PDA

Zobacz pełną wersję : [pvp i non-pvp] Rycerz 1h - mała zagwozdka.


Wyrosuaw
23-09-13, 21:42
Cześć!

Mam 4 pytania, napiszę je w podpunktach i oczekuję odpowiedzi w takiej samej formie. :)

Pytania skierowane są do osób grających rycerzami 1h oraz do administracji.
Jeżeli to czytasz i chcesz napisać coś w stylu "Nie trać czasu graj rycerzem 2h bo bleblebleblebleble" nie nabijaj sobie postów i nie wypowiadaj się, a administrację proszę o usuwanie postów nie związanych z tematem. :kat: Wiem jak się gra Rycerzem 2h i na co go stać.

Pytania:
1. Aktualne skille jakie posiada mój rycerz to 60/66 i 14 lvl.
Czy opłaca się skillować do 70/70, czy zaczynać już expić?
2. Aktualnie Rycerz 1h jest trochę pokrzywdzoną profesją, a na forum można gdzieniegdzie między słowami przeczytać o UP'ie. Pytanie brzmi - czy będą nanoszone jakieś zmiany na profesję Rycerza 1h?
3. W aktualnym stanie budowy profesji Rycerza totalnie nie opłaca brać się nekromanty, jednak czy w nadchodzącym UP'ie zmieni się to?
4. Jak już zadaje pytania na temat zmian w UP'ie, to czy mogę się dowiedzieć mniej więcej kiedy on nastąpi? Pytanie związane z tym czy warto na razie wstrzymać się z wyborem subprofesji czy wybierać.

Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam! :rycerz3:

piotrekmistrz
24-09-13, 21:48
1. Tak
2. Nie
3. Nie
4. Nigdy

:owca:
:krewetka:

Zenon von Wons
24-09-13, 23:43
1. Ja na 62 rozdałem skille a potem byłem nie zadowolony.
2. Up wygląda tak, że robią wszystko a dzień przed wprowadzeniem wszystko zmieniają i nikt tak naprawde nawet administracja nie wie co bedzie po upie. Każdy kto sie bawił na testowym wie coś o tym.
3. Jak wyżej
4. Narazie raczej nie ma przewidywania. Upy lubią się opóźniać