PDA

Zobacz pełną wersję : [pvp] Nowy Gracz


Oregane
28-09-13, 16:43
Witam, jestem nowym graczem, gram na serverze PVP pod nickiem Oregane.
Na start zadam kilka pytań, bardzo prosiłbym o odpowiedź.

1. Czy administracja na serverze jest uczciwa?
2. Czy gra jest warta wielu godzin grania?
3. Czy ktoś z Was mógłby mi pomóc finansowo bądź chociażby w celu obeznania się po mapie? :)
Na resztę znalazłem odpowiedź w poradnikach :flaga:

Dziękuję, Pozdrawiam,
Oregane.

Rian
28-09-13, 16:50
Witamy w Altaronie !

1.Nie
2.Nie
3.Niestety nie gram na pvp

Walles
28-09-13, 16:51
1.- Już tak
2.- Jest, ostatnio obniżyli expa i expi się długo dużej
3.- Początkowe sety mogę załatwić ale hajs robisz sam :uśmiech2:

Uiop
28-09-13, 17:11
1-tak
2-tak
3-tak

Ale hajs robisz sam.

No i dodatek, nie bierz na poważnie postów pokrzywdzonych baranów

cinkiwonsz
28-09-13, 17:13
1. Czy te pytania nie są tendencyjne?
2. Czy nie jest to prowokacja?
3. Czemu ma ona służyć? (Tak, sam sobie odpowiedziałem.)

Oregane
28-09-13, 17:40
1.- Już tak
2.- Jest, ostatnio obniżyli expa i expi się długo dużej
3.- Początkowe sety mogę załatwić ale hajs robisz sam :uśmiech2:

Dzięki, odezwę się w grze :uśmiech2:

Mervakis
28-09-13, 18:15
Gratisowy hunted w czasach, gdy ludzie boja sie wbijac rsow? Niee.

adamo199412
28-09-13, 19:41
Jak lubisz samotnie to możesz spokojnie grać. Więcej graczy już nie będzie :p No ale mnie chyba też już nie może ;]

skyromk71
28-09-13, 20:23
NIE nie nie nie nie nie

Walles
28-09-13, 20:27
1-tak
2-tak
3-tak

Ale hajs robisz sam.

No i dodatek, nie bierz na poważnie postów pokrzywdzonych baranów

żeby nie zginęło w wypłakiwanych postach tych pojebów.

PS. Nie grają ale na forum 8h dziennie siedzą i przeglądają co się dzieje, do gry logują 10x dziennie, pacc każdy ma zamówiony w razie zapewne jakiejś akcji.. haha pierdoleni hipokryci, najlepsze to będzie gdy wejdzie nowy silnik choćby za 5 lat a oni smutni że odeszli przez bande głąbów.

1-nie graj bo padniesz
2-nie graj bo na 100% padniesz
3-jak wbijesz 100lvl dostaniesz gratis hunted


:owca: Twój wybór i nie mówcie ze nie gadam prawdy narqa.

haha morgian szkoda że oszpecasz konto naszego dawnego ziomeczka Ryżego ale nie każdy jest złodziejaszkiem tak jak ty więc dlaczego ma dostać hunted :). Zurvy, Arteron i reszta z grupy trzymającej władze w Collegium nie pozwala na jakiekolwiek PK czy bicie neutrali. smutne wiem

bilsom
28-09-13, 20:40
żeby nie zginęło w wypłakiwanych postach tych pojebów.

PS. Nie grają ale na forum 8h dziennie siedzą i przeglądają co się dzieje, do gry logują 10x dziennie, pacc każdy ma zamówiony w razie zapewne jakiejś akcji.. haha pierdoleni hipokryci, najlepsze to będzie gdy wejdzie nowy silnik choćby za 5 lat a oni smutni że odeszli przez bande głąbów.

idź człowieku wystaw baniak za okno i go przewietrz trochę bo jesteś żałosny

Walles
28-09-13, 20:43
idź człowieku wystaw baniak za okno i go przewietrz trochę bo jesteś żałosny

dobrze panie co tylko sobie życzysz

Kubush
28-09-13, 21:09
Czy Ty Casual potrafisz napisać coś merytorycznego? Bo w Twoich postach nie doszukałem się takowych wypowiedzi. Dużo graczy, którzy nie grają, zaglądają na forum bo najzwyczajniej w świecie poświęcili coś tej grze wolny czas czy też pieniądze. "Bo mają statusy, bo kampią na forum" jeśli gracz kupuje status to nie tak jak Ty na 3 dni...i nie bój się nie kampimy na forum żeby zapierdolić massloga i zdjąć Casuala -.-. Zresztą co Ciebie to obchodzi masz wolne respy to jedziesz z koksem. Rozmowę zostaw innym, którzy faktycznie mogą coś wnieść do dyskusji a nie tylko same obelgi i krzyki.


@topic

Oregane

1 Administracja powinna być uczciwa i trzeba zakładać że jest. Ostatnio zaszły zmiany możesz zajrzeć do tematu : https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=6996. Przeczytaj sobie kilka postów bo naprawdę warto. Zmiany w tej dziedzinie na pewno wyjda na plus jeśli chodzi o sam projekt.

2. Gra jest warta poświęcenia czasu ponieważ jest na swój sposób oryginalna i ciekawa. Uprzedzam Ciebie tylko że mogą w niej niedługo zajść kolejne zmiany zapowiedziane przez administrację.

3. Polecam poradniki co prawda wszystkie są sprzed zmian, ale na pewno kilka stałych punktów w Altaronie jest gdzie na pewno zarobisz. Wybacz że nie pomogę Ci osobiście, ale nigdy jakoś nie byłem zwolennikiem free-items itp. Zobaczysz jak sam coś osiągniesz będziesz miał większą satysfakcję z gry :)

Pozdrawiam i powodzenia :)

Walles
28-09-13, 21:32
Rzeczywiście tak dużo wnosicie swoim płaczem pisząc jak tu jest źle i strasznie i milion razy powtarzając że nie gracie. Kto już was zna to wie ocb.. ale nowym trzeba przekazać :)

peace szkoda zaśmiecać temat gadką z wami.

PS. Morgian pisz ze swojego konta haha, Ryży nie jest zadowolony oddamiem ci konta :D

Kubush
28-09-13, 21:45
Matko z dzieckiem! :o .Czy Ty w ogóle przeczytałeś co napisałem. Czy Ty w ogóle czytasz ze zrozumieniem? Czy Ty coś czytasz oprócz tego co piszę do Ciebie Urban albo kolega z "teamu"? Odpowiedz sam sobie, mi nie musisz :zły:

Tak jak wspomniałem wyżej są wolne respy więc nie marnuj czasu na posty. Teraz jesteś w najstarszej gildii w historii Altaronu więc na pewno będziesz godnie reprezentował jej wartość.

Walles
28-09-13, 21:48
Matko z dzieckiem! :o .Czy Ty w ogóle przeczytałeś co napisałem. Czy Ty w ogóle czytasz ze zrozumieniem? Czy Ty coś czytasz oprócz tego co piszę do Ciebie Urban albo kolega z "teamu"? Odpowiedz sam sobie, mi nie musisz :zły:

Tak jak wspomniałem wyżej są wolne respy więc nie marnuj czasu na posty. Teraz jesteś w najstarszej gildii w historii Altaronu więc na pewno będziesz godnie reprezentował jej wartość.

Właśnie pokazałeś jak wiele wiesz, w Collegium jestem odkąd wbiłem 30 lvl a było to 25 kwietnia 2011 roku. pozdrawiam i bez odbioru pajacu.

Kubush
28-09-13, 22:03
Czyli jednak czytasz to co piszą ludzie ( łał ,brawa!!!) :uśmiech8: a co do Twojej "należności" do Collegium nie będe się wypowiadał. A Twoje posty dalej trzymają ten sam poziom :uśmiech4: więc co tutaj dużo mówić.

Walles
28-09-13, 22:05
cry baby cry!

the end

można skasować moje posty jak i tego półgłupka.

Oregane
01-10-13, 17:39
Przepraszam, że nie logowalem się, i nie odpisywalem. Mam ostatnio mało czasu jak i problemy z internetem - Nie bójcie się, zapał nie minął.

Kagrenak
01-10-13, 22:02
Zapał minie za 2 tygodnie ;)

Walles
01-10-13, 22:17
Lajtowo odzywaj się w grze to zawsze jakieś wskazówki dostaniesz + sprzęcik na start.

Oregane
02-10-13, 19:32
Cześć! Gram teraz pod nickiem Rarka. Czemu? A przypomniało mi się, że jeszcze przed przeprowadzą podczas melangue z ziomkami, a raczej po powrocie założyłem konto i wbiłem 18 (aż!) poziom. Dzięki wielkie za pomoc od gracza Askarnoh za itemki i "trpchę ^^" hajsu.

Mhonar
04-11-13, 10:19
Na wstepie witam wszystkich, trafilem tutaj przez to ze chcialem sobie popykac znow w stara poczciwa Tibie a tu niespodziajka, cos nowego.
W zw. z tym mam garsc pytan, nie bede zakladal nowego, zasmiecajacego forum tematu wiec jesli zalozyciel powyzszego jeszcze zyje to mam nadzieje ze sie nie obrazi ;P
Czesc moich watpliwosci zostala rozwiana przez odpowiedzi zawarte w tym temacie, czesc jeszcze pozostala dlatego pytam.

1. Pytanie moze troche kontrowersyjne i w regulaminie jedno a w rzeczywistosci drugie.. Czy booty sa faktycznie scigane i tepione? Moga byc odp na priv. Od tibii odrzucali mnie bociarze ktorych tam byla masa. Nie dostawali banow bo placili za pacc.. Ot, nie chce ladowac czasu i kasy w gre ktora bedzie wygladala tak samo :)

2. Czy sa gildie/klany w ktorych sa ludzie z ktorymi mozna sie napic wodki i normalnie pogadac poza gra? :D

3. Ile osob srednio bywa w swiecie? Domyslam sie ze tloku nie ma bo to widze sam. Chodzi mi o mozliwosci wspolnych wypraw na roznych lvlach. Nie tylko my maluczcy na 10-20lvl a pozniej juz 100+ i nie ma z kim grac ;]

Jak mi sie cos przypomni a uzyskam odpowiedzi na powyzsze pytania to napisze.

Nie ukrywam ze dzisiaj jest matki boskiej pienieznej i nie wiem na ktora gre pare zl przeznaczyc a w cos bym se popykal ;P

Pozdro!

Catthon
04-11-13, 11:02
1. Boty są zakazane. Jest system wykrywania botów i te najpopularniejsze są banowane, że tak powiem, z urzędu. Ciężko jest z wykrywaniem botów specjalistycznych przy walkach, te są gruntownie olewane przez administrację, ale póki co nikt nic mądrego na to nie wymyślił.
Boty na robienie run, polowanie, łowienie ryb, trenowanie - pewny ban.
Boty, które umykają wykryciu z urzędu - są wykrywane czasem przez graczy i za to też jest ban (droga gracz-MG jest dużo krótsza niż w Tibii).

2. Są.

3. Na pvp jest obecnie ciężko - średnie poziomy mają problemy z wybiciem się, bo są wybijane przez znudzonych graczy na wysokich poziomach. Na non pvp jest chyba trochę lepiej. Zapowiada się, że sytuacja może ulec poprawie.
Tak czy siak - zawsze znajdziesz ludzi, którzy pójdą z tobą na polowanie czy misję.

Gryzin
04-11-13, 17:30
Też gram od niedawna. Ogólnie dobrze się bawię,a atmosfera którą tworzą gracze jest bardzo fajna. Jedyny i najbardziej uciążliwy problem to to, że jest mało ludzi. Zawsze jednak jeśli chcesz iść z kimś na wspólne polowanie kogoś znajdziesz. Jest jeszcze jeden problem - jest tu grupa osób, które wykrzykują żeby tu nie grać bo zginiesz od hlvla... Są oni większym problemem niż sami hlvle (o ile to prawda). Odciągają nowych graczy.

Zastanawiam się... skoro nie podoba im się serwer, nie chcą tu grać to po co odciągają od gry innych? Wiadomo, pewnie sporo czasu poświęcili na grę, ale skoro już nie chcą go poświęcać to niech też nie poświęcają czasu na takie pisanie na forum.

Walles
04-11-13, 17:49
1- boty czyszczone regularnie przez adminów lecz mało kto używa, cavebota nie spotkasz na 100%.

2- są

3- zawsze znajdziesz kogoś do wspólnego hunta na niskim poziomie

Wbijesz 30 lvl to się odzywaj dostaniesz od wujka Casuala paczke :zły: