PDA

Zobacz pełną wersję : Nowe stroje


Betonowy Lukasz
11-09-13, 15:07
Witam chciałem sie zapytać czy planujecie dodać nowe stroje, bo według mnie stare sie już każdemu znudziły ;/



taki zastój pomiędzy upami jest strasznie denerwójący bo nic sie praktycznie nie dzieje może pora zmienić taktyke i wprowadzać nowe grafiki miejsca może mało ale często bo teraz to lekka przesada ;D co o tym myślicie?

Ser
11-09-13, 15:49
Fakt te stroje są w ogóle bez wyrazu i przydałoby się jakieś urozmaicenie, nie koniecznie muszą to być nowe stroje ale dodać możliwość zrobienia addonów do obecnych.

sidexxx
11-09-13, 17:06
o tak nowych outfitów nigdy za dużo, albo mogli by w końcu zmienić łysego grubasa nekromante

anat123
11-09-13, 17:25
Witam chciałem sie zapytać czy planujecie dodać nowe stroje, bo według mnie stare sie już każdemu znudziły ;/



taki zastój pomiędzy upami jest strasznie denerwójący bo nic sie praktycznie nie dzieje może pora zmienić taktyke i wprowadzać nowe grafiki miejsca może mało ale często bo teraz to lekka przesada ;D co o tym myślicie?



tak juz robimy nowe stroje bo stare sie znudzily -.-

Kleikk
11-09-13, 18:18
tak juz robimy nowe stroje bo stare sie znudzily -.-

Nie ogarniam ironii?

Lester86
11-09-13, 21:48
Jestem za jeżeli zdobycie dodtaków lub nowego outfitu będzie wiązało się z bardzo trudnym zadaniem lub wymagało poświęceniem sporej ilości gotówki.

Arkon
11-09-13, 22:17
jestem przeciw dodatkom, nowe stroje - ok.
Albo poprawić tego łysego nekro bo brzydki. maga na SS ten smieszny w czapce.
oraz łucznikowego rambo w opasce xd
to tylko moja opinia ;p

Zenon von Wons
11-09-13, 23:11
większość wyglądów jest śmieszna, nie oszukujmy się. Chociaż niektóre są naprawdę dobre.

Attax
11-09-13, 23:13
zyd z koszykiem ;ooo (duch zwiad)

Wicked
11-09-13, 23:42
Większość outfitów jest słabiutka, niestety. Łatwiej jest wymienić te dobre, niż te słabe. ;P