PDA

Zobacz pełną wersję : Niedługo nowe testy!


Drakonno
27-08-13, 03:39
Witajcie! Zacznijmy od początku...

Gadu-Gadu: 48456026, nazwa Drakonno. Proszę o zgłoszenia do testów, które bym zechciał przeprowadzić na przeznaczonym do tego serwerze.

Wzór zgłoszenia?
//--------------------//
Nick z forum:

Nick'i postaci do testowania (maksymalnie 3):

Krótki opis, czy jesteś dostępna/dostępny, ile grasz, jaki serwer oraz czego byś oczekiwała/oczekiwał ode mnie do wprowadzenia (krótko, proszę, czasami pomysły z moimi mogą się pokryć, czasami okażą się lepsze, albo łatwiejsze do wprowadzenia):
//--------------------//

Póki co proszę o same zgłoszenia, zapiszę sobie tę czy inną osobę, a kiedy przyjdzie pora, postaram się dać dostęp do testów. Później tenże numer GG chciałbym wykorzystać do komunikacji z Wami. Jako, że na forum często bywają sytuacje, gdzie jeden gracz drugiego wyzywa, albo stara się "przekrzyczeć". Na GG dostałbym indywidualne opinie.

Zależy mi na współpracy z Wami, na opinii i wzajemnym szacunku, zdaję sobie też sprawę z tej wyświechtanej formułki, ale chcę spróbować to osiągnąć.

Obecnie pracuję nad jedną rzeczą, którą postaram się dość szybko skończyć i zająć się w końcu przynajmniej lekkim "reworkiem" postaci, systemów, zaklęć, dodać to i owo, po poprzednio wymienionych elementach. Nie łatać bonusami i efektami, ale zmienić istniejące rzeczy i ustabilizować chociażby balans postaci.

Pozdrawiam i życzę miłej nocy,
Drakonno.

P.S. Wszelkie nowinki odnośnie stanu pracy (kiedy testy, co, w jaki sposób) postaram się zamieścić w tym poście.

Zenon von Wons
27-08-13, 12:02
Najlepszy człowiek 'z góry' jakiego tu poznałem! Naprawdę warto pomagać zobaczycie do czego silnik jest zdolny, i co się da wykrzesać z tej gierki :) Milion pomysłów, tylko, żeby jeszcze wszystkie do końca robił a nie zajmował się 50 na raz :D Nie drako?

Wicked
27-08-13, 13:59
W końcu ktoś poszedł po rozum do głowy! I w końcu coś bez Lidki (noł ofens). Teraz nic, tylko czekać na zaproszenia, testy i nowości. Na Altaronie nie ma co grać, to chociaż na teście będzie można poszaleć. :D

eloelo320
27-08-13, 14:06
Dla altaronu nie ma już ratunku, nic tego nie zmieni.

Drakonno
13-09-13, 02:05
Proszę pamiętać, że jest to cały czas aktualne, zwłaszcza, że przydałoby się kilka jak najczęściej dostępnych osób. Nie wiem, ktoś jest chory i leży w łóżku i nie ma co robić. Rzeczy w stylu testowanie lagów, błędów, kicków, itp. itd. GG podane wyżej.

Walles
14-09-13, 13:53
Kiedy jakieś info kogo weźmiesz do testów