PDA

Zobacz pełną wersję : Rumak


Arkon
29-08-13, 22:51
Krótko i na temat fajnie by było mieć konika można by było patatajać po mieście zwanym NEOLITH.. i nie tylko.
chodzi o to żeby był dodany Tylko koń a nie jak na Tibii że jeździmy na gigantycznej krewetce.

co by dawał taki koń?
proste, dawałby szybkość!np +5-15% do speeda
quest na konia nie byłby taki że przynosimy jakiś item
tylko był by trudniejszy, może być coś w stylu questu na belssy ale by nie trwał aż kilka dni.(7? nie pamiętam ile to trwało :D)

proszę nie hejtować , że tibijskie to zue. :>

jeżeli zły dział można by przenieść. ;c

Uiop
29-08-13, 22:55
Mounty dobre, ale nie w takiej grze jak ta, w której animacja ma 2, max 4 klatki -.-. Odpada

Arkon
29-08-13, 22:56
może masz racje ale czy nie fajnie było by tak mieć konia?
może kiedyś będą płynniejsze ruchy ;_;

Kleikk
29-08-13, 23:05
Nie znam sie na tibii. Da sie na tym leczyć, z tego atakowac, puszczać m-walle ?

Arkon
29-08-13, 23:07
na tibii tak da się, ale może tu miałby ten system jakieś ograniczenie? ;)
ja tylko chcem jeździć koniem.

Wicked
29-08-13, 23:14
Trzysetne lvle + koń + hape odes/repito. Hm. Myślę, że server wyjebie coś takiego.

sidexxx
29-08-13, 23:52
Mi się podoba ale z ograniczeniami i obowiązkami
-hape odes/repito nie działa
-nie mozna walczyć na koniu (chyba że była by możliwość kupna/wychodowania "konia bojowego")
-trzeba mu dostarczac codziennie paszę i inne drogie rzeczy,kupno i utrzymanie konia to napewno droga rzecz i tak też powinno być tutaj.
- i z jakimś limitem czasowym żeby go nie zajeździć (mnie irytuje widok ludzi w tibi non stop siedzących/jeżdżących na koniku)
-dałbym mozliwość prowadzenia naszego konika (na piechote) wtedy byliyśmy wolniejsi o ileś tam ale można by było walczyć, przydatne np jak przedzierasz sie przez hordy gigantycznych robaków i kleszczy...
-" O nie, spadłes z konia i złamałes ręke" - tracisz 300 hp :D (administracja ma tendencje do takich rzeczy ostatnio)
- możliwośc nazwania go ("Widzisz konia, nazywa się Bucefał)

Według mnie to dobre urozmaicenie posiadanie i dbanie o takiego rumaka, altaron powinnien odchodzić coraz bardziej od idei gry gdzie bije się poprostu całymi godzinami potworki a dać jakąs alternatywe, dodajmy więcej rzeczy do robienia dla graczy któży nie lubią expić, hmm pomyślmy, wstaje, karmie i czesze konika (wymyślam teraz :D) robie misje dzienne, zabijam jakiegos bossa z kolegami i ewentualnie ide wylocić z czegoś jakąć rzecz która mi jest potrzebna i już mamy dzien zapełniony :)

Zenon von Wons
30-08-13, 00:56
Mounty dobre, ale nie w takiej grze jak ta, w której animacja ma 2, max 4 klatki -.-. Odpada



O temacie się wypowiem mało, ale każdy kto myśli, że tibia to słabe 2d którego animacje są cienkie zapraszam do pobrania najnowszej aktualizacji 10.1 i przejście się 5 kroków w te i spowrotem. Jak zbaczyłem jak te nóżki śmiesznie chodzą gdy mają pełną animacje to po prostu nie wiedziałem w co gram! :D

http://www.youtube.com/watch?v=JWUGd5GD4cs

tu i tak to słabo widać, ale macie lenie

eremce
30-08-13, 06:32
Tisaya będzie zachwycona. Ciekawy pomysł, lecz do dopracowania.

Attax
30-08-13, 10:04
Altaron ucieka od Tibii. A juz nawet te zmiany co są wprowadzane przypominają Tibie. Rozwiazanie z Depo, outfilty mieszkańca i inne. Jakby jeszcze mounty wprowadzić to jeszcze bardziej z Altaronu była by Tibia.

Arkon
30-08-13, 10:04
Przy Wozie też tak pusto bez konia. Chyba że go ciągnie jakaś magiczna siła, albo sam NPC. :D

Wicked
30-08-13, 10:56
Nom, bo tylko w Tibii masz depo, mounty i inne. Wybacz, ale nawet na logikę biorąc, to takie rozwiązania są oczywiste. W 90% MMO masz mounty i jakoś nikt nie płacze, że to rżnięte z XXX czy YYY. Tym wzorem najlepiej usuńmy manę. I niech klasy będą w stylu "rzemieślnik" lub "Bojowa Machina Samobieżna". Bo wojownik i jeszcze z promocją, to się kojarzy bardzo z Tibiozom. ;_;

adamo199412
30-08-13, 13:58
Eee tam addony byłyby ciekawsze a nie tam koniki :p

Arkon
30-08-13, 14:41
koń też byłby niezłym osiągnięciem, oraz było by bardziej realistycznie, gdyż kto widział wozy bez konia? A w altaronie nie ma raczej innych zwierząt, które mogły by je ciągnąć.
Także myślę że nawet ciekawiej by było ;d

tomakeo
30-08-13, 14:46
Od zawsze byłem za wprowadzeniem wierzchowców w postaci koni, rumaków bojowych.
Mounty tibijskie? Attax chyba nie grałeś w inne mmorpg.

Gimbus3ziomex
30-08-13, 15:17
Altaron to gra MMORPG, konie tutaj jak najbardziej pasują. Chętnie bym zobaczył je w grze.

Arkon
30-08-13, 20:23
Więc koń miałby ograniczenia brak używania czarów przyspieszających lub by nie dawał szybkości a czegoś innego... Tylko co?
może dodatkowe punkty życia? czy może nasz koń miałby własne życie?
co jeśli by nam koń umarł? mam pewien pomysł, by konia można było by odebrać z lecznicy specjalnie dla koni za drobną opłatą weterynarz uleczy nam konia i można już się nie martwić.
To tylko pomysł jakby nasz koń miał własne hp, może go nie mieć i działać jak wierzchowiec w tibii. jednak fajnie było by jakby ten system był urozmaicony karmieniem konia, jak to napisał Carolus Rex wcześniej. Było by to wyzwaniem utrzymania go przy życiu xd marchewkami i jabłkami spokojnie byśmy go nakarmili :D


hmm może jak już będzie "Altaroński klient" to będzie możliwe?
oczywiście również może to nie przejść i mogę zapomnieć o wierzchowcach w tej grze ;p

my life
30-08-13, 21:59
Widze arkon, że cie ciągnie do jakichś kucyków pony czy coś. Nie mam zdania na temat wierzchowców, ale te twoje zabawy z konikami mi się nie podobają.

makmej
31-08-13, 06:39
A ja chciałbym mieć swojego smoka:]. W końcu... chyba większość z graczy w końcu jest smoczym jeźdźcem co?:) Latać smoczkiem nad Neolith... Fajnie by to musiało wyglądać:(

Arkon
31-08-13, 08:55
@up
masz rację ale nie wiem czy zrobienie konia by nie wystarczyło na jakiś czas przynajmniej xd.

chociaż smoka można było by też zdobyć, ale przez bardzo długi czas byśmy musieli trenować smoka (nie może to być według mnie coś prostego to ma być osiągnięcia jakim można się pochwalić), też myślałem o jeździe smokiem ale nie wiem czy to było by takie proste ;o


przyznam się iż grałem w pokemon OTS i był tam system jazdy na swoim pokemonie xd
wpisywało sie !up lub !down i się latało. było też można jeździć na pokemonach oraz pływać w wodzie. xd

mikeleplacido
04-12-13, 12:39
Fajnie, tylko zauważ, że to mój pomysł. Kilka postów przed tobą w wątku konkursowym to JA to zaproponowałem.

Xerion
04-12-13, 12:54
Zoba sobie, kiedy powstał ten temat.. W sumie Arkon też tego pomysłu nie wymyślił, dużo tematów na ten temat było.