PDA

Zobacz pełną wersję : Propozycja zmian


wejnos
20-09-13, 10:27
Witam. Zauważyłem że zmieniła się drużyna odpowiedzialna za ,Modyfikacje'
ten post kieruje głównie do nich lecz także uciesze sie z odpowiedzi innych.

Więc przechodząc do rzeczy, mam małą propozycje/sugestie na trochę większe
zmiany w grze:

1. Wprowadzenie górnictwa i kowalstwa co mogłoby urozmaicić grę
2. Wprowadzenie zmian w profesjach tzn. Jeżeli wybieramy profesje to przez pewien czas powinniśmy wykonywać misje treningowe(wiem że są takie ale one są dla wszystkich takie same) Np. mag powinien mieć jakieś lekcje magii typu instruktarz/szkolenie,trening bojowy te sprawy.
3. Wiem że to może wielka zmiana ale przydało by sie nowe(kolejne) miasto bo zaczyna sie powoli nudzić a patrząc fabularnie to neolith jako miast to z kim handluje? z ankardią? z krasnoludami ze stacji? według mnie to troche za mało.
4.przydał by sie też ruch fabularny no bo wojna,wojna i jeszcze raz wojna ile razy można tłuc tych samych abitańczyków(nie jestem pewny odmiany tego słowa) chociaż żeby padł jeden obóz wroga lub żeby poszli trochę do przodu.

serdecznie dziękuje za wycierpienie czytania tego posta prosiłbym o sumienne odpowiedzi pozytywne jak i negatywne.

p.s. to nowe miasto mogło by znajdować sie na jakiejś małej wyspie np. nowo odkrytej,wiem że w punkcie 3 nie napisałem wszystkich lokacji lecz i tak wydaje mi sie za mało.

dziękuje i pozdrawiam na pytania chętnie odpowiem.

Mervakis
20-09-13, 10:34
1. Będzie, jest w propozycjach zaakceptowanych.

wejnos
20-09-13, 12:43
serdecznie dziękuje

adamo199412
20-09-13, 13:27
eee tam oni tego nie wprowadzą. upa sie nie mozna doczekac a co dopiero czegos takiego. Ilosc graczy raczej spada wiec nie ma co się rajcować :P

Drakonno
20-09-13, 13:45
Numer 2 też jest w propozycjach, ale wewnętrznych. ^_^