrzyma
których nie biorę pod uwagę.

Razem zarobku ~6,3 talara
Wychodzi na to, że wyszedłem na zero! Moim zdaniem prawidłowo.

Co do loota, gdy ja tutaj zaczynałem, to zaczynałem od zbierania BP z fiolkami, kolbami czy butlami! Chwila moment i miałem pierwszego talara.. Wydawałem go na pierwsze poty. Później task na krasnale i samoistnie wpadały mi diamenty, później szeregowce i to samo. Zadanie na krasnalach samo z siebie daje nieźle zarobić, aby móc w spokoju expić przez kilka lvli nie martwiąc się o kasę! Oczywiście trzeba zbierać każdego miedziaka i robić lootbagi a ma to na prawdę niezły efekt.
Kasę się zaczyna mieć od tego 45 lvl'a gdy zaczyna się expić na smokach, bo zawsze jest te ~2 talary na plus (oczywiście, zależy kto jak expi).
Jakoś nie zauważyłem problemów z lootem. Jeżeli expisz, robisz lootabgi i zbierasz miedziaki to nie jest źle. Będąc ostatnio magiem duchownym ele na widzach, obserwatorach itd w nie całe pół godziny zarobiłem krocie (kilka królewskich pancerzy, pierścieni niewidzialności + miedziaki i inne itemy). Spokojnie wystarczyło mi to na zrobienie pocisków i pójście sobie w spokoju poexpić.

my life
11-10-13, 08:00
Nie każdy lubi zbierać miedziaki -,-

cewix
11-10-13, 09:52
Nie każdy lubi zbierać miedziaki -,-

To kurwa będziesz wychodził za zero, więc nie miej o nic pretensji -,-

@Wyrosuaw, a ile zajęło ci stracenie tych 600 potków? i jaki exp/h?

Wyrosuaw
11-10-13, 11:01
Pierwsze 2 godz expiłem z bonusem, a więc do lekko ponad 80k exp/h. Bez bonusu do 65k exp/h! Sam exp zajął nieco ponad 5 godzin + pójście do miasta po poty i powrót 3 razy.

Wicked
11-10-13, 15:05
Nie każdy może zbierać miedziaki. Jakoś nie widzę zbierania miedziaków magiem z moim 15 wolnego cap. ;|

Wyrosuaw
11-10-13, 16:04
Ja magiem po prostu zbierałem itemy + miedziaki, chowałem gdzieś paczkę nie daleko a w niej bp i przekładałem tam loota. Wiadomo, magiem trzeba się nalatać po poty itd.. ale taki urok maga! Masz mało HP, mało capa, ale za to expiąc np. na 50 lvlu na smokach walisz w nie po ponad 350 co strzał z pocisku. Coś za coś! Z resztą, nie wiem jak Ty expisz, ale mi na 1600 pocisków (czyli po 60 lvlu na 2 lvle, expiąc na smokach), schodzi może do 50 potów :P Tak więc 2,5 BP manasów, 1 bp z runami połączonymi, 4 bp pochowane w sobie na miedziaki i mam jeszcze full cap'a. Magiem jedynie początek jest ciężki! Tu trzeba się namęczyć, zbierać wszystko co się da i robić lootbagi! Około 30 lvla już jest lepiej. Robisz pociski na kilka lvli, i oprócz wbitych lvli masz sporo kasy + mało wydanej kasy na manasy. Na 30 lvlu jeżeli się z kimś dogadasz to robisz mu pocisków, wbija Ci się mlvl i jest git. Ja rozdałem na 25 mlvlu PN'y i nie żałuje, bo od razu poleciałem na olbrzymy i miałem je na hit z pocisku+różdżki. Na spocie Olbrzymów z bonusem wyciągałem prawie 100k expa/h latając na wszystkich pietrach. Jak chciałem zarobić robiłem sobie pociski ognia i leciałem na oficery i generały które miałem tak samo na hita z pocisku + z różdżki, a z nich lecą tony diamentów, mosiężne zbroje, siekiery itd. Oficer zanim zrobił 2 kroki to już dawno nie żył, więc dla maga jest tam wyśmienity zarobek! Zawsze wynosiłem tam krocie, a i dodatkowo wpadało trochę expa.

Mag ma na prawdę duży potencjał, tylko trzeba nim chcieć grać i robić lootbagi. Chociaż nawet zaczynając robić taska na krasnale na 20 lvlu moim magiem, zbierając same diamenty, wychodziłem na duży plus!

Jednak Mag mi się znudził i zacząłem grać rycerzem, dobije 70 lvl to sobie porównam. Ale już na tym etapie wiem, że mag jest profesję miedziakożerną. Więc jeżeli nie masz cierpliwości do zbierania wszystkich miedziaków, podgrzybków itd. i robienia lootbagów to graj Rycerzem, nim da się zarobić, chociaż też nie zawsze. Nie mówię tutaj o +10 talarów z expa, tylko na wydanych 3 talary wracam z 4,5 talara podliczając zarobek ze wszystkiego. Sukcesywnie powoli..