PDA

Zobacz pełn± wersję : [odrzucone] "Zdob±dĽ i utrzymaj"


Xaynus
04-10-09, 10:56
Witajcie!

Ostatnio przyszedł mi do głowy pewien pomysł na walkę 2 drużyn/gildii. Już tłumaczę o co mi chodzi :
- Zdob±dĽ i utrzymaj to zasada, w której musimy zdobyć specjalne punkty/bazy (np. mamy 3 bazy i aby wygrać rozgrywkę, musimy zaj±ć więcej niż 50%[W tym przypadku trzeba zaj±ć 2 bazy)
- Zakładamy że mamy 2 drużyny - A i B i 3 bazy. Chc± one ze sob± rywalizować. Tak więc wyruszaj± na poszukiwanie. Załóżmy, że drużyna ,,A'' zdobyła 2 bazy(a drużyna ,,B'' 0) i od momentu zajęcia 2 bazy, drużyna B w okre¶lonej ilo¶ci czasu musi odbić dwie z trzech baz na danym terenie/mapie. Jeżeli tego nie zrobi, przegrywa, a drużyna ,,A'' może się cieszyć zwycięstwem :)

Starałem się to wyja¶nić najbardziej jak mogłem :rolleyes::p
Na pewno pomysł jest jeszcze do dopracowania/oblania go, dlatego czekam na Wasze opinie ;)

Obles
04-10-09, 11:10
Jako¶ nie widzę by ten pomysł wypalił :confused:...
Po pierwszym razie będzie wiadomo gdzie znajduj± się "bazy" i zabawa już nie będzie taka fajna.
Praktyczniejszym sposobem na walki gildii było by stworzenie dla każdej jej terenu, i celem było by jego utrzymanie. Były by wytaczane walki o teren i wtedy była by prawdziwa rzeĽ... ;)

Xaynus
04-10-09, 11:30
Dlatego napisałem, że pomysł jest do dopracowania ;) ,,bazy'' mog± być wybierane losowo, aczkolwiek Twój pomysł o utrzymanie terenu też jest niezły ;]

optym
16-10-09, 00:50
Idee tego typu jako¶ nie pasuj± do naszej wizji serwera.
Na chwilę obecn± zamykam dyskusję.