PDA

Zobacz pełną wersję : Ankieta III - Czy jakbyś miał możliwość, to zmienił/a byś swoją profesję na inną?


Tron
01-09-13, 19:20
Witajcie!

#edit: Uwaga! Do ankiety wkradł się błąd, proszę ignorować powtórzenia!

Mamy za sobą już drugą ankietę (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=6817) w której odpowiadaliście na temat potwora w Altaronie, który zasługuje na największe zmiany. Padło wiele ciekawych i naprawdę dobrze uzasadnionych propozycji, które na pewno zostaną wzięte pod uwagę przy zmianach altarońskich kreatur. Dziękujemy bardzo za liczne opinie!

Jak obiecałem, jeśli przekroczymy liczbę pięćdziesięciu postów to rozlosujemy dwa, a nie jeden trzydniowy status szlachecki. Tak się na szczęście stało, wypowiedziało się dokładnie 50 użytkowników, a zwycięzcami zostali draq (https://forum.altaron.pl/member.php?u=26216) i Wyrosuaw (https://forum.altaron.pl/member.php?u=39335). Serdeczne gratulacje! Oczywiście ta sama zasada obowiązuje przy dzisiejszej ankiecie, więc zachęcam do wzięcia udziału. Jednocześnie przypominam o specjalnej nagrodzie, która zostanie przyznana już niebawem dla najbardziej aktywnych we wszystkich ankietach użytkowników wyróżniających się od innych graczy odpowiedziami!

Pytanie w trzeciej ankiecie brzmi:

Czy jakbyś miał/a możliwość, to zmienił/a byś profesję lub/i subprofesję swojej postaci na inną? Jeśli tak, to jaką profesję i subprofesję byś wybrał/a. Uzasadnij dlaczego i uwzględnij serwer na jakim grasz w swojej odpowiedzi.

Odpowiedzi proszę opisywać swoimi słowami. Dodatkowo, miejsce to nie służy do krytykowania pomysłów innych użytkowników. Proszę także o przestrzeganie zasady jeden użytkownik = jeden post. Wszelkie próby obejścia tych zasad będą karane.

Temat zostanie zamknięty 8 września. Zapraszam więc głosowania w sondzie i do uzasadniania swojego wyboru w tym temacie!

status szlachecki był losowany po numerze posta poprzez stronę www.losowe.pl

Agri
01-09-13, 19:22
Tak. Zmieniłbym subprofesję z nekromanty alchemika na duchownego elementaliste (rycerz).

adamo199412
01-09-13, 19:32
Zmieniłbym mojego rycerza 2h na maga elementalistę i duchownego. Mimo przyjemnej gry na początku, rycerz 2h odstaje zdecydowanie w późniejszej fazie. Mag dychowny i elementalista to ciekawa propozycja zarówno dla samotników jak i ludzi dobrze czujących się w grupie. Zarobek na leczeniu innych oraz produkowaniu run jest bezcenny.

Gekko
01-09-13, 19:33
Gram rycerzem nekromantą/elementalistą i gdybym miał możliwość zmiany sub profesji to zmienił bym ją na duchownego/elementaliste dla czego?

Duchowny dał by mi bardzo dobre i tanie leczenie które gra istotną rolę przy expieniu jak i zbieraniu pieniędzy i po prostu mógłbym pozwolić sobie na nieco więcej niż nekromantą bo nie ma tak efektownego leczenia jak duchowny rycerz, można tutaj zaobserwować potężną różnicę między rycerzami duchownymi/elementalistami a nekromantami/elementalistami podczas gdy jedni i drudzy mają taką samą siłę ataku zakładając że obaj używają broni 2 ręcznej i są tego samego poziomu to w starciu musi zwyciężyć duchowny elementalista bo po prostu ma mocne leczenie zaś nekromanta nie ma NICZEGO w zamian by wyrównać jakoś te szanse w starciu.

Zenon von Wons
01-09-13, 19:47
nie zmieniłbym nic. Wyexpiłem każdą profesję więc moge grać czym chcę. Subprofesje nie grają dla mnie takiej roli bo jedynie co to mój wojek 2h ma alchema nie ele. Ze wszystkim innym trafiłem idealnie :) no moze nie z ele u zwiada ale, czuje, że kiedyś się przyda

eloelo320
01-09-13, 19:51
Ja bym wybrał duchownego, żałuje wyboru nekromanty, dmg praktycznie niczym się nie różni od duchownego, śmieszne leczenie przez co nekromanta pada jak gówno ala duchowny zwiadowca sprzed kilki miesięcy. Profesja jest tak zdołowana że nie ma do niczego porównania.

Attax
01-09-13, 19:52
Nie zmieniłbym profesji, ale na pewno umożliwiłbym zmiane subprofesji - alchemik / duchowny / elementalista / nekromanta - koszt albo za PLN albo za PNY + Talary. Dlaczego bym to wprowadził ?
Odpowiedz jest prosta. Nowy gracz wybiera profesje na 20 poziomie, co taki duchowny na 20 poziomie sobą reprezentuje a co taki nekromanta ? Różnicy nie widać, sama różnica jest widoczna na wyższym poziomie, gdy już jest przysłowiowa "Dupa blada". Wtedy gracz ma do wyboru - robić nową postać czy grać tą niechcianą z nadzieją, że update przyniesie ze sobą coś dobrego. Poruszam kwestie update dlatego, że jak sami wiecie każdy update sprawia, że jedna profesja jest lepsza od drugiej.
Dlatego jako administracja - powinniście uszanować czas waszych graczy i umożliwić im zmianę sub profesji. Oczywiście wszystko w granicy rozsądku.

1 darmowa zmiana profesji na wszystkie postacie. (masz 3 postacie masz tylko 1 darmową zamianę)

każda kolejna zmiana kosztowała by :

1) Odpowiednią ilość dni statusu szlacheckiego im wyższy lvl tym wieksza cena/ stała cena dla każdej postaci tyle samo.
koszt : 10 dni pacca.

2) Odpowiednia ilość PN myślę że 100 PNów to stosowna cena za zmianę.
3) Odpowiednia ilość talarów - zależnie od lvlu przykład :

20 nekromanta chce zostać duchownym koszt - 20k
100 nekromanta chce zostać duchownym koszt - 600k
200 nekromanta chce zostać duchownym koszt 1,2kk
itd..

Umożliwienie zmiany sub profesji sprawi, że gra stanie się bardziej grywalna znam wielu graczy co nie gra pomimo, że ma ten 120 lvl ale jednak update lub inne czynniki sprawiają, że mu się postać nudzi. Sam bym zmienił postać na nekromantę aby sprawdzić jak sie nim gra.

Pozdrawiam
Attax
NeveR EndinG

Rian
01-09-13, 20:05
Ja bym zmienił z woja alche na maga ducha ale tylko dlatego że nie mam pomysłu na nick dla innej postaci.

tomakeo
01-09-13, 20:13
Zaznaczyłem przypadkowo woj alchem elemental, ale oczywiście wolałbym być wojkiem ele/duch. Dlaczego? Czar como lefa bardzo by mi się przydał. Dodatkowo te rago żywiołowe :B

Gram na n-pvp.

sidexxx
01-09-13, 21:46
Ja gram na serwerze pvp i moja i nic bym nie zmienił, jedną z moich pierwszych postaci był rycerz elementalista i to na długo przed dodaniem żywiołowych rago czy tarczy żywiołów, zawsze staram się wybierać profesje/subprofesje patrząc w przyszłość i w zgodzie z klimatem na jaki mam ochote, gdy zaczynałem gre wiekszoś rycerzy była duchownymi alchemikami mnie jednak nie kręciła alchemia :/ a władanie żywiołami. Gracze sami sobie są winni że wybeirają coś co jest aktualnie najlepsze i "idą za modą". Myślę że moge się pokusić się o zdanie że tych subprofesji których dzisaj nikt nie wybiera za niedługo staną się jednymi z najlepszych :) bedzie tak jeszcze wiele razy zanim wymyślą odpowiedni balans.

TAK WIĘC LUDZIE, NIE WYBIERAJCIE TEGO CO JEST AKTUALNIE NAJLEPSZE TYLKO IDŹCIE ZA "GŁOSEM SERCA" I PAMIETAJCIE ŻE NAWET JESLI DZIŚ TWOJA UKOCHANA PROFESJA JEST DO DUPY NIE ZNACZY TO ŻE BEDZIE TAK ZAWSZE :)

Walles
01-09-13, 22:06
Zmieniłbym zwiadowce nekromante alchemika na zwiadowce duchownego alchemika z powodu okrutnego upośledzenia siły ataku nekromanty która jest taka sama co duchownego jednak ten drugi dużo lepiej się leczy co w expie jest bardziej przydatne jak i w wojnie dłużej postoi dodatkowo poleczy innych.

Serwer PvP.

cewix
01-09-13, 22:20
Byko przeczytaj jeszcze raz temat ankiety i dopiero pyskuj do innych

Ja nie zamieniłbym mojego rycerza 2h duch ele za żadne skarby i to nie jest tak, że jest op, sub profy wybrałem zanim jeszcze były na topie.
Nie wyobrażam sobie gry inną profesją jak rycek, po prostu to mój styl.

Uiop
01-09-13, 22:37
No raczej, że bym zmienił. Nie podam konkretnego przykładu, bo zbyt często wszystko się zmienia. W praktyce wygląda to tak:
-Mam najlepszą profesję! (spierd****a się)
-gram teraz inną(po update spierd**a się)
-gram w takim razie jeszcze inną, bo jest najlepsza!(i znów zmiana)

No dążmy do równowagi ku**a.

Wicked
01-09-13, 22:41
Non-PVP

1. Mag ele-nekro na maga ele-duch. Niestety, nekro jest dużo, dużo słabszy od jego kompletnego przeciwieństwa. Nie leczy, nie zapewnia wsparcia, nie ma sam zbyt dużej przeżywalności, a i więcej jest konkretniejszych potworów z podatnością na świętość.
Tę odpowiedź zaznaczyłem, bo chyba ta zmiana jest mi bardziej potrzebna. Do czasu naprawienia maga, a w szczególności maga nekromanty - to jest najsłabsza kombinacja jaka jest. Chyba tylko alchemik przebija nekro.

2. Rycerz duchowny-alchem zamieniłbym na rycerza nekro-ele. Gra rycerzem duchownym jest tak koszmarnie prosta, że to aż nudne. Zwykły tawisem jestem w stanie leczyć się z większości potworów, chyba, że luruję po 10 starych czerwonych smoków. I wierzę, że 2h nekro w końcu stanie się tym, czym powinien być.
A czemu odrzuciłbym całkiem alchemika? To profesja na jakiegoś noobchara z lvlem 60~. Do robienia potów, do kostki i tylko tyle. Zero korzyści z bycia alchemikiem, totalnie zmarnowany wybór profki. Do zarabiania przydaje się w małym stopniu, bo na niskich poziomach nic nie wycinamy, potem też nie bardzo jest z czego, a potem już rycerzem zarabiania nie potrzebujemy, bo na każdym expie wyciągamy miliony talarów kosztem parunastu mana potów.

Pytanie za 1.000.000.000 punktów. Po co robić drugą, niemal identyczną ankietę, skoro już w pierwszej ludzie mówili co im nie pasuje w profkach? Piąta ankieta będzie pewnie: "Która profesja jest waszym zdaniem najlepsza i czemu?"

Pierwsza nie dotyczyła subprofesji, ta je obejmuje razem z profesjami głównymi #Tron

apophenion
02-09-13, 00:10
Gram Wojownikiem Duchownym-Alchemikiem
i szczerze mówiąc... zmieniłbym Alchemika na Elementaliste...
Żywiołowe Rago bardzo by mi się przydało, z alchemika praktycznie wogole nie korzystam a zbieranie paprotek i grzybów już mi się znudziło...

skyromk71
02-09-13, 07:45
Zamieniłbym moje maga na zwiadka duch bije tyle co akutalnie ja na swoim magu nie liczą ue zato palladyn duch ma wiecej hp wiecej capp wiecej się leczy bo ja swoim hape tawis po 500 to jest jakiś nie smaczny zart opracowany przez arterona

Aryen
02-09-13, 08:07
Ja swojego zwiadowcy nekromanty-alchemika akurat bym nie zmienił, choć na pewno ucieszyłbym się gdyby był bardziej użyteczny, zanim kiedykolwiek wbije 150 poziom.

Mimo wszystko uważam, że możliwość zmiany profesji to bardzo dobry pomysł i przy tak drastycznych zmianach w update'ach, taka możliwość powinna zostać udostępniona graczom.

neccoz
02-09-13, 14:14
Zmieniłbym nekromantę na duchownego by mieć lepsze leczenie, lecz na 150 poziomie nekromanta jest o wiele lepszy w dmg niż duchowny. Elementalista się kiedyś przyda, a teraz alchemik ma dobry zarobek, lecz dłużej przy tym expi. :D

Draugh
02-09-13, 16:04
Swojego maga nekro ele poki co nie zmienialbym, bardzo przydaje sie niewidka na poczatku plus w miare dobre obrazenia. Sadzac po leczeniu cos czuje ze w przyszlosci beda z tym problemy

jankolo21
02-09-13, 17:51
ja zmienił bym swojego rycerza 1h na zwiada duchownego i alche czego? szybszy zarobek szybciej się lvl bije i zwiad przydatny przy expieniu share

corkarypto
02-09-13, 20:29
Zamienilbym mojego maga nekro na ducha.
Jak dla mnie nekro powinien byc na rodzaj MS w tibi czyli jebniecie, brakuje troche mort hura, gran vis luxa. Jak dla mnie necro powinien byc najlepszym shoterem. W tej chwili nekro jest malo oplacalny na hunta a to dlatego ze duch bije tyle samo i w miedzy czasie siowa, gdzie necro robi tylko to pierwsze. Problem polega na tym ze kazdy mag jest elementalista czyli ma z czego bic kiedy dochodzi druga sub profesja i jest problem bo ten mag ma juz dmg lecz jedna z nich daje leczenie druga delikatnie wiekszy dmg wiec wyjscie jest takie albo oslabic elementaliste i dodac do nekro z 2 ofensywne czary, albo niech smierc bije w wszystkie moby znacznie wiecej. Widze to tak ze taki woj zastanowi sie kogo ma zabrac na hunta czy ducha ktory bedzie leczyl zeby nie spadl czy nekro ktory bil by po 4 moby z mort hura (tak jak bylo to w tibi). I tu moga porobic sie fajne setupy woj 1h duch ktory tylko bloczy + nekro ktory bije, drugi woj nekro 2h gdzie wojownik kreci expa a duch tylko siowa. Jak dla mnie bylo by to ciekawe uzupelnianie sie profesji. Jak narazie duch robi za shotera jak i siowera.

Zastanawialem sie tez nad tym aby mozna bylo wybrac tylko jedna subprofesje co by bylo jak dla mnie dosc ciekawe

mortans
02-09-13, 21:35
Server N-PvP, Wojownik 2h alchem/duch.

Ja zmieniłbym swoją profesje na duch/ele. Z alchemika nie mam już żadnych korzyści... noo oprócz kostki. Eliksirów już nie robię bo za dużo czasu to zajmuje a wycinać skórki też już nie za bardzo jest z czego na wyższych poziomach. Za to elementalista ma żywiołowe rago z którego dobrze bije w podatne potworki.

Wyrosuaw
02-09-13, 22:56
Server N-PvP, Mag Elementalista Duchowny.

Ja swojej profesji bym nie zmienił, ponieważ gra mi się nią od samego początku bardzo dobrze i uważam, że wybrałem dla siebie trafne połączenie.
Jednak sądzę, że należy poprawić Nekromantę. Myślę, że należy po prostu dodać więcej potworów wrażliwych na śmierć i dodatkowo niech posiada większy DMG niż Mag Duchowny, to powinno załatwić sprawę.
Jako że Mag ma być DMG dealer'em byłoby bez sensem obniżać DMG Duchownym bo sytuacja wtedy by się odwróciła. Każdy zrobiłby sobie Duchownego do robienia UH'ów, a grałby Nekromantą. Wzrost DMG Nekromanty jest chyba najrozsądniejszy!
Wiadomo, nagle pojawiło by się dużo Magów Nekromantów (bo jakby inaczej, po co grać jedną postacią, jak można zrobić KOLEJNĄ z pierdyliarda które się ma, która lepiej expi) i ten problem trzeba byłoby rozwiązać w jakiś sposób. Byłoby podobnie co do Rycerza Duchownego Elementalisty.

Zly On
03-09-13, 01:06
Ja gram magiem nekromatna na serverze pvp i jestem zadowolony.
Jedyne co bym zmienil to poprawil leczenie i paraliz oraz zwiekszyl dmg z sd poniewaz niewiele sie rozni od pociskow :)

Rayo
03-09-13, 01:34
Non pvp - mag nekromanta, elementalista.
Nie zmieniłabym na inną profesję, chociaż uważam, że nekro powinien być poprawiony. Stanowczo za mało bije w porównaniu z duchownym, a jak ktoś wcześniej wspomniał, to nekro powinien być głównym shoterem.
A może dodać możliwość wyboru 3 subprofesji od odpowiednio dużego lvl ?

MianDa
03-09-13, 10:51
Pozostaję przy zwiadowcy, głównie przez wzgląd na to że ta profesja ma styl najbardziej odpowiadający moim preferencjom co do gry. A co do subprofesji alchemik/duchowny to wg mnie całkiem niezły wybór.

Arkon
03-09-13, 12:06
właśnie się przekonałem że nie zamieniłbym moich wyborów subprofesji oraz wyboru profesji, elementalista i jego słynne krzaki mi się przydają bardzo często na profanach.
nieraz to musiałem uciekać w ciasne przejście, krzaki i bić zza nich
co do nekromanty: szkoda ze dmg zależy od bełtów i staje się silny na 150 poziomie
to tak jakby moja siła w łapie zależała by od tego jakie spodnie mam ubrane ;o

Maverick24
03-09-13, 12:30
Ja bym swoja profesje zmienil na zwiadowce elementaliste i duchownego. Jestem aktualnie rycerzem 1h duch i alchemik. Gra sie calkiem fajnie. Leczenie jest super a alchemia przydaje sie bardzo w misjach i pozwala sporo zaoszczędzić. Jednak chciałbym pograć kimś kto ma większy dmg... :) Nie przecze jednak że po tej próbie możliwe, że bym wrócił do rycerza ;) Pozdrawiam.

my life
03-09-13, 17:42
RYCERZ
Elementalista - W porównaniu do innych profesji ma za duże dmg. Może nie największe, ale to w końcu rycerz. Nie on tu gra rolę shootera. ~DO POPRAWY~

Alchemik - Subprofesja skupiona przede wszystkim na zarabianiu. Nikt tyle nie zarobi np. na górskich trollach, smokach, lub używając moździerza na innych mobkach ;P Robienie miksturek mimo, że bardzo opłacalne szybko się nudzi. Bomby używane głównie na wojnie. Drogie ale myślę, że przydatne na tą dobitke (dmg chyba koło 400 w ludzi).

Duchowny - Tak na prawdę posiada tylko zaawansowane leczenie. Bez którego nie wyobrażam sobie gry moim rycerzem ;D

Nekromanta - Mało przydatna subprofesja dla rycerza. Dmg w niczym nie różni się od elementalisty. Grata na n-pvp wgl nie przydatna. Na pvp - myślę, że czasami ktoś na wojnie tego użyje. ~DO POPRAWY~

ZWIADOWCA

Elementalista - Tak samo jak nekromanta rycerza tak i elementalista dla zwiadowcy jest mało przydatny. Choć pnącza są bardzo cenionym czarem zarówno na pvp jak i n-pvp. ~DO POPRAWY~

Alchemik - Ta sama sytuacja co u rycerza. Tylko u rycerza bez zastanowienia bierzemy elementaliste zamiast alchemika. Tutaj mamy wybór: duży zarobek czy wijące pnącza. Na altaronie dużego problemu z zarobieniem pieniędzy na exp nie ma, więc można wybrać tylko wyjące pnącza.

Duchowny - Głównie zajebiste leczenie ;D No i magiczne lustro, o którym mało wiem. Poza tym duchowny posiada czar olta tote. Który raczej jest mało przydatny. Może do zabijania słabszych potworków.

Nekromanta - Puginały... hmm. Niby ok, szkoda tylko, że dla tych najlepszych i wytrwałych graczy ;[ Według mnie można nawet zrobić puginały od 150 lvla. Bo kto ich wcześniej użyje? Można też zastosować dość drastyczne zmiany, m.in. Zmniejszyć dmg ze zwykłego kpiro, a puginałom dać dmg obecnego kpiro. Jednak nie on tu powinien być głównym shooterem. ~DO POPRAWY~

CZARODZIEJ

Elementalista - Ogarnięty gracz potrafi zrobić z niego maszynę do zabijania. Powtarzam... OGARNIĘTY i to bardzo. Każdy mag bez zastanowienia wybiera tą subprofesję, ze względu na dużo dodatkowych czarów.

Alchemik - Każdy mag, który zdecydował się na alchemika teraz pewnie tego żałuje ;P No ale cóż. Alchemik to nie subprofesja dla niego... i tego nie zmienimy.

Duchowny - Wszyscy mówią, że jest teraz taki pro. Owszem. Jeśli ma się blokera do expienia to gra się miło. Jednak grając samemu to sama męczarnia. Katakumby? hah Może i dobre. Jak weźmiesz troche tych nieumarłych stworków na klate to może być nieźle. Czyli tak gdzieś od 90 lvla ;P Zmniejszyłbym koszt many za Blask Dugiona. Tućke za dużo ciągnie.

Nekromanta - TO ON POWINIEN MIEĆ NAJWIĘKSZE DMG !!! To on powinien być głównym shooterem. Z niewidką bardzo łatwo się wyexpić. Do 90 lvla można spokojnie expić na trollach. Ale co potem? Sd? Heheszki. Nutki? Heheszki. Paral? Paraliżując również wszystkich dookoła? ;p Heheszki. Ma jeszcze, ten... taki czar obszarowy który atakuje cele w okół postaci. Ciekawe kto tego używa ;P Jedyny czar, który jest używany przez nekromante na wyższym lvlu to ten wave od śmierci. Dobre na wrl i podobne temu potworki. No i efo tote. Do tego też nie mam zastrzeżeń. Jednak... ~DO POPRAWY~ (po prostu zwiększyć dmg)

Co do zmiany profesji i subprofesji nie mam zdania. Mogę tylko napisać, że pograłbym sobie Elitarnym Zwiadowcą Nekromantą Elementalistą na 150 lvlu. Chciałbym pobawić się tymi puginałami i rozrywającymi bełtami, a elementalista uwiódł mnie swoim outfitem ;)

ReeZo
04-09-13, 08:27
Gram Magiem Duch / Ele na npvp. Nie zamieniłbym nic, gra mi się dobrze zarówno solo jak i w 2 osoby czy w team-ie. Czasami co prawda chciałbym pograć ryckiem 2h ele / duch ale to tylko czasami :)

Enerv
05-09-13, 13:18
Gram jednoręcznym rycerzem, duchownym-elementalistą. Miałem pewny dylemat, czy nie wybrać alchemika zamiast elementalisty, z racji tego, że lubię produkować, ulepszać, czy chociażby zbierać pewne rzeczy w grze - jednak ku zamiłowania, wybrałem żywioły. Nie ukrywam, że decyzja podjęta chaotycznie okazała się dla mnie bardzo przydatna na wyższych poziomach, ba - nie zamieniłbym moich klas, czy też profesji na żadną inną - moim zdaniem gra się naprawdę przyjemnie.

Kleikk
05-09-13, 14:04
Z całą pewnością zwiadowce nekromante/elementaliste na zwiadowce duchownego/alchemika -.-

siwyus
05-09-13, 15:52
Zaznaczyłem, że zmieniłbym na maga duchownego ale tylko po to, żebyście widzieli jaka przepaść dzieli duchownego i nekromante. Gdybym miał możliwość zmiany pozostałbym jednak z nadzieją, że niedługo sytuacja się poprawi, bo subprofesja nekromanty jest obecnie najsłabsza. Nie tylko dla maga, inni nekromanci również odstają od reszty. Nie ma nic w zamian za lepsze leczenie duchownego.
Magowie i tak expią z pociskami, więc tu potrzebny tylko elementalista. Mam niby wyssysanie życia, ale do expa to się nie nadaje ze względu na koszty. "SD" to, za przeproszeniem, gówno...
Nie chce mi się tu rozpisywać, ale na pewno znalazłoby się jeszcze kilka rzeczy do których możnaby się przyczepić...

Uwolniona Mysl
05-09-13, 17:53
Zmieniłbym, zrobiłbym palka ducha alchemika, bo fakt, że mogę sobie czarować bełty, to jest nic, równie dobrze mogę je czarować którymś z moich magów noobków, a krzaków to nawet na hocie nie mam, a bomby paralujące i zwykłe, plus wycinanie skórek, to ma sens

Askarnoh
07-09-13, 01:10
Tak jak jest teraz- to Czarodziej Ele duch zamiast Ele nekro :s.