PDA

Zobacz pełną wersję : [inne] PGR Online - betataesty


FrozenShade
21-09-13, 13:34
Witam,

PGR Online to niezależna produkcja, tzw 'indie game' - gra tworzona przez mały zespół nie związany z żadną firmą. Sami projektujemy, piszemy, robimy grafikę. Sami to wydamy.

Prace nad grą trwają już prawie rok, w tym momencie praktycznie wszystkie planowane funkcje działają, nasz zespół koncentruje się na wprowadzaniu poprawek, elementów urozmaicających grę i usprawnień. Pojedyncze szkice czekają na zastąpienie ich docelowymi grafikami.

Jakiś czas temu rozpoczęliśmy beta testy, teraz chcieli byśmy je rozszerzyć do większej grupy osób.
W testach chodzi głównie o zbalansowanie rozgrywki, więc głównym zadaniem jest próba grania razem z innymi testerami. My obserwujemy rynek, postępy graczy i w razie potrzeby dostosowujemy poziom trudności gry, zmieniamy parametry itp.
Oczywiście trzeba też zwracać uwagę na ewentualne błędy i zgłaszać nam swoje wątpliwości. Można (a nawet trzeba) próbować coś zepsuć ;)
Nie trzeba siedzieć całymi wieczorami, wystarczy kilka(naście) minut dziennie Waszego cennego czasu.

Tematem gry jest prowadzenie własnego Prywatnego Gospodarstwa Rolnego. Sianie, zbieranie, handel, rozbudowa gospodarstwa i rywalizacja w rankingach (indywidualnych oraz klubowych) to najważniejsze elementy rozgrywki.

Kilka screenów:

http://s14.postimg.org/5rirkcvup/screen1_2.png
http://s21.postimg.org/qi5yyry6v/screen2_1.png
http://s11.postimg.org/p5n9ou2o3/screen3_1.png
http://s9.postimg.org/nzp78ni7j/screen4_1.png

Aktualne informacje o postępie prac można zawsze znaleźć na naszym fanpage (https://www.facebook.com/PGROnline).

Osoby zainteresowane udziałem w betatestach proszone są o odpowiedź w tym temacie, prywatną wiadomość na forum lub kontakt na email: game.pgr(at)gmail.com

Pozdrawiam.

Gekko
22-09-13, 19:36
ciekawe ciekawe, podobają mi się wszelkie tego typu inicjatywy tworzenia gier od 0 ;) trzymam za was kciuki, nie jestem fanem tego typu gier ale nic tylko życzyć wam powodzenia ;)

tak btw to trochę niefortunny jest skrót nazwy tej gry PGR kojarzy mi się troszkę z Panstwowym Gospodarstwem Rolnym ;)

FrozenShade
22-09-13, 20:04
Dobrze się kojarzy ;)
Tylko, ze w grze jest to nazywane akurat Prywatnym Gospodarstwem Rolnym, ale w tekstach i rysunkach staramy się zawrzeć chociaż namiastkę klimatu takiej starej wiochy. Nazewnictwo nawiązuje do słusznie minionego systemu a treść niektórych zadań tchnie lekkim absurdem który mógł mieć miejsce tylko kiedyś (teraz mamy absurdy innego rodzaju).